Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2595 / 3584
(#) Alkotó válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
A tudatlanság kellemes leplével takaródzva is csatlakoznom kell. Enyémben 100.000 km körül cserélték a gyárit, és azt mondták már ez is "túlszaladt". Hasonló minőséget tettek bele egy bő 20-asért (én semmit nem vettem észre a cseréből, sem előtte, sem utána nem volt változás).
(#) zolika60 válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
A 100.000 még bizonyos gyertya típusok esetén elképzelhető, de nem nevezném általánosnak. Viszont ennek a majd háromszorosa barokkos túlzásnak tűnik nekem.
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2016
(#) HA3GX válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 30, 2016 /
 
A fenti jelszóért kaptam már hideget-meleget. Mindenki másképp élte meg a kort, de azt meg kell hagyni, hogy akkoriban még létezett a kölcsönös tisztelet!

A másik, amit ténylegesen egyszeri, az adott alkalomhoz illő viccnek szántam (ha mondhatom így, szerencsére még nem éltem abban a korban), volt egy munkatársam ki a "Kitartás!" szót előszeretettel használta. Olvasott emberként, és nem vakként ha az adott társaság vevő volt rá, olykor-olykor belefért a fenti "Kitartás!" utáni folytatás. Lenne hozzá egy történetem, de a topick címe sajnos nem engedi annak ismertetését.
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2016
(#) mark.budai válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 31, 2016 /
 
Előfordulhat, hogy idő közben cserélték, de hálistennek' olyat tettek bele, mint az eredeti volt. Ettől függetlenül, 12 éve van nálunk az autó, és kb fele ennyi km-el vettük. Nálunk tudom, hogy nem volt ezelőtt gyertya csere. Túlnyomó részt apám és én használjuk, és egyikünknek sem kicsi a lába, dolgoztak rendesen.
(#) Frankye válasza Balaa16 hozzászólására (») Máj 31, 2016 / 2
 
Három figyelmeztetésed volt, még 2009-ben.
Mire nem jó az archívum?
(#) mineral hozzászólása Máj 31, 2016 / 3
 
Hőszigetelés után nem raktam vissza a szellőzőre a rácsot. Ezért hamarosan bele is költözött egy madár pár a csőbe. Nem akartam piszkálni őket ezért a konyha felől a szellőzőt bedugaszoltam egy darab hungarocellel. Pár napra nagy a jövés menés, ricsajozás. Ezért bekukkantottam a fészekbe. Íme a lakók.
A hozzászólás módosítva: Máj 31, 2016
(#) Balaa16 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 31, 2016 / 2
 
Köszönöm a jókívánságot és a biztatást. Meglett a 70%, pont annyi lett! A fizika (közép) pedig 88%. Ez így elvileg 400 pont körül lesz, persze a szóbelik még hátra vannak. Úgyhogy most egy kicsit megnyugodtam.
(#) zolika60 válasza Balaa16 hozzászólására (») Máj 31, 2016 /
 
Gratulálok hozzá. Szerintem a szóbelin csak kidumálod magad.
(#) kala1982a válasza mineral hozzászólására (») Máj 31, 2016 /
 
Rozsdafarkú, hasznos kismadár a ház körül, összeszedi a szúnyogokat. Nálunk egyszer a régi kút kiöntőjébe költöttek.
(#) szamóca hozzászólása Jún 1, 2016 /
 
Füstölgök! Nem mennek a helyi vállalkozások, megy a sirám, panaszkodás. Kellett volna három motorkondér, (100u/450V) de két üzletben nem tudják mi a különbség a start, ill. üzemi között, s engem néznek dilinyósnak. Nincs bent a férjem, a másik helyen, ezek a helyi szaküzletek. Rendeltem mérgemben a TME-től.
(#) HA3GX válasza szamóca hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
Legutóbb vettem egy TV tuner kártyát. Gyorsan kellett, mondom veszek az utcában lévő boltból. Eladó azt mondja, nincs sajnos másnapra hozatnak. 3 hét után kaptam kézhez. Ez mi?
(#) Kovidivi válasza HA3GX hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
Mire kínából megjön, az sok időt igényel! Így a legnagyobb a haszon a terméken. Nem kell raktározni, pont annyit rendel, amennyi el is fogy
(#) Moderátor hozzászólása Jún 1, 2016
 
Tisztelt Topiklakók,

Nem tudom a téves információ kitől származik, de az elmúlt pár órában több forrásból is az a hír jutott a fülembe, miszerint "vargaf" nevű moderátor törölte a témáját, vagy hozzászólását valakinek.

Ezúton jelzem, hogy "vargaf" nem moderátor és nem is szerkesztő, illetve nem is volt az. A hír annak rendje és módja szerint kacsa.

Szerk: Talán a legjobb helye ennek a kérdésnek a tisztázására az OFF topikban van.

-- Topi
A hozzászólás módosítva: Jún 1, 2016
(#) gernerakos hozzászólása Jún 1, 2016 /
 
Üdv!
Mi van a Kossuth rádióval? Gondoltam meghallgatom, ahogy kikapcsol, (elvileg 22:30) de már nincs se adás se térerő, ergo már kikapcsolt.
(#) pjg válasza gernerakos hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
A műsornak van vége 22:30 -kor? Vagy megszűnt?
(#) gernerakos válasza pjg hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
Eddig úgy volt, hogy 22:30kor minden nap megszűnik a középhullámú adás, URHn egész nap van, és reggel 4:55kor kapcsol vissza középhullámon. De ma már 22:10körül sem volt KH-n adás.
(#) pjg válasza gernerakos hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
Szerintem tök fölösleget azt a megawattot elpazarolni. Van még hallgatója? Kh-on.
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Jún 1, 2016 /
 
Nálam egy öreg SOKOL köhög (ha rádiózom), bizony KH-n. Esti bütyköléskor sípolás figyelmeztet: ideje abbahagyni!
(#) pucuka válasza pjg hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Leginkább csak foglalja a frekvenciát. Hátha szükség lenne rá. (inkább ne legyen)
(#) nagym6 hozzászólása Jún 2, 2016 /
 
Berki Krisztián európa, világ, és olimpiai bajnok tornászunknak érettségi vizsgát kellett tennie most tornából itthon. Normális dolog ez? Ennyi érem -meg még sok másik- nem elég? És ki zsűrizi? Az kell, hogy xy mondja ki, tud tornázni? Ki az az xy aki esetleg mondhatja, hogy nem tud eléggé. Utóbbi évek legnagyobb mar....ga. Hihetetlen.
(#) Buvarruha válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Bármi legyen a téma, de ne cölöbök könyörgöm, ennyire süllyedjünk le!
(#) nagym6 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Bővebben: Link Nem a celebre gondolok. Van másik Berki.
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2016
(#) Ivan93 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Tornász , nem celeb.
(#) Buvarruha válasza Ivan93 hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Nem ugyanaz a kettő?
(#) Ivan93 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Az egyikük olimpiai bajnok tornász, sokat letett már az asztalra. A másikuk egy volt focista, a "celebségen" kívül szerintem nem sokat ért el. Ha az egyforma linkre gondolsz, nagym6 megelőzött.
(#) Buvarruha válasza Ivan93 hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Áhhá. Az rémlett, hogy valami sportoló volt a cölöb verzió. Ezesetben elnézést kérek a tornásztól, amiért ilyen alacsony szintre húztam tévedésből.
(#) Buvarruha hozzászólása Jún 2, 2016 /
 
Bugreport: Megpróbáltam leszavazni a saját hozzászólásomat, erre meghal a böngésző. Mindenki másét le tudom szavazni, de a sajátomnál bugzik az oldal.
(#) Ivan93 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
Szerintem a parancsfájl nem érti, miért akarja valaki magát lepontozni, ezért nem reagál
(#) elektroncso hozzászólása Jún 2, 2016 /
 
Sziasztok.
Holnap indulunk Pécsre a Simonyi Károly nemzetközi elektrotechnikai versenyre. Remélem jó eredményt érünk el. Tavaly elég jól végeztünk. Ha minimum a 8. helyet elhozzuk, akkor a hétfő szünet! Persze nem ez a legfontosabb, de azért jó egy kis pihenés.
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 2, 2016 /
 
A törvények elvileg mindenkire vonatkoznak. Sajnos ismételnie is kell, mert most nem sikerült.
Következő: »»   2595 / 3584
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem