Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1316 / 1679
(#) killbill válasza Gránátalma hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
A megrendelőm a saját tervezésű/gyártású ajtóihoz terveztetett velem vezérlést. Azt tudja, amit a megrendelő kért.
@zenetom: igen, C-ben.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2015
(#) zsolt58 válasza Buvarruha hozzászólására (») Aug 11, 2015 / 1
 
Tessék!
A képminőség nem jó és a nyák-lap se sikerült úgy ahogy terveztem de legalább működik!
Üdv!
(#) Mircsof válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Akkor nem is a nyáklaphoz, és a szépséget kell dicsérni, hanem azt csodálni, hogy ez működik!
Egyébként tényleg gratulálok, hozzá, hogy működik!
(#) zsolt58 válasza Mircsof hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Kösz!
második ami müködik!
(#) Buvarruha válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Látom nem sikerült a tanácsom megfogadása. Ilyen közelre nyílván nem tud fényképezni a masina, ilyenkor messzebbről kell fényképezni és a kép közepén a lényeget kivágni (irfanview, paint). Ezek a fényképek totálisan értelmezhetetlenek.
(#) Zoli_bácsi válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Hát, szemmel láthatóan fényképezni azt nem tudsz. Annyit kiveszek a homályból, hogy agyon van drótozva. (?) Vagy a vezetősávok vannak vastagon leónozva. (?) Nekem nem tetszik. Erről a "munkáról" sugárzik, hogy csak össze van dobálva, nem látszik rajta, hogy némi igényesség is megjelent volna. Például miért nincs rendesen kontúr vágva a nyák?
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2015
(#) eyess válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 11, 2015 / 1
 
Tedd rá egy szkennerre persze , ha van otthon szkenneld be , és nézzük meg úgy , hogy mit mutat.
(#) zsolt58 válasza eyess hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Nincs!
(#) Mircsof hozzászólása Aug 11, 2015 / 2
 
Íme a befejezett levilágítom. A kapcsolás innét a HE-röl származik, de a nyákot és még pár extrát én raktam hozzá mint például az LCD kontrasztjának állítása potméterrel, a háttérvilágítás kivezetése az LCD-hez, stab IC került továbbá a nyákra, és egy kis meghajtó áramkör a piezzonak.
Próbáltam egyre jobban kihasználni az SMD lehetőségeket, persze ezt a használt alkatrészek mennyisége (95%) kicsit korlátozták, de így is büszke vagyok rá!
A képek továbbra is rossz minőségűek, ezért elnézést kérek!
(#) zolek válasza zsolt58 hozzászólására (») Aug 11, 2015 / 1
 
Ezt elkapkodtad
(#) zsolt58 válasza zolek hozzászólására (») Aug 11, 2015 /
 
Tessék a videó!
Amúgy az lett a gond, hogy a kijelzőnél lemarta a réz vezetéket!
(#) trickentrack válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 11, 2015 / 1
 
Köszönöm a kritikát, tanultam belőle. Amit még lehet meg fogok változtatni és legközelebb számításba veszem!
(#) pinyó39 válasza killbill hozzászólására (») Aug 12, 2015 / 1
 
Hali!
De ismerős nekem ez a forgóajtó panel.
Gránátalma.
Költséghatékonyabb is lett a készülék egy német ajtóhoz képest, de amit killbill szaktárs a harver+ szoftveren alkotott az zseniális (pedig nem mindig tudtuk megmondani egyszerre az összes követelményt).
Üdv.: Zsolt.
(#) pinyó39 válasza pinyó39 hozzászólására (») Aug 12, 2015 / 1
 
(A d kimaradt)
(#) szucsistvan123 hozzászólása Aug 14, 2015 / 2
 
Végre elkészült a csöves erősítőm!
ECL86 SE + EZ80 egyenirányítás. A kapcsolás Imi65-től származik. Köszönöm neki, és fercinek a sok segítséget!
Már csak 1-2 apróbb simítás van. Pl.: a potit be kell kötni, (nem volt elég árnyékolt kábelom) és egyéb apróságok.
És ITT egy kis bemutató videó. (a búgás a jelkábel miatt van)
(#) gerleimarci válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Gratula!
Nekem is készülget a GU50 PP (fogjuk rá ).
A hozzászólás módosítva: Aug 14, 2015
(#) granpa válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
A trafókat 'bekabátolod' úgy-e? Gratula!
(#) Buvarruha válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 / 3
 
Nem rosz. Mondjuk bírom az olyan szövegeket, hogy a búgás a jelkábel miatt van, meg hasonló magyarázatok.
(#) szucsistvan123 válasza granpa hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Köszönöm mindenkinek!
,,A trafókat 'bekabátolod' úgy-e?,, Ezt nem terveztem. Nekem így is tetszik, és nem zavar bele semmibe. (úgy se fog látszódni, ha a végleges helyére kerül! ) Az meg nem árt, hogy a hálótrafó szellőzik, mert egy idő után melegszik.
(#) Szammer válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Gratulálok! Az hogy a trafókat burkolod vagy nem a te dolgod. Azért én meghallgatnám helyedben valami akusztikus zenével is, mert a ROCK nem adja vissza a "csöves" élményt, ehhez a stílushoz inkább a "D" osztályú végfokok irányába kell menni.
(#) szucsistvan123 válasza Szammer hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Hallgattam olyannal is! Nagyon jó hangja van!
Ez inkább metál irányba húz már , a banda (Powerwolf) egy power metál banda.
(#) morgo válasza Szammer hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Ez a nóta valóban nem a legszerencsésebb választás egy csöves erősítő tesztjéhez, de azt azért nem merném kijelenteni, hogy "mert a ROCK nem adja vissza a "csöves" élményt". Létezik ugyanis akusztikus rock is.
(#) gerleimarci válasza morgo hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Én amit "építek", azt elektronikus, ritkán pop zenéhez fogom használni. Az még a rocktól is kevésbé való csövesre.
(#) szucsistvan123 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Igazából ennél a műfajnál is iszonyat jó hangja van!
A videóban nem hallható igazán.
A hozzászólás módosítva: Aug 14, 2015
(#) kameleon2 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Szép lett a végeredmény. Abszolút csak az irígység mondatja velem: A trafók nem értek volna meg egy kis festéket, és/vagy burkolatot? Amúgy minden a helyén. Nekem tetszik.
(#) szucsistvan123 válasza kameleon2 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Köszönöm!
Gondoltam, hogy lefújom őket feketére, mint a doboz, csak akkor olyan egyszínű lenne az egész...
(#) szucsistvan123 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
A dobozt le sem akartam festeni, csak az a baj, hogy acéllemezből lett kivágva, és hegesztve, ami ugye rozsdásodik!
(#) gerleimarci válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
,,Ne nézd, hallgasd!"
(#) szucsistvan123 válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
De a látvánnyal is meg vagyok elégedve! A hangjával meg főleg!
(#) kameleon2 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Azért van még pár szín a feketén kívül.. Meg használhatsz kis króm, fa, réz, kiegészítőket is, bár néha a kevesebb - több. Játszhatsz a fényes és matt felületekkel is.
Következő: »»   1316 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem