Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   24 / 675
(#) zsozso72 válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia!
Ha a trafókból kaphatok,engem is érdekelne pár darab,persze csak ha jut.
(#) ronin75 hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Pestig elhozom a cuccokat Biatorbágyról, ha kell valakinek.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2015
(#) miertcsak válasza granpa hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Levél ment.
(#) Laslie válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia!
A trafókból, ha jut, akkor engem is érdekelne pár darab.
Pesten át is tudnám venni őket.
(#) kameleon2 válasza Laslie hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia! Mivel elég sokféle van és jócskán lehet válogatni - nem tudom vállalni az elszállítást. Így is több tonnát a rokonok réznek és vasnak adtak el (majd megszakadt a szívem), pedig nagyon jól használható trafók is voltak. Mérni is kell, mert nem nagyon van időm leltározgatni a vidéki munkáim miatt egy ideig.
(#) kameleon2 válasza _BiG_ hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Nekem az is megoldás ha egyikőtök elhozza az összeset és leltározás után szétdobjátok. Tudom, hogy bánni fogom, de egyszerűen nem tudok már ennyi dolgot befejezni. Bármilyen cserealap, felajánlás is érdekel, nem túl nagy értékben. Z80 processzor, UV EPROM 2764, panelgyártás, SMD alkatrészek DIP IC foglalatok stb.
(#) nedudgi válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
UV EPROM az nálam is akad, talán még 2764 is, bár vegyesen 12/21V égetőfeszültségre. Mennyi kellene?
(#) kameleon2 válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Csináltam jó pár Z80 dallamcsengőt, a barátaimnak szeretném összerakni (8bit fanok). Gyakorlatilag bármennyi érdekel, de leginkább a 2764-ből, mert abba a nagyobb epromtartalmú változatot is be tudom égetni, ami szebb dallamokat tartalmaz. Egy VS4000 égetőm van, fogalmam nincs milyen égetőfeszültségekkel dolgozik, mert eddig mindent írt-olvasott. Egyedül a 2704-ekkel és 2708-akkal gyűlt meg a bajom a negatív égetőfeszültség miatt.
(#) _BiG_ válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Ha jól emlékszem, van valahol pár eprom, ha kell, odaadom. Nem tudom, milyenek.

Akkor a trafókon majd osztozunk valahogy.
Mennyi van? Tömegre, darabra kábé.
Engem főleg a nagyobb szekunder feszültségűek érdekelnek. De amilyen van, olyan lesz
(#) kameleon2 hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Kedves moderátor! Rengeteg alkatrész van vegyesen. Nehéz szétválasztani. Mint írtam, nem is pénzt várok a cuccokért, van ami fogható, vihető ingyen. Egyébként a hirdetések közé tettem volna.
(#) nedudgi válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Küldtem egy üzenetet.
(#) zsozso72 válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Nos valószínűleg ha nem is várnál érte ellenszolgáltatást,szerintem sokunk érezhetné jogosnak valamilyen felebaráti felajánlást egy-egy tételért.Igaz én Gyulán lakon így nem igazán laksz hozzám közel így maximum a futár jöhetne szóba,ha belefér az idődbe.
(#) antikzsolt válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia.
Ha a nyomtato megvan akkor lefoglalnám max péntek reggelig. Egy ismerösömnek kellene egy nyomtató. Hátha kell neki. Természetesen ha nem kell akkor jelzem és a koövetkező viheti is.
(#) kameleon2 válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Pontosan mire gondolsz? Mert van egy fénymásoló és két fax. Igaz az egyik lézernyomtató is, de sajnos nem mai darab egyik sem.. A Rex Rotary egy szép nagy gép, egy Panasonic KX F90 és egy Ricoh lézer.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2015
(#) antikzsolt válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
A lézer nyomtatósra gondoltam. Nem baj ha nem mai.
(#) antikzsolt válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
A lézeres nyomtatóbak lehet tudni a pontos tipusát? Vagy esetleg az van kiirva?
(#) kameleon2 válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Ricoh Fax 1750MP. Gyakorlatilag 2 alapvető gond van vele. Az egyik, hogy W95-ös volt az utolsó driver hozzá. A Másik, hogy egyik pillanatban tökéletesen ment, aztán megállt. Félretettem, azóta porosodik. Egyébként szinte újnak tűnik, mert a védőfólia is csak nemrég került le róla. Az is lehet, hogy csak toner kellene bele.
(#) kameleon2 hozzászólása Márc 3, 2015 /
 
Sziasztok! Ronin75-el összecsörögtünk. Holnap, azaz szerdán ki tud jönni, összeszedjük ami csak van. Ha valakit érdekel, akár online, akár itt érdeklődhet. Ami esetleg megmarad, abból is készítek listát. A TR PIF III már foglalt. Ma is feltúrok mindent, mert sok apróság is van. 2 doboz ellenállás, ami még válogatásra vár, bontható panelek, pc kártyák. Trafókból is lehet majd szemezgetni. Jobb lett volna börzézni, de egyszerűen nem tudom most a szállítást másképp megoldani.
(#) Laslie válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Első sorban transzformátor érdekelne. Ellenállás és sok apróság is érdekel.
Természetesen másokkal osztozva.
(#) zsozso72 válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Szia! Nagyon köszönjük a felajánlást,valószínű sok hobbi társunknak teszel vele jót,régebbi Japán teljesítmény tranzisztorok,esetleg jfetek,mosfetek vagy meghajtó tranzisztorok nem volnának a kupacban.Válaszod előre is köszönöm
Üdv.Zsolt
(#) kameleon2 válasza zsozso72 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
FET-ek biztosan vannak, de holnapra igyekszünk egy kupacba tenni mindent.
(#) joszku válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Üdv! Az ellenállások engem is érdekelnének!
Előre is köszi!
(#) zsozso72 válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Nagyon szépen köszönöm.
(#) Lázár Péter hozzászólása Márc 3, 2015 /
 
Pár dolgot fölteszek amik elvihetők Kazincbarcikáról, de azért elvárok cserébe valami bontásra ítélt tönkrement kacatot akár háztartási gép, rossz crt monitor, vagy tv bármi hasonló amit már úgy is kidobnál. Hibátlan JVC 6ohm hangszóró 12cm körüli méret, orwo magnószalagok jó állapotban nincs rá szükségem, velence de luxe doboz nem kompatibilis nekem így nem cseréltem dobozt megmaradt és fölösleges alja háta is megvan, tranzisztorok 90%-a zsír új, kivezérlésjelzők erősítőépítőknek érdekes lehet. Ennyi egyenlőre.
(#) kameleon2 válasza Lázár Péter hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
A zacskózott alkatrészekért és a VU meterekért fel tudok ajánlani két TV készüléket, amúgy is kidobásra kerülnének. Videoton TS 4329 2db távirányítóval, Meg egy másik (talán) Orion készülék. CRT mindkettő. TV beszámításnál még jól jöhet.
(#) Lázár Péter válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Ha el tudod hozni a két tv-t akkor viheted is ami neked kell a kivezérlés jelzők jók működő készülékből bontottak csak a kék kijelző egyik oldala picit már nehézkesen mozog.
(#) granpa válasza Lázár Péter hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Adnék ingyen 2 CRT monitort, 2-3 TV-t, automata mosógépet, hűtőt, de a világ másik végén vagy.
(#) Lázár Péter válasza granpa hozzászólására (») Márc 3, 2015 /
 
Erre már régebben is rájöttem, mindig ez szokott a gond lenni...
(#) Leraz hozzászólása Márc 3, 2015 /
 
Sziasztok.Nálam is akad egy CRT monitor, dvd, bontott házak, mechanikák, VHS magnó.
(#) kocsgab002 hozzászólása Márc 3, 2015 /
 
Amit a képen látsz, viheted, különben kukázom. Ha kell valami, kerlek itt jelentkezz
Következő: »»   24 / 675
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem