Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   454 / 681
(#) janigel válasza vargham hozzászólására (») Márc 29, 2021 / 1
 
Rendben, viheted.
(#) compozit hozzászólása Márc 29, 2021 /
 
Bár nem elektronika, de motor van benne. Elvihető Zuglóból egy asztalba beépített varrógép, egy csomó szabásmintával, elsősorban gyerekeknek. Sajnálnám kidobni.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2021
(#) vargham válasza compozit hozzászólására (») Márc 29, 2021 /
 
Szia! Típust tudsz mondani? Valószínűleg érdekelne. Kösz.
(#) compozit válasza vargham hozzászólására (») Márc 29, 2021 / 1
 
Ezt most nem tudom, de a napokban megyek Zuglóba és megnézem. Jelentkezem.
(#) vargham válasza compozit hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Kösz, várom.
(#) lazsi hozzászólása Márc 31, 2021 /
 
Lehet jelentkezni a következő dolgokra. A jelen helyzetre való tekintettel a következőképpen működik:
1. Most jelentkezel rá.
2. Én félreteszem (konkrétan kiveszem a kidobásra és megsemmisítésre ítélt cuccok közül).
3. A járvány lefutása után (ha be lehet jönni a munkahelyemre) eljössz érte (Bp. Lágymányos, munkaidőben).

Ugyan nem annyira elektronika... És nem is annyira újdonság... (A Win API pl. 3.0 verzió) És mind angol nyelvű.

u.i.: Találtam egy magyar nyelvű Fortran könyvet is, de azt nem adom!!! Meg akarom tanulni, hogy igazi programozó lehessek...

Könyvek.jpg
    
(#) orbana válasza lazsi hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Szia!
Én jelentkeznék a könyvekre. A Fortran is érdekelne, akár kölcsönbe is.
A többit majd privátban.
Köszi: Árpi
(#) Epu2 hozzászólása Márc 31, 2021 /
 
Üdv! Újra hasznosításra felajánlom, tengő-lengő memóriáimat. DDR és SD meg 2 már nem is tom hogy hívják.
Lehet köztük hibás. Amelyikből kettő van az egymás tetején.
(#) antiktelefon válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
A 30 pines SIMM RAM-ok érdekelnének, csak mostanában nem tudom, hogy tudok érte menni.
(#) teszti válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Szia,

Érdekelne az összes. Postázod is?
(#) Electronix válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Engem csak a felső Kingston memóriák érdekelnének a harmadik képről, ha lehet külön és postai úton.

Ha jól látom a bal oldali kékek ilyenek? (Tehát sima DDR400)
https://www.anandtech.com/show/1928/7

A jobb oldali pár pedig DDR2, de azon nem látom az írást
(#) Epu2 válasza antiktelefon hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Melyik a SIMM? A Note-Book-é?
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2021
(#) Epu2 válasza teszti hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Postázom, de a SIMM-ek után már van érdeklődés.
(#) Epu2 válasza Electronix hozzászólására (») Márc 31, 2021 / 1
 
Teszti vetődött az összesre, de ha átengedi, rajtam nem múlik.
(#) Epu2 válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
A két edo, vagy milyen ramnak nincs gazdája.
(#) antiktelefon válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
A SIMM a két alsó a középső képen, az ősi RAM. Szerintem az az, amire EDOt írtál, de most már nem vagyok biztos a pontos nevében, 30 pin, az a lényeg
Ha postázol, akkor én is levélben kérném, ha nem pofátlanság. Nem sürgős a dolog, személyesen is jó lehet, csak én a déli fele vagyok és nem nagyon megyek sehova.
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2021
(#) janigel hozzászólása Márc 31, 2021 /
 
(#) Poli válasza janigel hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Szia Jani!

Én kérem.
(#) teszti válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Szia,

Igen, megosztozkodom.
(#) janigel válasza Poli hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Oké, tiéd a lámpa.
(#) Epu2 válasza antiktelefon hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Postázom. Priviben.
(#) Epu2 válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Van gazdája.
(#) Epu2 válasza teszti hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
A két kékkabátos DDR Kingston kellene Electronix-nek.
A két kicsi 30 pines antiktelefon-nak.
teszti esélyes a maradékra.
Rendben?
(#) teszti válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Rendben. Ha még kellene valamelyikőjüknek valami, vigyék nyugodtan.
(#) Epu2 válasza teszti hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Ma még várom válaszukat és mindenkivel privizek és kedden postázok.
(#) Electronix válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Nem is tudom miért, de iszonyatosan rosszul fogalmaztam az első kérésemben, mert a felső 2-2 Kingston-t szerettem volna a két oldalról. De igazából a DDR2 nem annyira fontos, legyenek csak a DDR "kék kabátosok" a bal oldalról. Illetve ha már volt lehetőség variálni, szeretném még az alatta levő "fekete kabátos" Corsair-t, mert az is DDR, és az ritka ilyen formában

Privátban küldök elérhetőséget.
(#) Tinky válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Szia, én az SD ramokra jelentkeznék ha megoldható persze! Tudom sorban én vagyok az utolsó!
(#) FAZ1 hozzászólása Ápr 1, 2021 /
 
Ingyen elvihető a következő működő, kódkártyát is elfogadó Globo márkájú beltéri egység.
(állítólag Set Top Box)
Tudtommal kábeles tévékhez megy, s azt kódolja ki DVBC módban (és SCART kimeneten).
Néhány évig én használtam, ám később a szolgáltató (Magyar TeleCom) a műsorszórási rendszerében megváltoztatott valamit, ezért helyette később már csak a DVBT-s cuccot lehet használni. Nagyon sajnálom, de most ez van.
Kidobni viszont nem igazán akarom. Hátha valakinél valamely más TV-s szolgáltatói rendszernél (UPC, Digi, Kábelnet, stb.) még jól működik.
(#) orbana válasza FAZ1 hozzászólására (») Ápr 2, 2021 /
 
Jelentkeznék rá.
(#) nedudgi hozzászólása Ápr 2, 2021 /
 
Van pár kiló audio kazettám, ami csak a helyet foglalja. Egy része mindenféle felvétel, a másik fele MAHASZ. Adok mellé néhány lejátszót, meg egy rögzítőt. Ha valakit érdekel, jelezze, különben megy a kommunális hulladékok közé április huszadikán.
Következő: »»   454 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem