Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   643 / 972
(#) bundibacsi hozzászólása Dec 28, 2013 /
 
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Apa! Én nem osztottam meg semmit.
(#) Prendick válasza vicsys hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Az egyik kedvenc íróm könyvében Bővebben: Link olvastam, hogy sráckorában egész kísérleti üzemig jutottak ezzel a szisztémával. Persze közben kiderült, hogy kissé elszámolta magát a haver és elég nehéz volt a "befektető" felé elsumákolni a dolgot. Nagyon kedveltem az öreget, sok örökmozgóról írt és sok hülyéről, akik szép pénzeket áldoztak a tudatlanság oltárán már 60-80 éve is. Ez valami örök dolog lehet.
(#) szamóca válasza bundibacsi hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Rakja össze a függesztve a levegőbe Rumcájszféle rejtekadó papírlap, asztal nélkül, láthatóan a NYÁK mindkét oldalát is. A súrlódási, vas, réz mágneses, stb veszteségi teljesítményt pótló elektronika már megint melyik okosnak jutott eszébe, mint a piezocsattingatós elosztó?
(#) zolika60 válasza Prendick hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Több könyve itt van a polcon. Nagyon szerettem az öreget.
(#) Prendick válasza bundibacsi hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Ez aranyos. A csodakapcsolás ránézésre egy komparátorból és két tranzisztorból áll, amik kapcsolják a ledet és a motort, ha a generátor megmozdul. A táp meg jön az asztal alól.

Pont az előbb említett könyvben volt szó olyan örökmozgóról, ami két csavarfejen át kapta a tápot. Ha rátették ment, ha elvették, természetesen megállt, de annak az oka ugyebár a világenergia egyenetlen eloszlása, miszerint néhol összesűrűsödik, néhol meg ritkul és kioltja a tudományt. Olyankor meg persze, hogy nem megy az örökmozgó sem.
(#) Prendick válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Nagy szerencsém volt, mert személyesen is megismerhettem. Amikor először találkoztam vele éppen a kipufogóval fűtött motoroskabátját tesztelte. -10 fok volt és a találkozóra a saját készítésű, hátul dupla kerekes motorján jött, teljes tesztfelszerelésben. Mindenki a leesett állát keresgélte.
(#) Iszkakof István válasza Prendick hozzászólására (») Dec 28, 2013 /
 
Szerintem nem az asztal alul jön a táp, hanem a nagyobbik motorban van egy kisebb és néhány gombelem.
(#) kérdező hozzászólása Dec 30, 2013 /
 
Egy oldalon találtam, részlet:
Idézet:
„A troli felvet néhány igen jelentős problémát. Pl. a nagyfeszültségű vezetékek elektromágneses tere rákkeltő hatású. Bár ez nyilván nem annyira érzékelhető, de sokkal károsabb mint a levegő rossz minősége.”

Erre meg a válasz:
Idézet:
„a 600V nem több 100kV...
állítólag a nagyfesz vezeték azért káros, mert a nagyfeszültség miatt igen nagy enerigájú elekrtonok kilépnek a vezetékből a levegőbe, s fékezési röntgensugárzás keletkezik, ez a káros, asszem. (Egy szakértő/fizikus biztos pontosabban tudná)
azaz a trolinál nincs ilyen ártalom.....”
A hozzászólás módosítva: Dec 30, 2013
(#) kérdező válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 30, 2013 /
 
(#) nedudgi válasza kérdező hozzászólására (») Dec 30, 2013 /
 
Megadnál egy linket is ehhez?
(#) kérdező válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 30, 2013 /
 
Privátban küldtem.
(#) Buvarruha válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Hotlinking not supported.
(#) vicsys válasza Buvarruha hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Az első képet akarta linkelni... én tudom!
A második képen, egy szilveszteri étel alapanyaga.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Dicsák Buksi! Ámit csátoltám, jájj Té!
(#) vicsys válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
(#) Kari55 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Azt mondják a hatalmasok: akinek hatalma sok, az már elég hatalmas ok hogy ne legyen hat alma sok
A hozzászólás módosítva: Dec 31, 2013
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
(#) kérdező válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Almát eszünk, s rá diót, és hallgatjuk a rádiót.
(#) Kari55 válasza kérdező hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
(#) vicsys válasza kérdező hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Hogy készül a rádió? Főzd ki a tésztát és tégy rá dió-t!
(#) Kari55 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 31, 2013 / 1
 
A makaróni pedig: fogsz egy hosszú lyukat, és körbe tekered tésztával.
(#) szamóca válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
No persze, a zsiráf meg a vakond keresztezése pedig a fúrótorony.
(#) vicsys válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Vagy a szárított tésztatömbből hasábokat hasogatsz, majd kör alakúra esztergálod és hosszában átfúrod.
(#) Kari55 válasza szamóca hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
A kígyó + sündisznó = szögesdrót
(#) szamóca hozzászólása Dec 31, 2013 / 1
 
Női logika… Utazom a busszal haza. A busz tele van, ezért nem tolakszom előre a jegykezelőig, inkább megkérek egy nőt, hogy bélyegeztesse le nekem a jegyet. De hogy szólítsam meg, “te” vagy “ön”? Az utolsó előtti megállónál nem szállt ki, vagyis végig utazik. Alaposabban megnézem, van nála egy üveg bor, vagyis biztosan férfihoz utazik.
A bor nem éppen a legolcsóbb, vagyis a férfi jól néz ki. A falunkban két férfi van, aki jól néz ki – az én férjem és a szeretőm. A szeretőmhöz nem mehet, mivel oda én megyek most. Vagyis a férjemhez megy. A férjemnek két szeretője van – Katrin és Andrea. Katrin szabin van éppen.
Én: “Andrea, le tudnád pecsételtetni a jegyemet?”
Andrea: “Ismerjük egymást???”
(#) nagym6 válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Ha fogok egy lyukat, és hölgyikével tekerem körbe? Nem tudom mi, csak eszembe jutott.
(#) szamóca hozzászólása Dec 31, 2013 /
 
Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:
- Hogy vannak a gyerekeid?
- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül. Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe.
- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?
- Neki arany élete van. A férje reggel ágyba viszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.
(#) icserny válasza Kari55 hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Idézet:
„Azt mondják a hatalmasok: akinek hatalma sok, az már elég hatalmas ok hogy ne legyen hat alma sok”
Ennek így nem sok értelme van. Az eredeti mondás így szól:
Azt mondják a hatalmasok, hogy kinek a hat alma sok, az már elég hatalmas ok, hogy ne legyen hatalma sok.
(#) Kari55 válasza icserny hozzászólására (») Dec 31, 2013 /
 
Így is lehet mondani/értelmezni, csak így már más értelme van.
Következő: »»   643 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem