Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Adatlapot keresek
 
Témaindító: Thom, idő: Feb 23, 2006
Lapozás: OK   18 / 30
(#) oleg53 válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 4, 2013 /
 
Szia!
Pont az volt a baj, hogy már a honlapját sem találtam. Fél óra keresés után most végre megvan:
www.boomtech.cn
Szóval kínai, nem koreai. Bocs. Meg a fene se gondolta volna, hogy a google sem fogja kidobni a találatok közt. Akárhogy kerestem a boomtech-re, ezt nem ajánlotta.
A hivatalos nevük "Shenzhen Boomtech Industry CO., LTD"
Mindenféle IC-t gyártanak, sokuk koppintás, és legtöbbször a BT előtaggal látják el őket.
A Genius szereti őket beépíteni a hangszóróiba.
Ami egy átlag halandónak érdekes lehet, az a BT1960 sorozat és a BT1970M.
Ezek flash ROM-os mikrovezérlők 17 I/O porttal, 6 csatornás 8/10 bites ADC-vel, és LIN-UART modullal.
Köszi!
(#) balulau hozzászólása Feb 7, 2013 /
 
Sziasztok!

Lenne egy ilyen kijelzöm és nem nagyon találok rá infót.
TD-T350T2G708-6 <- Ez ami rá van írva.
Egy Onetouch telefon kijelzöje.
40 pólusú mini csatlakozó jön le róla.
Ehhez tudna valaki valami csatlakozókiosztást?

Köszi
Bali>
(#) rockersrac hozzászólása Feb 8, 2013 /
 
Sziasztok! Egy Toshiba S6894J szilárdtest relére tettem szert, és adatlapot keresek hozzá! Tud segíteni ebben valaki?
(#) gerenk válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 9, 2013 /
 
Szerintem minden rajta van a tokozásán, 4 láb ebből kettő a vezérlő opto LED + és - kivezetése 3-32 V DC, másik kettő LOAD a vezérelt kimenet általában 300- 400 V AC feszültségig.
A hozzászólás módosítva: Feb 9, 2013
(#) szitko hozzászólása Feb 10, 2013 /
 
Sziasztok!

Az LX12945cdd adatlapját keresem, de a Google most nem a barátom. Tudna valaki segíteni?
(#) Gafly válasza szitko hozzászólására (») Feb 10, 2013 /
 
Tényleg vicces, nekem sem segített a barátunk...
Hány lába van és miben találtad (hátha az segít)?
(#) szitko válasza Gafly hozzászólására (») Feb 10, 2013 /
 
Ez valamilyen regulator ic. (PC alaplapban volt, de már nagyon régen bontottam ki.)

mi.jpg
    
(#) gerenk válasza szitko hozzászólására (») Feb 10, 2013 /
 
Regulátor ic. őt nem találtam csak a tesóját, a bekötése rajta van, elvileg a típusszáma
tájékoztatna, de ha megméred mindent elárul.
(#) kendre256 hozzászólása Feb 21, 2013 /
 
EGP1000W power board adatlapját keresem. Kínai nyelvűt találtam a guglival, de jobb volna mondjuk legalább angol...
(#) FIGIRI hozzászólása Ápr 2, 2013 /
 
Üdv! Keresek ne545b Dolby ic-hez adatlapot. gugli nem volt sajnos sok segitségemre. eéőre is köszönöm !
(#) kadarist válasza FIGIRI hozzászólására (») Ápr 2, 2013 /
 
Szia!
Az első találatban ott az adatlap letöltési linkje.
(#) FIGIRI válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 2, 2013 /
 
Tisztelettel, köszönöm. Nem értem, két órán át túrtam a netet... lehet bennem volt a hiba
(#) kadarist válasza FIGIRI hozzászólására (») Ápr 2, 2013 /
 
A megoldás az, hogy egyszerűen "B" utótag nélkül kell keresni. Ezek a típusszámhoz ragasztott sallangok elnavigálják a keresőt a lényegtől.
(#) FIGIRI válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 2, 2013 /
 
Értem! Köszönöm mégegyszer
(#) mate_x hozzászólása Ápr 3, 2013 /
 
Helló!
Voltcraft TNG30 labortáphoz tud valaki valamilyen leírást, kapcsolási rajzot...? Sajnos google-n semmit nem találtam. Egy ilyen tápot szeretnék vásárolni, de ha már vennék ilyet akkor tudni szeretnék róla információkat.
(#) Remci hozzászólása Ápr 27, 2013 /
 
Üdvözlet!

T112-16-1-2 tipusú tirisztorról keresnék infót. Esetleg ha valaki tudna róla adatot, vagy adatlapot azt megköszönném. Előre is köszi.
(#) brato hozzászólása Ápr 29, 2013 /
 
Üdv!

Nincs valakinek olyan adatlapja amiben csak a PIC16F690 van benne?
(#) nedudgi válasza brato hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Még a Microchip-nek sincs. Miért baj az, ha több típus van egy adatlapban?
(#) brato válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Mert rengeteg görgetés kell hozzá ha csak a 690-re vagyok kíváncsi.
Legfeljebb nekiállok és kiszedegetem az erre vonatkozó lapokat.
(#) Peter65 válasza Remci hozzászólására (») Ápr 29, 2013 /
 
Üdvözlet!

Itt találsz egy hasonló típusról adatlapot; http://www.evita.lt/en/det-12845-thyristor-t112-10-12-1200v-10a-igt.html Az adatlap logikája szerint a te típusod 16Aav, 100V-os zárófeszültséggel, 50V/usec feszültségmeredekség tűréssel.
(#) Remci válasza Peter65 hozzászólására (») Ápr 30, 2013 /
 
Szia!

Köszönöm szépen. Ha jól látom akkor ennél a csavaros fele az anód. Sajnos az enyémnél nem tudom megmérni,mert tök rövidzár minden irányba és valamivel helyettesíteni kellene.
(#) bandyta009 hozzászólása Máj 1, 2013 /
 
Üdv minden kedves fórumozónak!

Engem egy ARCNET Távadó adatlapja érdekelne, vagy egy olyan ember aki ismeri ezt az eszközt.Valamilyen jelerősítő de nem vagyok benne biztos.Abban sem vagyok biztos, hogy hogyan kellene bekötni.Egy elég régi gyártmanyú dologról van szó.Legalább 10-15 évesnek nézem.A Makrotrend nevezetű cég készítette de már ők sem tudnak róla semmit azóta átálltak kapunyitók és egyéb távvezérelt dolgok forgalmazására.

Előre is köszönöm a segítséget.
(#) nedudgi válasza bandyta009 hozzászólására (») Máj 1, 2013 /
 
Távadó? Ismereteim szerint az Arcnet egy csillagpontos, koax kábelen vezetett hálózat megnevezése. Ez nem egy ISA buszos hálózati kártya? Képet mutass róla!
A hozzászólás módosítva: Máj 1, 2013
(#) bandyta009 válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 1, 2013 /
 
Hát képet azt most nem tudok mert a munkahelyemen vagyok és nincs mivel lefenykepeznem es mint mondtam google nem talált semmit de most hogy így mondod igazad lehet.A távadó felirat egy kicsit megzavart engem.Valamilyen rádiós cuccnak néztem amivel antennához csatlakozva sugározni lehet.Belul pedig úgy néz ki mint egy tranzisztoros erősítő, előerősítő nélkül.Kívül pedig van 3 csatlakozo+a táp kábel.Az első Tx/Rx,a második RX a harmadik Tx felirattal.Ezenkívül semmi nem derül ki róla
(#) nedudgi válasza bandyta009 hozzászólására (») Máj 1, 2013 /
 
Egy ISA buszos PC kártyáthoz hasonlít, vagy doboz? Koax csatlakozó van rajta?
(#) bandyta009 válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 1, 2013 /
 
Doboz es ketto csatlakozo koaxa 3.ikat nem ismerem fel
(#) kormika hozzászólása Máj 5, 2013 /
 
Sziasztok! Van nekem 2 db BA301-es direk audió célra kifejlesztett opa-m, annyit ki tudtam deríteni guglival, hogy az Rohm cég gyártotta, valamint kaptam egy listát is a típusokról, de semmi paramétert nem tudok róla. Ha valakinek van legalább lábkiosztása, az is nagy segítség lenne, 5 lábú SIP tokban van az IC, és annyit tudtam kideríteni a panelrajzból, hogy a középső láb a föld, sajnos minden alkatrész ki van már bontva a panelből, csak itt-ott van bent egy-két IC. Előre is köszönöm a segítséget.
(#) kadarist válasza kormika hozzászólására (») Máj 5, 2013 /
 
Szia!
Ebben a rajzban szerepel az IC, és ki lehet silabizálni a bekötését. A helyettesítőjének adatlapja: Bővebben: Link.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2013
(#) kormika válasza kadarist hozzászólására (») Máj 5, 2013 /
 
Köszi, hogy foglalkoztál a kérdésemmel, viszont az a gondom, hogy az én IC-mnek csak 5 lába van, a kapcsolási rajzban és az adatlapban szereplőknek viszont 7
(#) kadarist válasza kormika hozzászólására (») Máj 5, 2013 /
 
Az az érdekes, hogy máshol is hétlábú ez az IC.
Következő: »»   18 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem