Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1902 / 3562
(#) Ricsi89 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Én most nyújtottam be egy indítványt, hogy jövő héten egyik nap legyen kapros lángos. Olyan jó illatú friss kapor van a kertben, hogy kár lenne kihagyni egy ilyen alkalmat.
(#) vicsys válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Megoldás: Főzz pörköltet 5kg húsból.
Első nap: Pörkölt, nokedlivel, koviubival
Második nap: A maradék pöriből egy jó gulyás leves
Harmadik nap: Az elfőzött levesből (tejföllel behabarva) egy kis hortobágyi palacsinta.
Negyedik nap: Diéta és koplalás, mert már rá sem tudsz nézni a pörköltre.
Ötödik nap: Paprika és paradicsom darabokkal felturbózott pörkölt- ala lecsós apróhús
(#) zolika60 válasza foldvarid hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Ezt én sem tudom. A modik sem válaszoltak ezért azt gondolom kérdezd meg itt: Bővebben: Link
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
A helyedben gyorsan ráhajtanék egy csajra, persze előtte kérdezd meg tud-e főzni.Aztán törje ő a fejét.
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Annyival lenne egyszerűbb a helyzet, hogy lenne egy szakács a háznál. De nekem se árt edzésbe maradni. Ez egy nagyon primitív példa: konyhán a palacsintának papír vékonynak kellett lenni, de a szakács nem tudott hozzávaló tésztát készíteni. Nekem viszont elsőre sikerült.
(#) nagy hoho válasza vicsys hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Nagyon jó a recept, meg is csinálnám csak a nejemet kellene leküldeni egy hétre. Van valami ötlet?
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Hogy hogyan kellene egy hétre félre tenni? Nehéz kérdés.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Meg kerülted a a választ. Ráadásul a kégli is üres.
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Értem én miről van szó. Gumi még van tartalékba. (5db)
(#) mrobi hozzászólása Jún 25, 2012 /
 
Sziasztok. Aki érettségizett/érettségizik azoktól kérdezném elsősorban (de bárki más is válaszolhat), hogy ha kihúzom a magyar tételt és irodalomból jó a feleletem de nyelvtanból gyenge (netalántán nem tudok semmit), akkor húznom kell új tételt? Mert nekünk így mondta a tanár. De nem értem hogy akkor a kettő miért van együtt? Ennyi erővel ha történelemből kapok két kérdést és csak az egyikre tudok válaszolni, akkor is húzathatnának velem másik tételt. Valahogy nem értem ennek a logikáját.
(#) zolika60 válasza mrobi hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Az én időmben nem volt egy szóbeli tételen belül külön irodalom és nyelvtan. Mondjuk írásbelin vizsgálták a helyesírást meg a nyelvhelyességet, de az más téma.
(#) Ricsi89 hozzászólása Jún 25, 2012 /
 
Sziasztok!
Biciklis sebességmérőmben az lcd kijelző be van kicsit sötétedve. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy kuka? Mi okozhatja ezt? A garázsban állt a bicikli eddig, nem érte szélsőséges időjárás sem. Most akarnám a motoromra felrakni az órát, mert a gyári rossz, de így semmit nem fogok látni belőle.
(#) mrobi válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Írásbelin nincs is nyelvtan. De szóbelin 20 irodalom 20 nyelvtan tétel van. A kettő egyben van, mert 15 perc van rá, mint minden más tantárgyból. És a kettőre kapunk egy pontszámot. Most akkor egyben van vagy külön?! Nem nagyon értem én ezt!
(#) mate_x válasza mrobi hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Úgy van, hogy 25 pont az irodalom és 25 pont a nyelvtan. Ha mondjuk az irodalmad hibátlan, de a nyelvtanod 0, akkor nem kell újat húznod. Akkor kell új tételt húzni, ha a kettő együtt összesen nincs 5 pont.
Ma reggel engem beosztottak szerda délutánra, kár hogy nem mehettem most
(#) mrobi válasza mate_x hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Ezek szerint az osztályfőnök egy kicsit elferdítette a dolgokat. De szeretem az ilyet! Köszönöm szépen az infót. Az a baj hogy nálunk az összes tanár csak fenyeget. Nem mondják el normálisan.
(#) zolika60 válasza mrobi hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Egy magyar osztályzat van nem?
(#) mate_x válasza mrobi hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Nálunk se mondanak semmit, csak valahol az oktatási hivatal honlapján olvastam. A lényeg, hogy az adott tantárgyon belül meglegyen a 10% és az írásbelivel együtt véve pedig 20%.
(#) mate_x válasza mrobi hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Amúgy még jó, hogy a felvételi pontszámításnál van duplázás. Így nekem csak a matek és a fizika számít, azokon pedig már túl vagyok
(#) Ricsi89 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Betettem a fagyóba, kivétel után jó lett ,de ahogy melegedett úgy sötétedett befelé a kijelző. Újat kíván.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Szép jó napot, megismered még a ketyerét? Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Már alig. Megy szépen? Ha igen készülhet hozzá a jármű.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Menni megy bár még el kell találnom a megfelelő keveréket. Még a gyertyát is le kell gyártani, valamint még a lendkerékből kell egy kicsit farigcsálni. A jármű már fejben alakul!
(#) pucuka válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Mi az, hogy robbanó motor? Hányszor robbant már fel? Nem inkább belső égésű motorról van szó?
Különben jól néz ki.
(#) foldvarid válasza mate_x hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Köszönöm szépen!
(#) vilmosd válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Koszonom szepen. Egyedul vagyok a forumon Vilmos, vagy van masik is?
(#) zoly15 válasza pucuka hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Igazad lehet, a robbanómotorral kapcsolatban...
De mikor utó gyujtása volt robbant
(#) szitko válasza pucuka hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Ezekszerint ha az étteremben halászlevet kérek, akkor a halászt főzik meg?
De akkor miért van benne hal?
Szép ez a magyar nyelv.
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Ez egyre jobb lesz.
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Ezt már nevezem. Ennek apropóján megnéztem Furta irányítószámával hogy kik vannak fent. Ketten, de azok még egy szót se szóltak.
(#) jani1987 válasza szitko hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Kannibáloknál miért is ne?
Következő: »»   1902 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem