Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 100W-os STK végfok
 
Témaindító: zs0lt, idő: Jún 12, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) zs0lt hozzászólása Jún 12, 2008 /
 
sziasztok! én vagyok a zsolt, és én segítséget szeretnék kérni tőletek,


durván annyi hogy kéne egy 100W (jobb lenne a 2X100W)-os stk ic-s erősítő kapcsolási rajza.


én sokáig keresgéltem, valoszínűleg nagyon rossz helyen , most már csak bennetek bízhatom, remélve a tényt hogy valameikőtök, merevlemezének a pókhálósabbik oldalán akadhat egy ami sokat segíthente.
előre is köszönöm.
(#) sound.man válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 12, 2008 /
 
Bővebben: Link Ez az ic 8 ohmon 100w kétszer. Bővebben: Link adatlap hozzá kapcsolással nyákkal.
(#) sound.man válasza sound.man hozzászólására (») Jún 12, 2008 / 4
 
Bővebben: Link rosszul linkeltem az adatlapot és már nem tudom módosítani.
(#) zs0lt válasza sound.man hozzászólására (») Jún 12, 2008 /
 
köszönöm, mást nemtudok hozzáfűzni, sokat segítettél!
(#) sound.man válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 12, 2008 /
 
Szívesen.
(#) valve válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 13, 2008 /
 
Szia,

Imre vagyok, és ezután ha teheted, keress a Fórum keresőjével mielőtt újjat nyitasz! Köszi.

150-205w STK4048XI Schem
150-205w STK4048XI Datasheet
(#) zs0lt válasza valve hozzászólására (») Jún 13, 2008 /
 
Szerbusz Imre! nem ez nem az első fórumom, és megtettem amit írtál, én kerestem, csak azaz igazság hogy nekem stk kellett, és nem találtam a neten [ a forumba sem (én rendelésre építem ezeket, és már ki volt találva hogy 100WX2 vagy 2db 100W-os is jó lett volna)] és azokat amiket linkeltél, megnéztem és mind megvannak, és nem 100Wosak...
(#) Parázs Gábor hozzászólása Jún 13, 2008 /
 
Szia
Az STK442-110 ic adatlapját csatolom amibe a rajz is megtalálható.Ez 2*110W ic.

440299_DS.pdf
    
(#) Norberto válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 13, 2008 /
 
Idézet:
„én rendelésre építem ezeket”


Én elbújdokolnék, ha pénzért bevállalnám valaminek az építését, és egy adatlapot se tudnék cserébe kinyitni megfelelő módon a témával kapcsolatban

(#) zs0lt válasza Norberto hozzászólására (») Jún 15, 2008 /
 
de ezt most mér kell, mér jó az nektek ha másikat sértegetitek...talán azaz egyetlen bűnöm hogy nem vagyok kocka?vagy hogy még sokat kell tanúlnom? de az elektronika kicsi koromtól érdekelt, énis annyi dolgot tudnék a másikhoz vágni de nem teszem (de azér vannak határok), hadd ne mondjam el hogy mér, szóval ha megkérhetlek (nem csak téged) ezután a "sértő" személyeskedést tartsátok meg magatoknak.

köszönöm
(#) zolee1209 válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 15, 2008 /
 
Tudom, ilyen időben már kissé máshogy gondolkodik az ember... De egyik kedvenc szakmai tanárom mondta: "Hogyan építsünk egy 1kW-os erősítőt? -???- Hát építünk egy 4kW-osat és negyed hangerőn hallgatjuk!" Ha ez szakmailag nem is teljesen biztos hogy így van, de a lényeget mindenki érti belőle! Szóval nem értem, miért baj az a plusz 10-50W teljesítménytöbblet?!
(#) zs0lt válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 15, 2008 /
 
azért, mer egy gyerek megveszi tőlem, és ha utána néz akkor azt látja hogy 150W nem azt hogy 100W.
nameg árban is van külömbség, jó lehet hogy a 150-es tda kb 100W-ot tud max leadni,de én ezt hogyan támasszam alá egy hozzá nem értő embernek?
majd magamnak építek 150-eset ha kell nekem....
(#) zolee1209 válasza zs0lt hozzászólására (») Jún 15, 2008 /
 
Ha hozzá nem értő embernek adod el, akkor honnan tudná, hogy az erősítő most 100, vagy 150W-ot tud? Egyébként árban sem lesz óriási különbség!
(#) berkigyuri hozzászólása Jún 15, 2008 /
 
Bocs ez nem ide vág,de nem tud valaki véletlenül STK084G-hez vlaki gyári kapcsoláshoz v. máshoz NY.Á.K tervet én nem értek az Eagle-hoz meg az ilyenekhez.THX
(#) nightlife hozzászólása Ápr 3, 2011 /
 
Üdv srácok!

Az alábbi datasheeten található kapcsolást szeretném megépíteni, de nem jövök rá, mi takar a 3. lábon található sub.gnd kivezetés.

Felvilágosítana valaki?stk 442-110
(#) nightlife válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 3, 2011 /
 
Ez esetben ráköthetem a táp gnd-re?
(#) hermi63 hozzászólása Szept 15, 2012 /
 
Üdv mindenkinek!Ha valaki tud kérem segítsen válaszával.Van egy 240w-os STK-s végfokos erősítőm nagyobb hangerőnél"letilt"olyan mintha le kapcsolnám.Néhány perces áramtalanítás után ismét üzemel.Végfok,vagy táp baj lehet???Köszike!Imre.
(#) elektrorudi válasza hermi63 hozzászólására (») Szept 16, 2012 / 1
 
Miért nem írod meg az IC típusát???
Nem lehet, hogy csak saját, normális, önvédelméről van szó?
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem