Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   58 / 260
(#) palko0125 válasza botesz hozzászólására (») Nov 16, 2013 /
 
Ok. Majd esetleg holnap, de lehet már el fogják vinni, mert 'letettem' róla. Ha nem viszik el, dobok képet.
(#) BarnaPili válasza palko0125 hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Köszi az infót.A héten beszerzem az alkatrészt.A tablettaajtót,és az öblítő adagolót működtető tekercs van rákötve,de az jónak mérhető.4,6kOhm az ellenállása.
Üdv!
István
(#) bodnar1 hozzászólása Nov 17, 2013 /
 
Segitségeteket szeretném kérni!

Van egy candy cdf312ax mosogatogépem ami bekapcsolás után amikor elkezdi a vizet betölteni alul ki is engedi. Megnéztem és az alábbi foton lévö alkatrészen keresztül engedi ki a vizet. Meg tudnátok mondani esetleg hogy mi ez az alkatrész?/alu középen hátul helyezkedik el./
A hozzászólás módosítva: Nov 17, 2013
(#) botesz válasza bodnar1 hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Ez egy nyomáskapcsoló.
(#) HA5AWS hozzászólása Nov 17, 2013 /
 
Sziasztok!
A problémás gép egy Candy CED110 mosogató gép. A gond vele az, hogy a vízleeresztő szivattyú nem indul. Feszültséget kap a relé kattan és halkan búg is a motor. Kiszerelés után kitakarítottam és el is indul. Többszöri indítás leállítás után néha olyan ponton áll le ahonnan nem tud elindulni. Kis lökés után működik de beszerelve megint jelentkezik a probléma. Javítási ötlete van-e valakinek, esetleg egy működő vagy új szivattyú beszerzési helyet tud-e valaki?
Üdv: Gábor
(#) bodnar1 válasza botesz hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Szia!
Ugy kell értenem hogy ez a hálozati nyomást érzékeli? De miért az aljára van szerelve? Ez bajonettzáras vagy kitekerhetö? Külön kapható vagy valamivel együtt van szerelve? Bocs a sok kérdésért. Köszi a választ.
(#) botesz válasza HA5AWS hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Cseréld ki.2500Ft nem nagy pénz érte.
(#) botesz válasza bodnar1 hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Semmi gond.Ez a motor víznyomására kapcsol.Hogy ha nincs benne víz ne tudjon fűteni.
(#) HA5AWS válasza botesz hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Köszönöm: hol lehet kapni?
(#) botesz válasza HA5AWS hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Bármilyen háztartási gép alkatrész üzletben kapsz.
(#) HA5AWS válasza botesz hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Egy budapesti címed van?
(#) botesz válasza HA5AWS hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
(#) HA5AWS válasza botesz hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) bodnar1 válasza botesz hozzászólására (») Nov 17, 2013 /
 
Köszi!!!
(#) tbkriszta hozzászólása Nov 17, 2013 /
 
Szép napot!

Van egy Candy CSF 458 E típusú mosogatógépünk, ami E3 hibakódot ír ki folyamatosan. Tudna nekem valaki segíteni hogy mit jelent ez a hibakód? Előre is köszönöm.
(#) kds hozzászólása Nov 18, 2013 /
 
Sziasztok!

Egy Candy CD222a mosogatógépem van, amivel az a gond, hogy amikor bármely program szerint elkezdi beereszteni a vizet, egyszerűen nem áll le a víz beeresztés, hanem addig nyomja, míg nem ömlik ki az ajtaján is. A program úgy tűnik, hogy közben elkezdi az öblítést... Van valami ötletetek? Pl.hol lehet a víz magasság érzékelője?

Előre is köszönöm:
Kds
(#) botesz válasza kds hozzászólására (») Nov 18, 2013 /
 
Alul a vízszintszabályzót és a hozzátartozó légsűrítőt nézd meg.
(#) bodnar1 hozzászólása Nov 18, 2013 /
 
Sziasztok!

cdf322 mosogatohoz nincs valakinek nyomásérzékelöje?Voltam a Klauzálon,ott min. két hét. Az Orcziban meg nem tudták beazonositani.Holnap beviszem de hátha tud valaki szerezni.

köszi.
(#) VG hozzászólása Nov 18, 2013 /
 
Sziasztok!

Egy Fagor 1VF-453IT mosogatógépem van. Mostanában az a hibajelenség, hogy egy-egy mosás nagyon hosszú ideig tart. Néha 4-5 órát mos. Más minden rendben...

Mi lehet a gond?
(#) botesz válasza VG hozzászólására (») Nov 18, 2013 /
 
Vizet fűti?
(#) VG válasza botesz hozzászólására (») Nov 18, 2013 /
 
Fűt, de nem ellenőriztem le, hogy milyen sebességgel. Holnap reggel megnézem, hogy szennyeződés, vagy más okból ez nem túl lassú-e...
(#) tbkriszta hozzászólása Nov 18, 2013 /
 
Szép napot!

Van egy Candy CSF 458 E típusú mosogatógépünk, ami E3 hibakódot ír ki folyamatosan. Tudna nekem valaki segíteni hogy mit jelent ez a hibakód? Előre is köszönöm.
(#) jozsakyra hozzászólása Nov 19, 2013 /
 
Most regisztráltam az oldalon, előre köszönöm, ha valaki tud segiteni. Candy CSF 4575 E tip.mosogatógépem elvezetőcsöve elrepedt, folyik a viz, van új, szétkapjuk a gépet, de hol??????????? hátoldal levéve, elektromos dugó ki, bevezető cső le, és megállt a tudomány!! Kérlek Titeket gyorssegély!! Férjem szétszedi, a szivattyúhoz csatlakoztatja aba-bilinccsel! Fejreállitjuk, ill. oldalra a gépet, hozzáférés hol van??? Köszönöm!!!
(#) botesz válasza jozsakyra hozzászólására (») Nov 19, 2013 /
 
Lehet fejre vagy a viztartállyal ellentétes oldalra is dönteni.Az elvezető cső csere nem nagy dolog.Bilincs le le a régi cső fel az új bilincs rá összerak és megy.
(#) jozsakyra válasza botesz hozzászólására (») Nov 19, 2013 /
 
Nagyon kedves vagy, a viztartály ott van, ahová a sót kell töltenem? Bocsi, ha nagyon butának tünök, előre is köszönöm.
(#) botesz válasza jozsakyra hozzászólására (») Nov 19, 2013 /
 
Változó de nagyon valószínű.A hátára is lehet fektetni úgy talán mégjobb.
(#) jozsakyra hozzászólása Nov 19, 2013 /
 
Köszi szépen, úgy néz ki, lesz egy mozgalmas esténk!
(#) HA5AWS válasza botesz hozzászólására (») Nov 19, 2013 /
 
Szia!
Köszönöm a segítséget! Az árral kapcsolatban szkeptikus voltam mert a webáruházas oldalakon lényegesen drágább alkatrészek voltak. Végül is sikerült megvenni és este már be is került az új alkatrész. Működik!!!
Üdv: Gábor
(#) jozsakyra válasza botesz hozzászólására (») Nov 21, 2013 /
 
Köszi szépen, kész a gép, MÜKÖDIK!!! Férjem kap egy piros pontot!!
(#) tbkriszta hozzászólása Nov 22, 2013 /
 
Tényleg nem tudja senki, hogy a Candy CSF 458 E típusú mosogatógépnél mit jelent az E3 hibakód?
Következő: »»   58 / 260
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem