Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2497 / 3581
(#) sany válasza pjg hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Nálam nem padlószőnyeg van, de van szőnyeg, azon szoktam mászkálni ilyenkor.
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2015
(#) BarnaPili válasza sany hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
A TV javító asztal fiókja mindig tömve volt a leeső hulladékokkal. Alkatrészek,lábak,ónszippantó piszok,por... Ha valami alkatrész kiesett kiforrasztáskor,azonnal el kellett kezdeni a keresését,míg ki nem hűlt. Onnan tudtuk, melyik volt,hogy meleg volt.
Videomechanika alkatrészeknél ez a módszer nem volt célravezető
(#) sany válasza pjg hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Esetleg porszívóval.
(#) sany válasza BarnaPili hozzászólására (») Szept 19, 2015 /
 
Na meg nem is beszélve arról ,amikor egy adott értékű alkatrészt keresek, tudom hogy van de akkor sehogy találom, amikor kellene. Ez is jó időeltöltés.
(#) simley válasza sany hozzászólására (») Szept 20, 2015 / 1
 
Én láttam olyat, hogy egy befőttes üveg tetejét, felfúrták egy polc aljára, a befőttes üveget meg rácsavarták.
(#) szucsistvan123 hozzászólása Szept 20, 2015 /
 
Sziasztok!
Nem tudja valamelyikőtök, hogy hol lehet leadni TV képcsövet? (tegnap ,,véletlenül,, az egyikre ráesett egy tégla, és az egész udvart beterítette a szilánk... ) Vagy milyen értelmes dolgot lehet vele csinálni?
(#) simley válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
Hulladékudavaron nekem elfogadták.
Vagy vannak ezek a színes nagy kukák ha jól tudom van zöld szin amibe üveget kell dobni.
(#) szucsistvan123 válasza simley hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
De az a baj, hogy szétdurran!
(#) BarnaPili válasza simley hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
Nem szabad beletenni,mert mérgező dolgokat tartalmaz.El kell(ene) vinni egy erre szakosodott céghez leadni. Karcag határában van egy ilyen cég,a 4-s útról belátni,halomszámra állnak ott a "kincsek".
(#) jani1987 hozzászólása Szept 20, 2015 /
 
Vegyen részt az *

*-törölve egy link is megteszi.-
A hozzászólás módosítva: Szept 21, 2015
(#) SzervízMacska válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
Ez most mért kellett? Egy link is bőven sok lett volna...
(#) jani1987 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
Mert ezt emailbe kaptam.
(#) SzervízMacska válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
Értelek. Akkor ha kapok mailt, bemásolom ide az offba...
(#) sany válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 20, 2015 /
 
NIDays 2015
Tessék itt a link. Így csak rövidebb.
(#) Qju válasza sany hozzászólására (») Szept 21, 2015 /
 
(#) sany válasza Qju hozzászólására (») Szept 21, 2015 /
 
Pardon!
A hozzászólás módosítva: Szept 21, 2015
(#) Transztyuszeres hozzászólása Szept 22, 2015 /
 
Van rajtam kívül valaki, aki 12 órát dolgozott és nem hagyták maszekolni munkaidőben?
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2015
(#) zoly15 válasza Transztyuszeres hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Én is dolgoztam 12 órás műszakban, a maszekot sehol sem hagyják, csak ha a csoportvezető/ műhelyfőnöknek jó cimborája vagy.
De amiről nem tudnak az nem fáj, én úgy oldottam meg hogy a munka közé lépésenként 5-10 perces lépésekben beiktattam a maszekot.
(#) Transztyuszeres válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Nálam is hasonló történt ma.
(#) zoly15 válasza Transztyuszeres hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Nekem ez majdhogynem napi rutin volt 2 éven keresztül
(#) zolika60 válasza Transztyuszeres hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Legalább a 12 órát rendesen megfizetik? Mert ha nem keress te is mást, mint zoly15 barátunk.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Nos nekem sem volt egyszerű a helyzetem, nem volt egyszerű bekerülni, de már lassan 2 hónapja itt vagyok, elég jó a társaság, van hogy kapkodás és hajtás van, van hogy szinte unatkozás.
Egyenlőre még a mostani (kezdő) órabérrel kb annyit kapok mint az előző melóhelyemen, de ott nem 8 óra hanem napi 9,5 óra volt
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Tehát akkor megérte a váltás. A munkaidő normális és megszakadni sem kell mindig. Ráadásul, ha letelik a kezdő időszak még jobb lesz. Szóval hajrá.
(#) Transztyuszeres válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Idézet:
„a maszekot sehol sem hagyják”

Szerencsére ha 8 órás műszakba vagyok és nem "master admin" a beosztásom, akkor hagyják a maszekot bőven.
(#) Transztyuszeres válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Szerencsére nincs sok 12 órásom egy hónapban, úgyhogy megéri, amúgy nem fizetnek agyon.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 22, 2015 /
 
Odateszem magam, már egy pár "nagyobb" embernél jó benyomásom van
(#) feketecsepke válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 24, 2015 / 2
 
Nekem nagyon jó helyem volt a GAT-n.Ha elvégeztem a munkámat,azt csináltam amit akartam.Még oszcilloszkópot is építettem a főnököm tudtával.Nem azért de egy komplett tv is bele volt építve antenna jelszintmérővel,videó bemenettel.A főnök azt mondta hogy ha ezenTV képet fog látni,akkor kinyalja a seggemet.Mikor készen lett szóltam a főnöknek hogy lehet jönni....Igaz hogy a kép zöld volt de működött.Mondjam hová küldött a főnök?
(#) zoly15 válasza feketecsepke hozzászólására (») Szept 24, 2015 /
 
Valamiért mégis otthagytad... miért?
(#) jdani hozzászólása Szept 25, 2015 /
 
Üdv. Van köztünk vízvezetékszerelő? Arra lennék kíváncsi hogy ha komplet családi házat kellene átcsinálni, mivel csinálnátok? Gondolok itt radiátor, fürdő, csapok stb. Valahol réz csöveket látok, valahol PVC csöveket, vagy vas csöveket is. Mi miért jó? Mit éri meg jobban, és miért?
(#) zolika60 válasza jdani hozzászólására (») Szept 25, 2015 /
 
Legjobb a rézből készült rendszer szerintem, de az a legdrágább is. Szakszerűen szerelve persze bármelyik megfelel. A vasból készült munkaigényesebb a többinél, bár tán a legolcsóbb. Azt még megjegyzem, hogy én nem vagyok vízvezeték szerelő.
A hozzászólás módosítva: Szept 25, 2015
Következő: »»   2497 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem