Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   162 / 1679
(#) liman válasza liman hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
addig is itt egy video ami a szobaban keszult kozelre igy vilagit.nem tul jo minosegu a felvetel.

101_2940.WMV
    
(#) molnarf hozzászólása Dec 23, 2007 /
 
Vegre sikerult bedobozolni az akkutoltot.

akkutolto.jpg
    
(#) vanzerr válasza molnarf hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
Jól néz ki nagyon!
(#) mex válasza molnarf hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
Igényes.
(#) idavid válasza molnarf hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
nagyon igényes, grat!


egy kapcs. rajzot kaphatunk?
(#) Spagoca válasza molnarf hozzászólására (») Dec 23, 2007 /
 
Nagyon igényes és jól néz ki, de az angol felirat nagyon kellemetlenül hat.


Miért ciki magyar feliratot tenni egy általunk kreált szerkezetre?
(#) még1MbR válasza Spagoca hozzászólására (») Dec 24, 2007 /
 
Egyetértek!
(#) Swat hozzászólása Dec 24, 2007 /
 
hi

Én otthon össze szeretnék kötni két telefont ugy, hogy csak egymással tudnánk beszélni (nem a rendes vezetékes vonalra)
Már vettem elosztot meg megvan a két telefon is csak azt nem tom hogy milyen erösségü ráam megy benne meg hogy melyik vezeték micsoda (egyik+ másik a - a másik kettö a befel kifele hang)
(#) Ricsi89 hozzászólása Dec 24, 2007 /
 
Heló
elkészült az első komolyabb erősítőm. Vagy három hónapig csináltam, mire minden jó lett. Digitális bemenetválasztó, digitális hangerőszabályzás, hangszin, meg ilyenek.
Bocs a képekért tudom kicsit rosszak lettek, mert nem süt a nap.
(#) Ricsi89 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 24, 2007 /
 
Még képek.....
(#) san398 hozzászólása Dec 24, 2007 /
 
Te eligazodsz abban a kábelrengetegben? Kötegeld össze a vezetékeket szerintem.Gratulálok hozzá.
(#) Ricsi89 válasza san398 hozzászólására (») Dec 24, 2007 /
 
Kösz. Eddig még eligazodok benne, de ugyis összeakartam kötegelni. Csak most lett összeépítve és nem fogtam össze nehogy véletlenül valami gond folytán szét kelljen szednem. de szerencsére semmi gond nem volt vele eddig.
(#) molnarf válasza Spagoca hozzászólására (») Dec 24, 2007 /
 
Egyetertek veletek de en Romaniaban lakom ,itt nem min denki beszel magyarul es eleg gyakran megtortenik hogy beugrik a szomszed, ismeros ,hogy segitsem ki egy toltovel mert lemerult az aksi.Ilyenkor jol jon ,hogy "inditas" gomb felirata helyett "start" felirat diszeleg, mert az mar majdnem mindenkinek nyilvanvalo, hogy ezt a gombot kell nyomkodni ha nem indul a toltes.A kapcsolas a Hobby elektronikaban jelent meg (mindjart a legelso kiadasokban)....itt tirisztorral van vezerelve a toltes.

Udv MFeri

Stabizalt tapegysegek,akkumlatortoltok (Ferenczi Odon-Dr Kassai Arpad) 103-ik oldalon is megtalalhato a kapcsolasi rajz!
(#) Swat hozzászólása Dec 24, 2007 /
 
hi

Én otthon össze szeretnék kötni két telefont ugy, hogy csak egymással tudnánk beszélni (nem a rendes vezetékes vonalra)
Már vettem elosztot meg megvan a két telefon is csak azt nem tom hogy milyen erösségü ráam megy benne meg hogy melyik vezeték micsoda (egyik+ másik a - a másik kettö a befel kifele hang)

ha valaki tud segiteni
(#) Medve válasza Swat hozzászólására (») Dec 24, 2007 /
 
Hello itt talán erről beszéltek...
(#) Slope válasza Swat hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
Látod a téma címét?
Szerinted a kérdésed ide illik?
(#) zoly15 hozzászólása Dec 25, 2007 /
 
sziasztok!
kész lettem a Skip-féle kivez jelzővel csak kicsit más formában csináltam
a kijelző panel sztereó de egyenlőre 1 meghajtóm van hozzá nemsokára sztereóra megcsinálom
még kellesz szereznem 4 db 3mm-es piros ledet és tökéletes lessz
képek alul
(#) levii válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
jól néz ki!
várjuk a piros ledeket
(#) zoly15 válasza levii hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
ok majd kerítekde szentem a sztereó lesz a baró!
(#) levii válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
az ám!
majd ha kész lesz egy videót fel tehetnél róla sztem.
(#) zoly15 válasza levii hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
a mono-ról most is tehetek fel...
(#) levii válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
a kapcsolást hol találtad?
(#) zoly15 válasza levii hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
ittni :nezze:
(#) levii válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
a trimmerel mit lehet állítani?
(#) zoly15 válasza levii hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
szerintem az érzékenységet
(#) Skip válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
gratula Zoly15! ügyes vagy... a trimmerrel lehet állítani milyen magasra fusson fel... jelen esetbe nálad sok szerepe is lesz valószínűleg mivel kevés a led!
Grat: Skip
(#) zoly15 válasza Skip hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
köszönöm a gratuluálást igen az enyémnél csak a végén szabályoz a timmer lehet hogy teszek bele kissemmet majd kimérem
(#) kaqkk hozzászólása Dec 25, 2007 /
 
Elkészült a saját tervezésű kapunyitó elektronikám tesztelve még nincs de ugyanez a kapcsolás 3 panelon 10 m-vezetékkel összekötve(pókháló az egész )fél éve működik a távirányítója egy régi nokia telefon aminek kiszereltem a rezgő motorját és kivezettem a motor jelét.Az elektronika tudása:
-2 motort külön és eggyütt is kapcsol
-kis és nagykapu funkció
-kézi kapcsolokkal is rendelkezik
-tudja fogadni infra jelét(visszanyit)
És itt vannak róla a képek.
(#) szabi83 válasza kaqkk hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
jónak jó, meg szép is-ügyes-, de azok az KB 1mm -es sávok nem bír nagy áramot ezt most megmondom neked

(#) kaqkk válasza szabi83 hozzászólására (») Dec 25, 2007 /
 
Áram nem is kell nagy pár 100 mA viszont 80 V a motor igénye ez egy 36 voltos parabola tolómotor.Így jó a sebessége és az ereje is(eltoli a havat)a garázsomon viszont 230 as redőnymotor van annak sincs szinte áramfelvétele viszont a kritikádat köszönöm és ezentúl figyelni fogok a vonalvastagságokra.
Következő: »»   162 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem