Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   45 / 1163
(#) Norberto válasza Ant hozzászólására (») Okt 14, 2007 /
 
Hát a notiba szerintem már kompletten egyenfeszültség megy a különálló tápegységéből. Szóval így viszont annak semmi értelme nem lenne, hogy oda betettek egy Graetz-et (biztonsági szempontból azért lehet)...de az szerintem inkább egy tekercs...
(#) alex01 hozzászólása Okt 14, 2007 /
 
Sziasztok!meg tudnátok mondani,hogy mi ez?:
(#) Ant válasza KTobi hozzászólására (») Okt 14, 2007 /
 
Köszi mindenkinek, de nincsen sajna semmiféle jelölés a cucc mellett, mert a tápvezeték 2 vezetéke is ebbe megy bele, ez egyik a föld, a másik az egyik + gondolom, szal lehet, hogy stab kocka...
De meg ybele egy 3. vezeték is, a tápból
(#) vtsoftware hozzászólása Okt 15, 2007 /
 
Hali

Csatoltam egy képet.
Meg tudja valaki mondani mi ennek a dugótípusnak a neve?

Köszi szépen

dugo.JPG
    
(#) titi válasza vtsoftware hozzászólására (») Okt 15, 2007 /
 
Hali!

"mi ennek a dugótípusnak a neve?"

Hát így ez alapján elég nehéz megmondani, de lehet akár BNC csatlakozó is.

Egy biztos, nem Parafa!
(#) Norberto válasza vtsoftware hozzászólására (») Okt 15, 2007 /
 
Egy picit több infot kérhetünk róla? Vagy titok? Honnan van a kép egyáltalán? Vagy mihez kell ez? Hol találtál rá? Az ezekre a kérdésekre adott válaszokból majd hidd el, sokat lehet segíteni...de egy ilyen pici fényképpel senki nem megy semmire
(#) vtsoftware válasza Norberto hozzászólására (») Okt 16, 2007 /
 
Jogos csak a teljes kép méretre volt nagy és tudom hogy nem nagyon szeretitek a nagy méretű képeket és lusta voltam hirtelen a linket kiszedni beilleszteni...

A Zaj.hu-n találtam egy QSC RMX 2450-es erősítőn találtam és csak kiváncsiságból kérdeztem meg mert még nem láttam ilyet

A KÉP

titi: nem hiszem hogy BNC lenne, bár lehet hogy tévedek. Még nem láttam ilyet.

Köszi és bocs
(#) szabi83 válasza vtsoftware hozzászólására (») Okt 16, 2007 /
 
Bocs, de mikor ott voltál a termék oldalán, lejjebb az adatlapja... és ott vannak a ki/bemenetek is..

szóval ez speakon alj.

Üdv
(#) Medve hozzászólása Okt 16, 2007 /
 
Igazán restellem, de erről az IC-ről semmit sem tudok:
TK9107-1
9323

8 lábú DIL tokban, tud valaki segíteni?
(#) zoly15 hozzászólása Okt 16, 2007 /
 
sziasztok!
van nekem 4 db
Idézet:
„11-MT-61ZLA”
tipusnévre hallgató pénztárgép vákumcsövem
nem tudna valaki adatlapot adni hozzá én nem találtam semmit
mert hogyha lehet kivezjelzőt csinálnák belőle feltéve ha lehet

üdv!
előre is köszönöm
(#) ensium válasza szabi83 hozzászólására (») Okt 16, 2007 /
 
Vigyétek a speakon szó n betűjére a kurzort

Medve, még ami adatlap neten van, azér is fizetni kell.... Bár gondolom már láttad.
(#) Medve válasza ensium hozzászólására (») Okt 16, 2007 /
 
Hát barátom? Mennyi lenne akkor?

Zoly: Ha a kivezetéseket akarod azonosítani, akkor azt lehet látni nem? Csak átlátszó tán az az üveg!
(#) zoly15 válasza Medve hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
szia!
ha hazaérek rekok fel képeket am lehet látni a kivezetéseket fekete alapon sárgás csíkok

üdv!
(#) Medve válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
A sárga csíkokon vannak vastagodások (?) Ha fény felé fordítod, akkor láthatod, hogy melyik szegmenshez kapcsolódik. Mátrixba vannak kötve az időmultiplex vezérléshez. A fűtésre kb 3V~-t kell adni, halványvörös legyen. Google: "VFD"
(#) zoly15 válasza Medve hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
szia!
rakok fel képeket de a csíkokon vannak pontok és látni is h melyikhez mi van kapcsolva de ez úgy van h a 8-as felső és alsó szegmensei párhuzamosan vannak kötve tehát megy 1 vonal és mindeggyikhez hozzá van rakva és még van a szám felületén valami rács gondolom az a másik vége a szegmensnek
képek csatolva

üdv!
(#) Medve válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
Jól látod. Vagyis kiválasztod az egyik mazzaggal, hogy melyik szegmenst akarod, a másikkal, a "hálóval", hogy melyik digiten.
(#) Albi hozzászólása Okt 17, 2007 /
 

Figyu van egy kerdesem,egy tv alkatreszrol lenne szo,kepem nincs rola de ket kivezetese van ketto darab lapbol all,vagy drotbol es hely van koztuk,a kerdesem mire szolgalhat

Ha jo a megfigyelesem az egyik fele mindig a GNDre van kotve,esetleg a tulfeszt vezeti le
(#) Fery válasza Albi hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
Szerintem te a képcső nyakán található panelen levő szikraközre gondolsz, aminek valóban feszültség levezető szerepe van, arra jó hogyha a nagyfesz megemelkedik akkor ne a képcsövön belül üssön át hanem a szikraközön.
(#) Albi válasza Fery hozzászólására (») Okt 17, 2007 /
 
Kossz akkor jora gondoltam
(#) Istike88 hozzászólása Okt 19, 2007 /
 
sziasztok!

egy elég amatőr kérdéssel fordulok hozzátok! nem jellemzőek rám de inkább haverok előtt beszélek hülyeséget mint egy ismeretlen előtt a boltban aki aztán teljesen sötétnek fog nézni

szóval az volna a kérdés hogy minek hívják a nyákon szereplő alkatrészt? ha jól tévedek nyákba forrasztható saru de nem merek rá megesküdni

előre is köszi a segítséget!

img000.JPG
    
(#) fongab válasza Istike88 hozzászólására (») Okt 19, 2007 /
 
ellenőrizd
(#) ha6pc válasza Istike88 hozzászólására (») Okt 20, 2007 /
 
Úgy valahogy.
Hogy magabiztosabbnak tűnj,hozzáteheted,hogy FASTON-csatlakozó.
(#) Istike88 válasza fongab hozzászólására (») Okt 20, 2007 /
 
köszi
(#) Istike88 válasza ha6pc hozzászólására (») Okt 20, 2007 /
 
túlzásokba nem esek, de azért köszi
(#) zoly15 hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
sziasztok!
itthon találtam 1 induktív kapcsolót nem tudná valaki megmondani h mire jó?
(#) Medve válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Hello, ha ez egy menetes rúd, az egyik végén beöntve műanyaggal, a másik végén 3 dróttal, akkor ezt a gépészetben használják végálláskapcsolóként pl. Valamiféle fémalkatrész helyzetét jelzi a vezérlőelektronika számára.
(#) zoly15 válasza Medve hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
szia!
és mire használható?
pl fémkeresőnek?

üdv!
(#) Medve válasza zoly15 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Naja, ez egy fémkereső, legfeljebb 3cm távval. De inkább pár mm. Én el tudnám képzelni egy motoros kapu végállásának érzékelésére. Nagyon üzembiztos.
(#) opatee hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
Sziasztok!
Ezek az alkatrészek egy kicsit megfáradt autós erősítőben vannak. (Daewoo DB-23)
A számai amivel elvileg azonosítani tudnám 3614,3618. Saját feltételezésem szerint valamilyen fet tranzisztor. Szerintetek?

IMG_7662.jpg
    
(#) szabi83 válasza opatee hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Szeva!


Idézet:
„A számai amivel elvileg azonosítani tudnám 3614,3618.”

Ez sorszám/gyári.. stb.. nem a tipus száma.

p30n06 az érdekes.

ez jó lesz helyette.

üdv
Következő: »»   45 / 1163
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem