Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   388 / 671
(#) zsozso72 válasza DannyTorrence hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Bocsánat, még nem láttam a felajánlótól kiírva hogy elvittél volna valamit. Csupán hogy szeretnél mindent elvinni. Ezért jeleztem felé hogyha ez lehetséges, szeretném a 2db STK ic-t és a hűtőbordát.
(#) DannyTorrence válasza zsozso72 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Nem.
Ha már jelentkeztek valamire, akkor nem mazsolázzuk ki belőle, ami nekünk kell.
Azé, aki előbb csapott le rá.
(#) Tomi94 válasza DannyTorrence hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Valóban, ide nem írtam még ki, de foglalva lett az egész pakk. Ma délután derül ki, hogy befér-e egy postacsomagba, de valószínűleg igen.
(#) zsozso72 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
(#) FAZ1 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
"X3M TU1100r digitális TV-tuner számítógéphez. Windows 10-zel nem tudtam próbálni (eszközkezelő felismeri, de a VLC nem konfigurálta be), kb. 8-10 éve működött Win7 alatt Media Centerrel."

Szia!

Ez esetleg érdekelne!
(#) Cavalier hozzászólása Jún 16, 2020 / 1
 
Székesfehérvár mellől Sárkesziről elvihetőek az alábbi cuccok.
A barnasört, sportszeletet szeretem, de nem feltétel.
Nem postázgatok, ide kell jönni érte sajnos, viszont lehet, hogy találok még elvihető lomot.
A nagy doboz egy böszme régi online szünetmentes táp, az A3-as scanner USB-s és működik, a HP printerportos és valami baja volt. A többi nyomtató meg multi készülék bekapcsol, patront hiányol, a lézer csíkoz.
(#) nyamnyam válasza Cavalier hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Az A3 USB scanner postával érdekelne , nagyon messze van nekem közel 250Km oda vissza ,
Ha meggondolnád a postát !
(#) vteo válasza Cavalier hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Szia,
A "A nagy doboz egy böszme régi online szünetmentes táp"-ot köszönettel fogadnám.
(#) compozit hozzászólása Jún 16, 2020 / 1
 
A képen látható cuccok elvihetők, de csak egyben. Posta nincs, személyes átvétel Gödöllő mellett.

Régi drót nélküli egér, sosem volt használva. A többi egér drótos, de nem USB-s. Van köztük még két drótnélküli.
Régi Sinclair ZX Spectrum, meg egy utánépítésből a billentyűzet. Táp nincs hozzá. Ha jól emlékszem, annak idején működött.
Régi mobiltelefonok gyűjtőknek. Van még egy Nokia, ami nincs rajta a fotón, kicsit modernebb, szintén nyomógombos. Meg a hozzávaló töltők, de nem biztos, hogy az összeshez van.
PC kártyák, video, LAN, USB sokszorozó (?), hangkártya, elvileg a midit is tudja.
Egy régi kamera.
Két Puskás trafó Weller pákához ( 50W ), az egyik rossz, ha jól gondolom a betáp kábel környékén lehet a baj, a trafó ép benne. A másikban valami áttekert ( ? ) trafó van, menetszámok ráírva, meg valami egyenirányító, mert DC jön ki belőle. Ez utóbbi tételeket mindenki csak a saját felelősségére üzemeltesse, nem vállalok garanciát az életvédelmi szempontok teljesülésére.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2020
(#) attika válasza compozit hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Szia.
Érdekelnének, köszönöm.
(#) compozit válasza attika hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
A tied. Ha nem kell esetleg a Spectrum, akkor a Dolargaan nevű fórumtárs igényt tartana rá... Írok pü-t.
(#) alex0 válasza attika hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Ha a ZX Spectrumot meghagynád, a fiam biztosan nagyon örülne neki. Gyűjti a régi gépeket.
(#) attika válasza alex0 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Első sorban amiatt jelentkeztem rá én is.
(#) Tomi94 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
DannyTorrence fórumtársé lett a délelőtt feltöltött három csomag.
(#) Karcsi59 hozzászólása Jún 17, 2020 /
 
Compozit fórum társunktól származó ingyen elvihető csomagok tőlem könnyebben vehetők át, a XVI., vagy a IV. kerületben.
Billentyűzetek
2db erősítő
Fénycső gyújtó elektronikák
Kompakt fénycsövek és szerelvényeik
Opel levegőszűrő
Trafó szerlvények
Jó lenne ha egyben vinné el valaki, de egy témakört (az egy fotón láthatókat) mindenképpen csak egyben adom át, nem bontom szét.
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2020
(#) granpa válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
A trafó szerelvények érdekel. Többit privátban.
(#) Karcsi59 válasza granpa hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Rendben, a tiéd.
(#) pintyu válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Üdv. Vinném a billentyűzeteket és a 2 db erősítőt. Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2020
(#) Karcsi59 válasza pintyu hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Rendben a tiéd. Mikor jössz, hol vennéd át?
Stranszky Károly
(#) pintyu válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Írok üzenetet!
(#) Tomi111 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Szia Karcsi59!
Ha esetleg postázol, a kompakt fénycsöves doboz érdekelne. Ha nem se gond, akkor viheti más.
Üdv! Tomi
(#) Karcsi59 válasza Tomi111 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Postázom is, de csak a doboz melletti zacskókkal együtt. Ha ez megfelel neked, akkor még válaszolj itt, a többit privátban.
(#) Tomi111 válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Persze, úgy gondoltam, hogy a mi a képen van, minden. Köszi!
(#) Karcsi59 válasza Tomi111 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Rendben, a tiéd. A szállításról privátban.
(#) compozit válasza alex0 hozzászólására (») Jún 17, 2020 /
 
Néhány napja írtam neked pü-t...
(#) compozit válasza compozit hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Attika tegnap mindent elvitt.
(#) compozit hozzászólása Jún 18, 2020 /
 
Elvihető néhány torony számítógép, hiányosak, de alaplap van mindegyikben. Többnyire tápegység is van mindhez, RAM az alaplapokon, de van ezenkívül is. A sorban az első egy HP doboz, nagyon jó hangszigeteléssel.Valami kamera, valami hangkártya, meg a RAM-ok.

Továbbá elvihető 2 db CRT monitor, az egyik egy DELL 14"-os monitor, nagyon jó képpel, Sony trinitron csővel. Ez biztosan működik, legalábbis fél évvel ezelőtt még ment. A másik 17"-os Fujitsu-Siemens monitor, ez 2 éve még ment, remélem most is jó.

Csak egyben vihető el, posta értelemszerűen nincs. Átvétel: Gödöllő mellett.
A hozzászólás módosítva: Jún 18, 2020
(#) sargarigo válasza compozit hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Az a kábeldob a piros széken védjegyed lesz már
(#) janigel hozzászólása Jún 18, 2020 /
 
Sziasztok !
Egyben szeretném odaadni, de legalább egy kép teljes tartalma / egy ember (ő aztán szétosztja) jönne.
Pár nap múlva tervezem a kidobását.
Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) lelkes amatőr válasza janigel hozzászólására (») Jún 18, 2020 /
 
Szia. Mennék a kollekcióért.
Következő: »»   388 / 671
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem