Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   273 / 436
(#) kovacst hozzászólása Aug 28, 2014 /
 
Sziasztok!
BOSCH SGI53E25EU_08 mosogatógéphez keresek fűtés relét.

SHC SRE303024
Coll:24VDC
10A/250VAC/AC1
T+85°C

Kérem segítsetek, hogy hol tudom ezt az alkatrészt beszerezni, mert a BOSCH-nál csak komplett panelt tudnék venni.
Előre is köszönöm!
(#) JZoli válasza kovacst hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Például ez is jó lenne helyettesítőnek:Bővebben: Link
(#) mraulajos válasza Szpisti hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Hali!
Innen már én is vásároltam több mindent. Két héten belül itt van.
(#) M_Zsolt hozzászólása Aug 28, 2014 /
 
Sziasztok. én régi új vagyok. KB. 25 éve csináltam utoljára nyákot. Viszont ma megint kellene és keresek egy boltot Veresegyház közelében. Vác, Budapest IV. kerület, ahol alkatrészeket tudnék beszerezni.
Van tipp?
(#) nedudgi válasza M_Zsolt hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Kontel, a Munkásotthon utcában. Hivatalosan 4-ig vannak nyitva.
A hozzászólás módosítva: Aug 28, 2014
(#) Hp41C válasza M_Zsolt hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Ugyan 13. kerület: Lomex, HQ-Video
(#) mark.budai hozzászólása Aug 28, 2014 /
 
Sziasztok! Nem tudjátok, hol lehetilyet itthon normális áron kapni?
Nem feltétlen 300Ft-ért kell. Ezzel az a baj, hogy - Vicsys szavaival élve-, gyalog hozza a kis kínai, és egy hónap, mire ideér. Láttam itt az apróban is, de már nem találom.
(#) Hp41C válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
(#) mark.budai válasza Hp41C hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Köszönöm, de itt a legolcsóbb is tízszeresébe kerül az ebayesnek, 270Ft-ért már van fix áras is. Lehet ráér a mutatvány még egy hónapot..
Valaki ugyan ilyet hirdetett a fórumon, 500Ft körül. Mire ide ér, az is négyszerese az ebayesnek, de annyit még megér.
(#) pjg hozzászólása Szept 2, 2014 /
 
Valaki tudja e hol kapható ilyen USB dugó. Olympus fényképezőgéphez csatlakoztatható.
Ilyen.
(#) zenetom hozzászólása Szept 3, 2014 /
 
Sziasztok!
Danamidból kellene bizonyos műanyag alkatrészeket gyártani esztergálással. Ismer valaki ilyen cégeket Budapesten?
Előre is köszönöm!
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Például. Kedves ember, többször dolgozott nekünk.
(#) zenetom válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Köszi!
Igazából jó lenne hosszú távra tervezni, de mindenféleképp felkeresem.
(#) zolika60 válasza zenetom hozzászólására (») Szept 3, 2014 / 1
 
Csak bátran. Nagyon rutinos és beszélgetős. Kicsit túlterhelt ezért bizonyosodj meg róla, hogy mindent pontosan ért-e mert velem előfordult, hogy félre értette a dolgot és új darabot kellett csinálnia. Nem kért érte pénzt, de még is kellemetlen volt, mert sajnáltam miatta. Sajnos kevés már az igazi mesterember ezért meg kell becsülni aki van. Persze ha rajzot viszel akkor ilyen gond nincs. A fenti eset is az én hibám volt, mert nem figyeltem eléggé, hogy jól érti -e hová kell külső és hová belső menet. Nagyon kedves és ügyes ember. Tervezhetsz hosszútávra sorozat munkái is vannak.
A hozzászólás módosítva: Szept 3, 2014
(#) albinolynx hozzászólása Szept 4, 2014 /
 
GANZ forgókapcsolókhoz lenne szükségem takarólapra. Konkrétan 2db GANZ KK0-6002 és 1db GANZ KK0-20-6002 típushoz. Lehet-e külön vásárolni, ha igen, akkor hol?
(#) Fanplasztik hozzászólása Szept 6, 2014 /
 
Sziasztok!

Nedvességérzékelőt keresek. A cél, hogy minél kisebb legyen. Egy vékony csőben (kb. 3-4mm átmérő, de inkább 3mm) lévő folyadékot kéne érzékelnie.
Valamint ilyen méretben keresek nyitó-zárószelepet.
Elég sokat kerestem a neten, de nem találtam. Kérek szépen segítséget tőletek!
(#) proli007 válasza Fanplasztik hozzászólására (») Szept 6, 2014 /
 
Hello! Hogy "stílszerű legyek", cseppet tágan fogalmaztál.. Nedvesség alatt, általában a levegő páratartamát értik. Ha "folyadék érzékelése", akkor inkább szintérzékelés vagy áramlásérzékelés. De a folyadék is tág fogalom. Villamosan vezet-nem vezet, átlátszó vagy sem. A cső sem mindegy milyen. De 3..4mm átmérőben sokféle érzékelő nem képzelhető el.
Zárószelepnél sem mindegy a nyomás, a közeg stb. (Csak a kérdés feltevésében próbálok segíteni..)
(#) Fanplasztik válasza proli007 hozzászólására (») Szept 6, 2014 /
 
Folyadék szintjét kéne érzékelnie. Víz lenne benne. A cső valószínűleg műanyag lesz, pontos anyagot nem tudok mondani. És a belső átmérője lenne ez a 3-4mm.

A szelepnél ugyanez a helyzet. Ezt a csövet kéne zárnia. A nyomás kicsi, kb 0,01-0,1 MPa.

(Modi, ezt is tedd át akkor légyszi)
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2014
(#) dobanandras hozzászólása Szept 6, 2014 /
 
Sziasztok,
Erdekelne hogy hol kaphato,Elektrolube SWC ( kek feliratu )kontaktspray,200ml-es.Koszonom.
(#) nedudgi válasza dobanandras hozzászólására (») Szept 6, 2014 /
 
(#) dobanandras válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 7, 2014 /
 
Koszonom,mar irtam is nekik.
(#) oxygen hozzászólása Szept 7, 2014 /
 
Sziasztok

Overmax OV-TB-08III(Z) táblagéphez keresek touch panelt. Ebayen találtam ugyan, de hátha valaki tud itthoni beszerzési forrást is.

Köszönöm
(#) tlaci59 hozzászólása Szept 7, 2014 /
 
Sziasztok!Segítségeteket kérem ,hol tudnék vásárolni 1 db SCHAFFNER RN112-1.2/02 típ 1,2A/250V 2x6,8 mH .... T0531R elektromos alkatrészt kazánvezérlő automatika javításához.Nagyon megköszönöm ,ha valaki tud egy címet,.tel.számot,WEB site.
Cím:e-mail.***
A hozzászólás módosítva: Szept 8, 2014
(#) zolika60 hozzászólása Szept 8, 2014 /
 
Szerintetek van valahol Magyarországon SM7525 LED meghajtó, vagy csak Kínából lehet szerezni?
(#) szili83 hozzászólása Szept 8, 2014 /
 
Fém rácsot vajon kisebb méretben hol, merre lehetne venni? Vidéki vagyok. Itt vidéken 2*1m-est kartak adni. Azzal nem tudok mit csinálni (nagy és problémás a szállítása).
32*38cm-es kellene perpillanat. RÁCS
(#) mraulajos válasza szili83 hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Idézet:
„Vidéki vagyok.”
Hali!
Békéscsabán, de szerintem máshol is, nagyobb vas kereskedésekbe le szabják. Persze, - valamilyen irányba el kell vinned a méretet. Vagy a 2m t, vagy at 1m t.
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) szili83 válasza mraulajos hozzászólására (») Szept 9, 2014 /
 
Itt Zalaegerszegen van nagyobb fémkereskedés, ezért itt nem szabják le, vigyek 1 táblát, vagy sokat, ez volt a válasz...
Ezért vagyok gondban bármiféle fém áruval, bármilyen lemez csak táblában, amit nem darabolnak. Ha pl kell zártszelvény, akkor 6m-es szál, nah jó, azt azért darabolják.
(#) Szpisti válasza szili83 hozzászólására (») Szept 9, 2014 / 1
 
Most hogy kiderült, itt laksz a szomszédban, elmondom itt nálunk Szombathelyen van egy szaküzlet ahol ezeket a táblákat méretre vágják - de csak egyik irányban.
Tehát a 2x1m-es táblából ha csak 32x38 cm kell, akkor 32x100cm-t meg kell venned.
Viszont elég jó a választék, érdemes körülnézni náluk.
Az üzlet nevét nem tudom, de az egyetem mellett a bádogos szaküzlet szomszédságában megtalálható.
Ugyanott gumilapokat is lehet kapni, van pl. szilikon gumi is méterben 2 vastagságban is.

Időközben rákerestem, a Capribelt KFT
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2014
(#) cmdnetwizard hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Sziasztok!
Tudtok nekem segiteni abban, hogy honnan tudok beszerezni magneskartya olvasot? Ebay-en mar neztem, de csak ilyen mobilba dughato kartyaolvasot talaltam.
Koszonom!
(#) every hozzászólása Szept 9, 2014 /
 
Proxxon Micromot 50-hez állványt hol lehet kapni? Nem a gyárira gondolok, mert az drága. Vagy ebay-en milyen néven kell az ilyen állványt keresni? Köszi!
Következő: »»   273 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem