Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   143 / 3581
(#) bandikala válasza valve hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
Machintost használtál már?Marha jó játék...Kivéve,ha Windows-zalegyütt van feltelepítve a Winchesterre.
(#) zolee1209 hozzászólása Júl 31, 2008 /
 
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, remélem nem kérdezek semmi rosszat vele! mspike moderátorunkkal mi történt? 2 hónapja nem jelentkezett be az oldalra...
(#) valve válasza zolee1209 hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
Gondolom, hogy valami ilyesmi helyen iszogat a jó hideg söréből, ahol nem a páka fütt hanem a Nap
(#) wg_kezdo hozzászólása Aug 1, 2008 /
 
Tegnap galvanikusan leválasztottam magam a földről!
(ráléptem egy 4N35-ös IC-be ami beleállt a sarkamba)
(#) szabi83 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
(#) wg_kezdo válasza szabi83 hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Hát igen veszélyes sport az elektronika.
De hogy ennyire fájjon amikor csak két lába állt bele a sarkamba......
(#) Frankye válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Idézet:
„De hogy ennyire fájjon amikor csak két lába állt bele a sarkamba......”

Mondanám, hogy próbáld ki egy procival is, az mekkora élmény lehet, de kár lenne...
(a prociért, persze! :hehe: )
(#) KTobi válasza Frankye hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
A mai processzorokkal semmi baja nem lenne a lábodnak. Én is egy nagyot néztem, de nincs egyetlen egy lába se. Csak arany pöttyök vannak rajta. A foglalatban vannak rugós tüskék. Azok felelősek a csatlakozásé. Iszonyat erő kell a proci üzemszerű rögzítéséhez. Közel van a NYÁK tűréshatárához szerintem.
(#) idlob válasza Frankye hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Nem kell proci oda!
Összekuszálódott lábú 4049-et próbáltam egyengetni, úgy hogy hüvelykujjam körmét "beleakasztottam" a lábba. Ez szép és jó, csak megcsúszott a kezem és tövig beleállít a körömágyamba 4 láb :duma: . Azóta roppantul tisztelem a CMOS IC-ket.
(#) zenetom válasza idlob hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Vigyázni kell ezekkel a csótányokkal
(#) Sergei válasza Slope hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
nah kiprobáltam a mocit.bekötöttem a karbiba a csövet. ugy füstolt mint a gyárkémény (40-es keverék plusz még olaj amit a pumpa ad hozzá)

köszi a segitséget mindenkinek :yes:
(#) kobold válasza Sergei hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Csak ne sokat járasd ilyen túl olajos keverékkel, mert tiszta koksz lesz a belseje, és megragadnak a gyűrűk (aztán meg eltörnek).
Jó motorozást
(#) Sergei válasza kobold hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
nemjáratom mert most egy darabig pihenget a kicsike. mivel még a jogsim a BM-ben van igy nem kockáztatok
(#) bandikala válasza idlob hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Én 2 hete egy tda 4866-os ra feküdtem rá.(20láb és ne kérdezd,hogy mire jó az ic)Múlt héten még meg volt a helye. :pias:
(#) _ampervadasz_ válasza Frankye hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Az LGA 775- ös proci az nem fáj annyira, csak ha többé el sem indul.
(#) bandikala válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Az biztos... :finom:
(#) Norberto válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
:taps: :vigyor2: :vigyor5: :nevetes2:
(#) Szárnyas hozzászólása Aug 1, 2008 /
 
Figyelte ma rajtam kívül valaki a részleges napfogyatkozást?
(#) wg_kezdo válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Meg akartam nézni távcsővel csak nem találtam a nap szűrőmet. Még jó, hogy nem teljes volt akkor talán belefeküdtem volna 50db CMOS IC-be is egy búcsúlevéllel a kezemben....
(#) Tomi20 válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
látszott belőle valami??
(#) Szárnyas válasza wg_kezdo hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Nekem nincs ilyen felszerelésem, én csak heggesztőpajzson keresztül nézegettem. Itt azt írják, hogy ezen a környéken (Szeged) 17%-os volt a maximális fázisa. Én nem láttam annyinak, igaz az elejéről lemaradtam.
(#) szamóca hozzászólása Aug 1, 2008 /
 
Üdv. egy kis segítségre szorulnék.
Valaki meg tudná mondani mivel tudom az APE (hang?)file formátumot megnyitni? :nemtudom:
(#) Macsek71 válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
A '99 napfogyatkozásnál tanultakat alkalmazva megcsodáltuk a "hiányos" napkorongot.

A trükkünk : Kis lyukon ( lyukkamera) a szobába engedett napfény a falon gyönyörűen kirajzolja a látnivalót.

(#) Szárnyas válasza szamóca hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Az APE egy veszteségmentes audio tömörítési formátum. A Winamp-hoz létezik plug-in, amivel már le lehet játszani az ilyen formátumú állományokat. Bővebben: Link
(#) Tomi20 válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Ha már winamp.

Felmerült egy kis problémám. Felraktam egy programot, ami összeakadt a winamp-pal. A program ablaka szétcsúszik, és egyfolytában hibaüzeneteket ír ki ha fent van a winamp is a gépen. Törölve a winampot tökéletesen, hiba mentesen fut. Nem is lenne ez gond, mert akkor olyan gépen használom amin nincs winamp. De amelyik gépen már egyszer elindítottam ezt a progit, azon a winamp a változó bitrátájú számokat akadozva, és mintha "szkreccselnének" úgy játssza le. Hiába telepítem újra a winampot, ugyanaz. A többi lejátszó lejátssza a számokat. Milyen plugint töltsek le? Vagy a registry-be állított volna el valamit a másik program?
Remélem valaki tud segíteni, mert már az agyamra megy az egész. De még ilyennel se találkoztam, hogy így bekavarnak egymásnak, de a vicc az egészben, hogy nem is kell a winampot elindítani ahhoz, hogy a másik progi hibaüzeneteket írjon ki.
(#) _ampervadasz_ válasza Tomi20 hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Ha a két progit felraktad próbálkozz egy kodek packal, mert mind a kettő reldelkezik intengrált kodekekkel, és lehet ez okozza a bajt. (ACE XP1.2.2 stb. nállam tökéletes)

Esetleg mi az a szétcsúszós, összeakadós winpampal nem szimpatizáló program?
(#) Tomi20 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Egy lézershow vezérlő program, ami tud zenét is lejátszani. Én is erre gondoltam, mert mikor fent van a winamp, akkor kiírja, hogy xy.dll-t nem találja, de ez a dll megtalálható a winamp plugins mappájában. Átmásolom, akkor egy másik dll-t nem talál, de az is benne van a plugins mappában, átmásolva nem ír ki több dll hibát, hanem egyfolytában azt írja ki, hogy rossz memória címre hivatkozik. Egyébként a progi neve: Mamba Black.
Holnap megpróbálom felrakni ezt a kodek pakkot, hátha ez megoldja a problémámat.
(#) _ampervadasz_ válasza Tomi20 hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Nem tudom, nemismerem ezt a programot.
Esetleg egy memóriarezidens virusírtó lehet az oka, mert az benne van a játékban hogy több blokkot lefoglal, aztán pont oda akarna írni/olvasni a program és püff megáll. Jobb nem jut az eszembe.
(#) Tomi20 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Nem tudom, én is teljesen tanácstalan vagyok, ilyennel még nem találkoztam. De gondolhatod mennyit szenvedtem, mire rájöttem, hogy a Winamp kavar be neki...
Na de mostmár megyek aludni, holnap friss fejjel két kattintással megoldom (remélem)

Jóccakát mindenkinek
(#) _ampervadasz_ válasza Tomi20 hozzászólására (») Aug 2, 2008 /
 
Jóéjszakát mindenkinek, és neked is, szerintem belefér(-het) egy winfos reinstall is, lehet annak a hibájából akad össze a két program, mert azt lehet hibásan jegyzi be, vagy kezeli.
Következő: »»   143 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem