Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2495 / 3588
(#) SzervízMacska válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Szerintem ne veregesd a válladat, hogy milyen okos vagy! A fizika törvényei alkalom adtán Téged sem kerülnek el. A másik, hogy itt csupán néhány fórumtárs nyilvánított véleményt, ami a teljes létszámhoz képest elenyésző. És nyilvánvaló, hogy a megszólalók többsége, ha volt is, nem reklámozza a hülyeségét. Nekem is volt pár necces helyzetem a zenebömböltetés miatt, pedig már akkor is több, mint 750000 km-t vezettem. És mindet szinte kivétel nélkül Budapesten. Ahol sok a beláthatatlan kereszteződés. De mára tudom, hogy hallani is kell, nem csak látni.
(#) ronin75 válasza elektroncso hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Akkor igen jól meg tudod itélni, hogy mi zavaró vezetés közben Én is nagyon jól tudok vadászgépet vezetni, csak még nem próbáltam.
(#) goa2400 hozzászólása Szept 16, 2015 /
 
Nem ismertek borsodban valakit aki erősítő javitásal foglalkozik?
(#) q765 válasza pucuka hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
No akkor kicsit kanyarodjunk. Először is amikor vezet az ember, magát figyeli. Hiszen ő vezet. Magával kell tisztában lennie. Az autója épségével, önmaga reakcóidejével. Másokra ilyenkor nemfigyel. Körülötte lévő történésekre figyel, amit nemtud megnevesíteni. Megtud, de nem "tornádó Gizinek hívják. Azt csak akkor tudja már megnevesíteni, mikor rá gondol, nem az útra. Nem önmagára.
Ez egy hiba. Bizalmi elv. Oktatják, sokan félnek tőle. Bízni kell másokban.

Fél életem pályán töltöttem. Lehet nemtudok segíteni, de ilyenről beszélni vétek. Szégyenlem is magam.
(#) q765 válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Azthittem nem hallod a többi vadászgépet vezetés közben...
(#) ronin75 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Ti veregetitek egymás vállát, de gondolom ez nem nagyon fog feltünni. Ezt hivják csorda szellemnek. És nem mondtam, hogy okos vagyok, ne add a számba. Te mutogatsz számokat, amire büszke vagy és elismerésre vágysz.

Elárulom, nem hallgatok zenét a kocsiba. A cd-t vagy bármilyen felvételt megunom az ismétlődés miatt, a rádiót pedig a sok reklám és hirek miatt. Az egész egyfajta kavics dobás volt a tóba, a reakciókra voltam kiváncsi. Számomra ismét tanulságos volt.
(#) nagym6 válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Ha én hallgatok zenét normálon, odajön egy bömm-bömm, ettől nem hallom enyémet, csavarjam fel én is, utána ő is, majd én is, mert nem halljuk sajátunkét. Ehelyett övé szól, enyémet nem hallom.
Most látom, hülyét csinálsz belőlünk. Ha min. két embernek azonos vélemyénye van, az már hülyeség "csordaszellem" válaszod szerint.
A hozzászólás módosítva: Szept 16, 2015
(#) ronin75 válasza q765 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Van egy titkom, a többi vadászgépet álló helyzetünek tekintem. Csak én mozgok. Így egyszerűen csak el kell siklani közöttük. A hang meg nem fontos, mert amúgy is siket vagyok. De te ezt nagyon jól tudod.
(#) zolika60 válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Talán én autentikus leszek a napi minimum 120km-es futásteljesítményemmel. Két millió kilométer fölött vezettem már az elmúlt több mint harminc év alatt. Tehát szerintem zavaró a hangos zene. Még akkor is, amikor a szomszéd autóból dübörög át úgy, hogy a testemben is érzem. Persze ezt el lehet viselni és nem megyek neki a többieknek tőle, de mégis fáraszt és később baj lehet belőle.
(#) q765 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Egyszerűen húzd fel az ablakot, és kapcsold ki a rádiót.. Ezt próbáltam énis mondani.
Ronin sem hallgat zenét az autóban.. Nemigaz, hogy nem érzitek az iróniát?!?...


Hogy nekünkugrottatok..

Bár Gábor ezt megnevesítette.
(#) elektroncso válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Nem biztos, hogy csordaösztön. Itt hasonló gondolkodási módú emberek vannak.
(#) q765 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Már akkor autektikunos voltál, mikor láttam a neved kezdőbetűit. Tudtam, hogy egy gyakorlott ízirájderrel van dolgunk.
Tényleg elhisszük. Tényleg. Ohne vicc.

Azért nemlátunk minden nap benneteket a:

"hogyan építsünk mélyládát a golf2 hátsóülésére"
topikban, vétózni...
: )
A hozzászólás módosítva: Szept 16, 2015
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 16, 2015 / 1
 
Én ha beülök a kocsiba, az az első hogy szóljon a zene, sosem volt még problémám ebből, ha szó la zene, az ablak is le van húzva, tehát hallani a kinti zajokat.
Persze van hogy jobban odatekerem, (van autóhifi, mély hang rásegítéssel ) de ésszel szoktam használni, egy hangerő fölött már az is zavaró.
A tükröket én mindég nézem, tehát folyamatosan tudom mi zajlik mögöttem
(#) zolika60 válasza q765 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Szerintem baj van a fejeddel, fordulj az orvosodhoz, vagy a gyógyszerészedhez.
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Nem a zenével van baj, hanem az egyéb zajok kizárásával. Ha vissza olvasol láthatod, hogy az agyba dugós fülhallgatóból indult a csevej.
(#) q765 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Van ilyen? Betojok! Muti!
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Jahhh, tényleg, azt én nem csipázom,mert nincs a zenének tere, itt a PC vnél egy fejhallgatót használok, az még pnot határeset, de az igazi a hangfa/ hangsugárzóból való zeneszó
(#) SzervízMacska válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Te írtad az előbb az ellenkezőjét. De ha már felvetetted, szerintem egy süket nem is vezethet - ahogy a vak sem. Ezért van az időszakos orvosi vizsgálat. Egyébként bizonyos fokú színtévesztésnél sem adnak jogsit. Enyhébbnél meg csak úrvezetőit. Gondolom, a hallással sincs másképp.
Amúgy egyetlen számot írtam, csupán annak szemléltetésére, hogy nem vagyok teljesen kezdő vezető...
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2015
(#) q765 válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Tényleg nemerről van szó... Szeretném, ha nem menne offba.
(#) q765 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Hűűűűűű . diszkriminizáció. Énis színtévesztő vagyok. Ezért vannak sorba a lámpák.
Bár lehet nekem csak Úrvezetőim van. hihi
(#) ronin75 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 16, 2015 / 2
 
Folytasd csak, nyugodtan, nem engem minősit. Egyébként meg becsületsértésnek hívják.

Ennek nézz utána jobban, pl:
http://baon.hu/cikk/428053
(#) nagym6 válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Mik lettek volna a helyes válaszaink csordaszellem hatás nélkül?
(#) SzervízMacska válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Szerintem senkit sem minősít. Az autóvezetés nem alanyi jog. Feltételei vannak, mint szinte minden másnak. Többek között egészségügyi feltételei. Ez így van rendjén. Ezek a feltételek alkalmanként szigorulnak, annak ellenére, hogy az általad linkelt bácsi hány évet vezetett balesetmentesen...
(#) Norberto válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Na ezzel tökéletesen egyetértek.

A fiatal csajok, akik manapság olyan mini sortokat hordanak így jóidők alkalmával, hogy a sok szép formás idom (vagy egy része) kilátszik, hát elég nehéz visszaszorítani az embernek a nyálát...
(#) q765 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Szerintem - hogy alakulnának ki más témák a "hülyeségekre.. MEr egyébként az. Lehet valamiről beszélgetni kalapácsfogak nélkül is. Igen, bűn a megerőszakolás. Közbenmeg családjaink között is történik. Lehet róla anélkül is beszélgetni, hogy mindenki csak annyit mond: NEM.

Egyszerű, mint a sasszeg.
(#) SzervízMacska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Zoli! Lóval imádkozni nem lehet... Kár is eröltetni.
(#) Norberto válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Az az egy baj az ilyen történetekkel, hogy pont ahhoz a réteghez, akiknél plusz 1 db agysejt egyben megkétszerezné azok számát, az ilyesmik felfogási képesség és érdeklődés hiányában nem jutnak el. Meg HE-t se olvasnak, abban is biztos vagyok, max. a Blikk vagy a Best magazinok címlapját, miközben a csajuk lapozgatja a 15 centis színes szagos műkörmeivel...
(#) szikorapéter hozzászólása Szept 16, 2015 / 1
 
Szerintem ne ilyeneket vitázzunk és főleg ne itt! Senki nem ismeri a másik vezetési szokásait és szerintem senki sem szakoktató itt vagy rendőr hogy bíra legyen belőle. Remélem végre nyugodt lessz a topic rossz a veszekedés sorait olvasni
(#) q765 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 16, 2015 / 2
 
Nem szokásom ezt tenni. Ritkán van olyan, mikor valami offba megy. Ritkán, de arra figyelek. Legalábbis magamra, hogy a témához hű lehessek. Akik itt beszélgetnek ma este, és a témához szóltak, biztosan van valami vezetési tapasztalatuk. Nem kétséges. Hamár hozzá is szóltak fél siker, ez önkritikára vall.
Arról nem tehetek, hogy az iróniát nem érti(tek). Ezt írtam is. Az más kérdés, hogy egyértelmű dolgokon lovagoltok fél órát - . Igen, megállok a 'sopt táblánál. , mert tudom, hogy nagyon nagy baj történik. -

SzervízMacska jól mondta. Ezek alapvető dolgok. Ő nagyobb cuccot vezet, mint mi.
Nemkell ezen annyira elmélázni- bár, ha akarjátok.

Az nemtetszett, hogy aszisztáltál a semmire. Ismét bölcs voltál, sok következtetést levontál, de nemsokra jutottál.

Simpi:
nem cél idegesíteni akárkit. "nép " is lehet. Lehet zolival így hívjátok.
Csak az idegeskedik rajta, aki kivesz belőle részleteket, és magáraveszi a MIggel gyorsulást lámpától lámpáig..
Fénysebesség felett szoktam miggel közlekedni az Andrásin.. De tényleg..
(#) Kovidivi hozzászólása Szept 16, 2015 /
 
Azt hittem likeltek majd csajos képeket tömegével! Norberto legalább egyetértett
Vezessetek óvatosan, az a lényeg.
Következő: »»   2495 / 3588
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem