Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1103 / 1679
(#) Mybuster válasza Feki hozzászólására (») Nov 8, 2013 /
 
vicsys: Köszönöm!

Feki: Köszönöm, igen tervben van a doboz készítése. A program kivételével teljesen saját találmány.(Az eredeti óra ledes volt.) A csövek pedig egy mérőműszerből származnak.
(#) Mybuster válasza dudassandor1 hozzászólására (») Nov 8, 2013 /
 
Köszönöm, így igaz!
(#) Feki válasza Mybuster hozzászólására (») Nov 8, 2013 /
 
Ügyes vagy ! Remélem majd egyszer publikálod az után építéshez szükséges fájlokat !
(#) Mybuster válasza Feki hozzászólására (») Nov 8, 2013 /
 
Tervben van. Amint lesz időm hozzálátok.
(#) Feki válasza Mybuster hozzászólására (») Nov 8, 2013 / 1
 
Akkor előbb utóbb sok mindenkinek lesz még egy alternatíva ,hogy vfd csöves órája legyen ! Én meg happy leszek , mer őszinte legyek ez tetszik eddig a legjobban
A hozzászólás módosítva: Nov 8, 2013
(#) sooty válasza Mybuster hozzászólására (») Nov 8, 2013 /
 
Szép lett! Látom nem vagy barátja a vfd meghajtó ic-knek , de pont ettől érdekes. Gratula! (És mit tud? Ebben a vezérlőben van rtc?)
(#) Gery78 válasza djhans hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Örülök, hogy jó lett a hangja az erősítődnek, én is erre gondoltam, amit előttem is írtak páran, hogy ezzel a vasalásos technikával/fotolakkal rásütve és a Front Designerben megrajzolva lehet szép feliratokat készíteni. Én még régebben használtam az alfa set-et is, de azzal eléggé nehéz dolgozni.
(#) Mybuster válasza sooty hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszönöm! Igen direkt így terveztem a csövek meghajtását. Az óra szimplán csak látványosságként készült, RTC nincs benne, 24V-ról üzemel. Funkcionalitás nézve nekem megfelel.
(#) djhans válasza Gery78 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
A vasalásos megoldás lesz.
(#) qvik hozzászólása Nov 9, 2013 / 1
 
Elkészült a legújabb ,,SZÖRNY" hangfalam. Az 5X100-as Quad 405-tel meghajtva (csak ez a hangfal) a 30 négyzetméteres nappalliban rezeg az ember nadrágja mind egy koncerten.
Fizikai méretek: 95x36x30Cm 2db. Sal PA30100 mély!
Corona hangváltó. 48Kg!!
(#) pjg válasza qvik hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Az alsó mély membránja ilyen dekoncentrikus, vagy csak a kép torzít?
Szép a doboz.
Az 5 QUAD benne van a dobozban?
(#) laszlo raduj válasza qvik hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Tényleg igazi szörnyek, én az alsót lefordítva be építtetem volna , vagyis én így csináltam az enyémeket Meg sem közelítik kivitelre ezeket , de egy 20 négyzetméteres konyhában meg a képek is kifulyak a port maguk alul. Persze nekem csak 50W erősítőről duborognek.
Amúgy a lopás ölje meg azt a sarkat úgy ahogy van.
(#) qvik válasza pjg hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Csak a kép torzít. A Quad nem a dobozba van. Ami a TV alatt van kettő doboz az a Quad.
Egyikbe az elektronika a másikba a táp. A kettő együtt 31Kg.
(#) qvik válasza laszlo raduj hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszi azt a sarkat!
(#) orcika70 válasza qvik hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Gratula jól sikerült. A szomszédok meg kiszaladnak hogy földrengés van.
(#) Davidd hozzászólása Nov 9, 2013 /
 
Sziasztok! Ha már a somogyinál vagyunk, akkor mutatok salpa50100 ast, ami nállam dübörög 2 darab 2 hog ládában. 1 darab t.amp ta2400 assal kinzom őket. (A t.amp ki van egészítve az 5.pár tranyóval)
A hozzászólás módosítva: Nov 9, 2013
(#) Kovabe válasza Davidd hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Szép munka, a szomszédok mennyire szeretnek?
Szomszéd dühitésre kölcsönözhető?
(#) enree válasza Davidd hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Még kis se próbáltad, de már is leverte a csempét? (harmadik kép)
(#) Travolta hozzászólása Nov 9, 2013 /
 
Régóta porosodott a gépemen a dokumentációja, így gondoltam végre megépítem. Inkább jópofa mint hasznos dolog.
Videó
Képek

És néhány kép a Labortápomról.
A hozzászólás módosítva: Nov 9, 2013
(#) kameleon2 válasza qvik hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Nagyon szép ez a zebrano mintás doboz! Biztosan szépen is szól majd!
(#) SALáta válasza Travolta hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
A nyákok szépek, (bár csak én tudnék ilyet) , forrasztás sem rossz, a belső élet is nagyon jó az előlappal nem vagyok megelégedve, esetleg szalagfűrészesektől lehetne kérni lapvédőt, lehet jó lehet nem jó ide de ha jó akkor ingyen van, lenne egy kereted belőle. Na de azért elfogadnám . Gratulálok ez nagyon szép munka. Én sem tudom a megoldást az elrejtésre, kontakta dobozoknál megoldott, azokkal jó dolgozni.
(#) kameleon2 válasza Travolta hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Ez a táp HE díjért kiált! Abszolút hobbi és nem igazán tudnék fogást találni rajta!
(#) Travolta válasza SALáta hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszönöm a dicséretet! Kis gyakorlással könnyen elsajátítható a szép nyák készítése. Ami igaz az előlap nem úgy sikerült, ahogy azt elgondoltam, de a célnak és a hobbi felhasználásnak több mint elég. Készül az Attila86 SMPSII is, azt már sokkal átgondoltabban fogom elkészíteni. De az még sok idő.
(#) Travolta válasza kameleon2 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszönöm az elismerést! De vannak ettől szebb kialakítású berendezések, amik jobban megérdemlik a díjat.
(#) dudassandor1 válasza Travolta hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Szépek a munkáid nagyon! Gratulálok hozzá!
(#) qvik válasza Davidd hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Nemsemmi! Én a sajátomat sokszor nem tudom elviselni (buli). 4db. 25Cm, 1db sub/30Cm, 2db. 30pa30100. Össztelj: 5X100W/Quad.
(#) qvik válasza kameleon2 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszönöm munka volt vele. Ma a próbák folyamán nem jó! Kicsi a doboz a két szóróhoz. Holnap megpróbálom Bassreflex lukakkal/csövekkel korrigálni. Tapasztalat: Zárt doboz Kb.: 95 Liter. 2X60W-ig brutális, Fölötte: a két mély megfolytja önmagát/kicsi a zárt doboz/2X100Wsinushoz.
(#) Travolta válasza dudassandor1 hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Köszönöm szépen!
(#) laszlo raduj válasza qvik hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Én láttam 60 talán 70-80 cm atmerolyu Magnat vagy mi a neve, mélynyomót beépítve zárt dobozba , egy diszkóban 2 db volt az egész teremben , a csajok szó szerint leveztek rajtuk (aki di-gi-be jár biztos látta mar miről beszelek) , egyenként 700w-rol duborogtek, de teljesítetek amire oda lettek teve. A nagy moziterem mar kintről, 20 méteról pumpálta a gyomorsavat a torkodba.
(#) qvik válasza laszlo raduj hozzászólására (») Nov 9, 2013 /
 
Nincs azzal semmi gond. Az én gondom:Nagyobb teljesítménynél ellen dolgoznak!
Kicsi a légtér, megfolytják egymást. Holnap elkezdek kísérletezni. Ha nem jön össze akkor építek kettő kis karszont, Azok a függönykivágásuak.
Következő: »»   1103 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem