Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2275 / 3571
(#) nagym6 válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Már általános iskola 6. osztálában mindenki tud (legalábbis nálunk) hibátlanul írni.
Ennél öregebbek, jóval öregebbek csak akkor nem, ha nem akarnak. Szerintem.
(#) jani1987 válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Nálad csak az "y" maradt le, de nem szóltam.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
A feleségem tanító. 2. osztályból mindenki úgy kerül ki, hogy hibátlanul tud számolni és hibátlan a nyelvtana. Innen csak butulnak.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Igen, ha jobban visszagondolok a fiam tanulására, sokat írtam a 6. osztállyal.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Tájszólásban írta.
(#) nagym6 válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
A hóhért akasztják. Igen. Megérdemli.
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2014
(#) vicsys válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Nofene! Be nem vallott másodállás...?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Egy egy véletlenül lemaradt, vagy elütött betűért nem is szólna senki. De időnként vannak olyan hozzászólások, hogy kín olvasni és ha szóváteszed még neki áll feljebb.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Ez minden fórumon így van. Sajnos.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Ezért nem is igen olvasok más fórumot, mert ez ezzel együtt is a legjobb.
(#) nagym6 válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Nem bevallott, mert sosem veszi át a számlát a páciens a munka után.
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2014
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Az ilyen megbízhatatlan ügyfélkörnél elengedhetetlen az előre fizetés kikötése.
(#) Szpisti válasza pjg hozzászólására (») Ápr 22, 2014 / 1
 
Azért én tudok olyan fórumot, ahol 6-7 éve küzdünk ellene, és aki nem bírja a fordulatszámot, inkább duzzogva odébb áll. Nem is sírunk utána, mert a színvonalat csak rontja következetesen.
Természetesen nem egy-egy betűelírásról beszélünk, hanem a korábban soroltakról.
Ha valaki szakmailag áll már valamilyen szinten, akkor a helyesírás sem lehet akkora gond neki.
Úgy gondolom a "hobbi elektronikának" sem arról kéne szólnia, hogy olyan emberek akarjanak erősítőt építeni meg hifitornyot javítani, akinek a nyolcadikos Ohm törvény még egy szinten van a helyesírásukkal.
(#) Kari55 válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Maximálisan egyetértek
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Én olvasok még 2 Simson fórumot meg egy elektró levelező listát.
(#) elektroncso válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 22, 2014 / 1
 
Sziasztok.
A testvérem most 4.-es és sajnos ő is kezd egyre jobban alakulni a mai generációhoz. Nemrég idejött hozzám hogy szeretne gépezni, kezébe nyomtam a fúrógépet, bambán pislogott. Mondtam neki ,,tessék itt van egy gép...fúrógép." Mire ő:,,de én számítógépezni akarok.'' Mondtam neki hogy akkor azt mondja. 15 éves vagyok, de érzek annyi tiszteletet nemzetem és 1000 éves kultúrám iránt hogy helyesen használom a magyar nyelvet. Sajnos ezt elég kevesen teszik meg. Én az ismeretségi körömben próbálok ez ellen a szleng ellen harcolni. Persze a ,,gútai nyelv'' ellen nem tehetek semmit, ezt így szokták meg az itt élő emberek.
A moderátoroknak pedig minél kevesebb munkát, és több szabadidőt kívánok és persze türelmet.

U.i.:Most találtam egy hibát a hozzászólásomban és még én beszélek.
A hozzászólás módosítva: Ápr 22, 2014

Vidra.JPG
    
(#) Szpisti válasza elektroncso hozzászólására (») Ápr 22, 2014 / 1
 
Jahh, szerintem is egyik fő oka ez:
(#) Szpisti válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Látod Zoli, pont ebben látom az egyik fő problémát: ha valaki próbál stílusosan, hangulati elemekkel hozzászólni, azt is piszkálod.
Ilyen felesleges hangfal/hangláda/hangsugárzó jellegű dolgokra pazaroljátok az energiát (sokak nevetségére), és próbáljátok a saját szóhasználatra idomítani a tagokat.
Persze szívetek joga, de szerintem nem ez lenne a lényeg.
Ha gondolod töröld nyugodtan, már-már megszokom.
(#) Szpisti válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
Hát sorry, ha nem egyformán gondolkodunk
(#) Szpisti válasza Szpisti hozzászólására (») Ápr 22, 2014 /
 
De tényleg is... mit várunk a 2 generációval ifjabbaktól, ha mi, egy kisgenerációs eltéréssel sem tudunk megegyezni apróságokban?
(#) 20sz Jófiú válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Olyan ez a fórum, mint régen a piramisok falai voltak. Belevéssük az írásainkat. Aztán ha szlenget vagy idióta rövidítéseket használunk akkor igencsak feladjuk majd a leckét a jövő történészeinek.
(#) pjg válasza 20sz Jófiú hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Ja! 30 ezer tudós 200 év alatt sem tudja megfejteni.
(#) 20sz Jófiú válasza pjg hozzászólására (») Ápr 23, 2014 /
 
Ezt már most is el lehet mondani.
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 23, 2014 /
 
(#) kocsgab002 hozzászólása Ápr 24, 2014 /
 
Hogy mik vannak srácok...
Vaterán hirdetek egy-két apróságot, otthon megunt, felesleges dolgot.
Tudni kell, hogy 2006 óta vaterázom, 450 pozitív értékelésem 100% arány mellett.
Tegnap leütött egy emberke valami filléres dolgot tőlem (valószínűleg csak az elérhetőségem kellett neki), majd írt egy emailt, hogy "megvenné" a fiókomat 300ezer pénzért, mert hirdetni akar, d őt kitiltották már...csak tátottam a számat...el sem hiszem, hogy ilyen van. Finoman visszautasítottam, de nem nagyon akarja elfogadni a válaszomat...Nektek volt már ilyen?
(#) zolika60 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
A helyedben jelezném a Vakerának.
(#) nagym6 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Nem hallottam még ilyet, de nem tudni, milyen disznóságot akarhat a fiókoddal. Ebből esetleg nagy bajod is lehet. Mondjuk elad nemlétező valamiket, előre fizetik neki, nem teljesít, rendőrség téged kap el.
(#) kocsgab002 válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 24, 2014 /
 
Teljesen igazad van, erre nem is gondoltam.
Na azt hiszem jelentem a vaterának...
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 25, 2014 /
 
Sziasztok. Egy vitatémát szeretnék arról, hogy szerintetek lehetséges-e a civilizációtól teljesen elszakadva teljes életet élni. Na jó nem arra gondoltam, hogy remeteként, csak figyelgetem a népeket, hogy mindenkinek a pénz az örökös problémája. Önellátásra gondoltam. Ha a bennszülötteknek megy, akkor szerintem bárki képes rá.

Más téma, személyes (remélem a modik nem törlik): ismer valamelyikőtök egy Felnagy Tímea nevű hölgyet? Annyit tudok róla, hogy 1970 májusában született és ő a soha nem látott testvérem anyám első házasságából.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 25, 2014 /
 
Ha körülnézel a kertész, bio, meg a hasonló oldalakon, rendszeresen foglalkoznak vele; pl. mekkora föld (kert) lát el egy egész családot, zöldséggel, gyümölccsel. Az első néhány százezer évet nagyon jól kibírtuk a 'civilázáció' minden vívmánya nélkül.
Más: levelet írsz a Népességnyilvántartó Hivatalnak, pontos adatokkal (amennyit ismersz), hogy szeretnéd megkeresni az illetőt; ők írnak az illetőnek, hogy fel akarja-e venni a kapcsolatot veled. Amennyiben igen, akkor megtaláljátok egymást (én így szerveztem osztálytalálkozót, mert annyira szétszóródtunk).
Következő: »»   2275 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem