Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   114 / 146
(#) bakos13gab válasza Imi65 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Azon a méhtelepen egész jó dolgokat is lehet találni néha. Szerintem korrektek a trafói, nekem volt tőle egy EL84 PP trafóm SM74 magra, most már Márk erősítőjében szolgálnak és elég jól szóltak (már persze amíg működött az erősítő a py82-esek kipurcanásáig). Olcsón kaphatsz tőle korrekt trafókat, van hálózatija is. Nyilván nem egy professzionális trafó, de kezdetnek kiváló (már ha be tudod kötni rendesen és nem cserélte fel a kivezetéseket... ).
(#) Imi65 válasza bakos13gab hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Majd egyszer kinézhetnénk oda páran. Mit szólsz az ötlethez? Vagy csak bennfentesek kaphatnak jó dolgokat?
(#) DuMatyi válasza Imi65 hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Az a baj, hogy sokmindent egyben akarnak eladni. Félig szétberhelt, szétrúgott csöves szkóp kinek kell? Egyben meg 20 eFt lenne kilóárban.

Ami a java, már leválogatták. Nekünk is a vége jutott csak. Ilyenekról, hogy SM mag, álmodni sem lehet...
(#) Imi65 válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Akkor nem..
(#) bakos13gab válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 24, 2012 /
 
Hát ugye eretnekség, de a szkópokból a csöveket én mentettem le. Még mindig jobb, mintha bezúzzák. Lehet alkudni is, de ez ember és kedv függő. Ritkán nézek ki, anno én veletek voltam kinnt utoljára.
(#) rockersrac válasza bakos13gab hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Most is működik az erősítő, szóval most is jól szólnak! Annyi a módosítás, hogy nem csöves, hanem szilíciumos jelenleg az egyenirányítás, de ha minden igaz hamarosan meg lesz oldva a dolog, hogy újból csöves egyenirányítású legyen az erősítő! :hehe:
(#) rockersrac válasza Imi65 hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Én mikor utoljára kint voltam, akkor is elég sok trafó volt kint, bár szinte csak EI lemezes trafók, de pl hálózatinak megérheti innen venni! (szerintem)
(#) bakos13gab válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 25, 2012 /
 
Vannak kinnt viszont régi műszertrafók, Sanyi bácsi szereti őket, mert nagyon jó minőségüek (szakadnak, repednek), de ugye két egyforma nemigen van.
(#) DuMatyi hozzászólása Jún 29, 2012 /
 
És újra börze lesz holnap. Valaki esetleg?
(#) rockersrac válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
Valaki biztos lesz... Másnem az árusok. És persze TE
(#) Imi65 válasza rockersrac hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
Ketten voltunk..........
(#) DuMatyi válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
[/OFF]És ez nem az első eset. Zsinórban a második.[OFF]
(#) MrBrown válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 5, 2012 /
 
Sokadik alkalommal tervezem, de sikerül a 9:30-as ébredéseimmel értelmetlenné tennem az indulást. Sebaj majd az augusztusi nagy börzére...
üdv.
(#) Imi65 hozzászólása Júl 14, 2012 /
 
Új időszámításhoz érkezett a Puskás-börze. Ma (2012.07.14.-én) csak Bakos kollégával jelentünk meg a HE részéről. A kommunikátor - valamilyen oknál fogva - távol maradt/elkésett.
[OFF]Azért a börzét megtartották........
(#) BULL1988 válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 14, 2012 /
 
Nem is tudtam, hogy ma volt börze, azt hittem, hogy 3 hetente van.... Pedig jövő héten mentem volna.... No mindegy.
(#) Imi65 válasza BULL1988 hozzászólására (») Júl 14, 2012 /
 
Örülök, hogy segíthettem. Egy felesleges kiruccanással kevesebb.
(#) DuMatyi válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 15, 2012 /
 
És igen, zsinórban a harmadik börze, ahol a megjelentek száma a régi "nagy csapatból" öt alatti. Akárcsak itt is visszamenve a képtalálatok között látható, hogy mennyien voltunk. Pár hónapja nézegettem a régi képeket, és bizony voltunk többen is. Olybá tűnik, hogy nem csak az áru fogy, de a varázs is megkopott. Hisz többször hangsúlyoztam, hogy az áru gyakorlatilag már csak maradék, le lett halászva. A társaságért megyek. De azt az öt embert, aki jár, személyesen is meg tudom látogatni, nem kell börzére mennem. Meglátjuk, mi lesz télen.
Általad is feszegetett okok miatt egyre kevesebb ember jön. Megkopott a varázs, áru sincs. Ahogy mások is megmondták.

Szóval azt a pár embert személyesen is meg tudom (és szeretném) látogatni. A megjelenésem nem feltétlen szükséges, nélkülem is volt, és lesz börze. Előttem is működtek a dolgok, utánam is működni fognak. Klasszikusokat idézve: Mindenki pótolható és felejthető.

Barátaim voltak nálam a héten, egy rég tervezett összejövetel volt váratlan eseményekkel. Eszembe sem jutott a börze, szombat délelőtt jegyeztem meg mellékesen, hogy jé, ma volt.
Akárcsak tavaly, ez elképzelhetetlen lett volna! Aki nálam volt, csak annyit mondott erre: hát igen! (Ő is rendszertelen börzére járó volt régebben). A következő börzén megjelenésem igencsak kérdéses, mert műtik a lábamat. Tehát ha lábra tudok állni, megyek, ha nem, akkor nem. A megjelenő 2-3 embert előre is üdvözlöm, ha nem mennék...
(#) MrBrown válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 15, 2012 /
 
Ott voltam én is kb. 8:05-től 8:35-ig de senkit és sajnos szinte semmit nem találtam ott ezért hamar eljöttem!
Pedig Imi téged nagyon kerestelek mert abban bíztam hogy nálam sokkal jobban értesz a trafó vasakhoz és segítesz dönteni az egyetlen kérdéses ügyben...
Sebaj majd a nagy börzén!
üdv.
(#) Pityu9 hozzászólása Júl 27, 2012 /
 
Üdv!
Évekóta járok a pesti börzére,viszont a szolnokin még nem voltam. Az lenne a kérdésem, hogy a 28-án szolnokon a börze mikor kezdődik, és meddig tart (vagy mikorra érdemes odamenni)? A segítséget előre is köszönöm!
Üdv!
(#) DuMatyi hozzászólása Aug 3, 2012 /
 
A pangást megtörve: Ki az, aki rajtam kívül a nosztalgia börzéről szeretne a Bókayba menni? Bevárnék mindenkit. Jelentkezni itt, vagy a szokott csatornákon.
(#) Ballage válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 3, 2012 /
 
Énénénénén!
(#) Gafly válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 3, 2012 /
 
Matyi, eléggé hamar megtörted az ÖRÖK hallgatási fogadalmadat.

De gyere nyugodtan, személy szerint örülnék ha eljönnél a Bókay kertbe (is).
(#) DuMatyi válasza Gafly hozzászólására (») Aug 3, 2012 /
 
Ha elolvasod az adatlapomat láthatod, hogy örökről szó sincs. Csupán kerülöm a pusztába kiáltott szót.
(#) vzoole hozzászólása Aug 9, 2012 /
 
Sziasztok!

HE tali előtt mi is elmennénk páran, hányra érdemes oda menni? Hogy tudnánk összefutni?

Zoli
(#) DuMatyi válasza vzoole hozzászólására (») Aug 9, 2012 /
 
Én fél nyolc nyolc között leszek ott. Fehér baseball sapka, fehér színű rövidnadrág, és várhatóan piros, TTNY feliratú póló lesz rajtam.
(#) szamóca válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 10, 2012 /
 
Én fél nyolc nyolc között leszek ott.
Ezt hogy szándékozol kivitelezni?
(#) DuMatyi válasza szamóca hozzászólására (») Aug 10, 2012 /
 
Következőképpen: Fél nyolc itt a Matyi Nyolc.
(#) vzoole válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 10, 2012 /
 
Szia!

Mi olyan 8:00 - 8:15 körül érünk oda, majd figyelem a megadott személyleírást

Z
(#) Einstein hozzászólása Aug 10, 2012 /
 
Üdv Mindenkinek!
Egy olyan kérdésem van, hogy a HE találkozóra megyek, viszont azt mondták, hogy a börze nem ott lessz. De a börze is érdekelne engemet,. Akkor hol lessz, és mennyire lessz messze a Bókay kert-től?
Előre is köszönöm a felvilágosítást!
(#) bakos13gab válasza Einstein hozzászólására (») Aug 10, 2012 /
 
Helló!

Hát nincsenek egy helyen. A főborze a Gyáli úton lesz, 10 perc a Népligeti buszállomástól. A Bókay kert pedig az Üllői úton kifelé van elég messze.
Következő: »»   114 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem