Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   119 / 172
(#) nedudgi válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 22, 2014 /
 
Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
(#) Tocska válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 22, 2014 /
 
Munkaidő után engem bombázhattok privátban, igyekszem megtenni, amit lehet.
(#) gernerakos válasza Tocska hozzászólására (») Dec 22, 2014 /
 
Akkor röpül a privát, nagyon elnéztem, mit veszek...
(#) Zosi hozzászólása Dec 28, 2014 /
 
Szerintetek ha ma feladok egy rendelést és van minden raktáron akkor még ki küldik idén a csomagot?
(#) Bakman válasza Zosi hozzászólására (») Dec 28, 2014 /
 
Nem valószínű. Hétfőn és kedden lesznek már csak nyitva és minden bizonnyal a legutóbbi zárvatartás ideje alatt és előtt feltorlódott megrendeléseket teljesítik (gondolom beérkezési sorrendben). Tegyük fel, hogy kedd reggelre átveszi a futár, de te legjobb esetben is csak másnap kaphatod meg, ami viszont már szünnap.
(#) proli007 hozzászólása Dec 28, 2014 /
 
Hello! A TLP627 adatlapjának linkje, a HEStor főoldalára mutat..
(#) Tocska válasza proli007 hozzászólására (») Dec 28, 2014 /
 
köszi, javítva
(#) mhatalyak hozzászólása Dec 29, 2014 /
 
Üdv!

Van valami lehetséges módja a rendelésem törlésére? Próbálkoztam E-mail írással, de sajnos a freemail szokás szerint üzemképtelen, telefonálni sajnos nem tudok.

Előre is köszönöm a segítséget!

Kellemes ünnepeket!
(#) Topi válasza mhatalyak hozzászólására (») Dec 29, 2014 /
 
Pedig jó lenne az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot (email/telefon/személyes).

Szerk: Az ünnepi nyitva tartás alapján ma 10.00-16.00 vannak bent az ügyfélszolgálatos hölgyek, készséggel segítenek.
A hozzászólás módosítva: Dec 29, 2014
(#) mhatalyak válasza Topi hozzászólására (») Dec 29, 2014 /
 
Ha nem arról az email címemről írok, amivel beregisztráltam, de beleírom az óhajom és a rendelési számot úgy működhet a dolog?
(#) Topi válasza mhatalyak hozzászólására (») Dec 29, 2014 / 1
 
Persze, abszolút. Nem lényeges milyen e-mail címről írsz, csak tudja az ügyfélszolgálat, hogy igen, a név és a rendelési szám egyezik (tehát tényleg Te vagy), és akkor egy pillanat alatt megoldják a dolgot.
(#) Bakman hozzászólása Jan 3, 2015 /
 
Sziasztok!

PIC18F2423-I/SP adatlapja nem az, csak az Errata. link
(#) Proci_85 hozzászólása Jan 6, 2015 /
 
Sziasztok

Sajnos nem találtam, de hátha csak figyelmetlen voltam...
A hestore-ban lehet kapni olyan villogó LED-et ami széles feszültség tartományban is képes működni? Pl. 3.5V-15V-ig Bővebben: Link.
Lakásriasztóhóz való kültéri hang -és fényjelzőbe kellene, direktbe kötve az akkumulátorral (12-13.8V).
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2015
(#) Electricboy hozzászólása Jan 6, 2015 /
 
Ennél a multiméternél hibásan van feltüntetve a kapacitásmérésnél a 10µF ... 200 µF a kézikönyvében 10pF van írva. Bővebben: Link
A manual direct linkje
(#) Tocska válasza Electricboy hozzászólására (») Jan 7, 2015 /
 
Köszönjük, javítva.
(#) Tocska válasza Proci_85 hozzászólására (») Jan 7, 2015 /
 
Konkrétan ezekről van szó: L-56 xxx
(#) Proci_85 válasza Tocska hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Szia
Igazad van! Néhány villogó LED adatlapját megnyitottam. Azok kisebb feszültségről mentek. Úgy látszik ezeket pont kihagytam. Köszönöm szépen!
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2015
(#) brato hozzászólása Jan 24, 2015 /
 
Üdv!

CD 4034 beszerezhető ? Milyen árban?
(#) Tocska válasza brato hozzászólására (») Jan 25, 2015 /
 
Meg kell hagyni, nem egy gyakori típus, nyitásunk óta Te keresed először. A standard beszerzési forrásból nem tud jönni, de azért a nagyvilágban található belőle, csak rá kell keresni. Annyit segítek, hogy "e" betűvel kezdődik. Az ára a sok száztól a kevés ezerig terjed. Biztos ilyen kell Neked?
A hozzászólás módosítva: Jan 25, 2015
(#) brato válasza Tocska hozzászólására (») Jan 25, 2015 /
 
Most már nem biztos, hogy kell. Gondoltam jobban elterjedt típus.
Megpróbálom kiváltani valamivel.
Köszi az infót.
A hozzászólás módosítva: Jan 25, 2015
(#) Helios hozzászólása Feb 2, 2015 /
 
Üdv!

Ha ma leadom a rendelést az körülbelül mikorra érkezhet meg? Tudom hogy fenn a telefonszám, de így legalább tudok valami konkrétumot és ingyen is van.
(#) mikrokapcsolo válasza Helios hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Függ, hogy milyen alkatrészek, mennyi van raktáron abból, stb. Nekem pár nap alatt szokott átvehető lenni, ez postával plusz két nap.
(#) Helios válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Köszönöm. Futárral rendelném. És sajnos csaka héten vagyok itthon. Azért is kérdeztem rá, mert akkor keresnem kell egy olyan áruházat ami még a hétvége előtt kiszállít.
(#) Bakman válasza Helios hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Vedd figyelembe, hogy két ratáruk van és ha a külsőben van az alkatrész, rádob legalább egy napot. Többnyire hétvégente szoktam leadni a rendeléseim (amikor nincsenek nyitva), péntekre otthon szokott lenni, már ha minden raktáron van. Ha valami csak rendelésre érhető el, akkor bizonytalanab a dolog, de ezt jelezni is szokták levélben.
(#) Helios válasza Bakman hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Igen ezt elolvastam. Olyan alkatrészeket választok amik vannak "raktáron" és nem kell rendelni. Csak az idő az ami most hzós.
(#) Helios válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Feb 2, 2015 /
 
Már meg kaptam a választ. Belső raktár=1-2mn. külső=3-4.
(#) Tocska válasza Helios hozzászólására (») Feb 2, 2015 / 1
 
Válasz nem csak az aktuális ügyben: ez a topic nem csak hogy nem hivatott, de nem is nagyon tud az említetthez hasonló ügyekben (hathatósan) segíteni. Én ezt csinálnám:
1, Feladnám a rendelést a lehető leghamarabb.
2, A megjegyzés rovatba (jé van ilyen is?) beírnám, hogy mennyire sürgős a dolog, mit tegyünk azzal a cuccal, ami addigra nem érhető el (törlés, csere, megosztás, stb.)
3, Egy élő (és nem fantom) elérhetőséget adnék meg, amin el tudunk érni egyeztetés céljából.
Ha sikerül dűlőre jutni még napközben (mondjuk délig-egyig) akkor a délutáni futárral elmehet a csomag és másnapra megkapod.
(#) gernerakos hozzászólása Feb 8, 2015 /
 
Üdv!
Uni UT-33 C multiméterhez tartozék az elem, vagy külön kell megvenni?
(#) Tocska válasza gernerakos hozzászólására (») Feb 9, 2015 /
 
A műszerekben van (legtöbbször 9V) tartós elem, így rögtön használatra készek.
(#) gernerakos válasza Tocska hozzászólására (») Feb 9, 2015 /
 
Köszöntem!
Csak mert nem írják sehol sem, gondoltam megkérdezem.
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2015
Következő: »»   119 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem