Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   272 / 1681
(#) roland0327 válasza pixels hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
tényleg két foglalatban mert apa élesztette és ő tette igy bele...

Amúgy köszi szépen!

Azóta már meg csináltam a szigeteléseket, csak már az előtti képek! Már nem volt kedvem képeket csinálni

Köszi!

ROLAND!
(#) Hujikolp hozzászólása Júl 31, 2008 /
 
Elkészült a villogóm

Egy mikro kapcsoló került volna rá, de azt elkevertem valahová, és ehelyett jumper-rel oldottam meg. Elsőre működött :eljen:
(#) Hujikolp hozzászólása Júl 31, 2008 /
 
Ezt a nyákot levilágítással készítettem, szép lett, elsőre sikerült, csak az a P20 nehezen akart sikerülni .
(#) zenetom válasza Hujikolp hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
Szép, gratula
És hol fogod alkalmazni?
(#) Hujikolp válasza zenetom hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
Köszi
Még nem tudom, inkább csak magamnak építettem, de ugyan ez el fog készülni smd kivitelben is Ez most 3x2 centi, az smd kiszerelésű, ennek a fele, vagy még kisebb
(#) zenetom válasza Hujikolp hozzászólására (») Júl 31, 2008 /
 
Hehe jó pici lesz
Mert én is csináltam 2 villogót is de nem tudom hova rakjam őket
(#) Hujikolp válasza zenetom hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Én még biciklire gondoltam
(#) zenetom válasza Hujikolp hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Hm jó ötlet
(#) borvendeg válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Nem táp volt nem volt benne trafó sem. A hűtőborda 4db volt a háűtulján de elhiszem hogyismerős a doboz mert ez szabvány rack.
(#) Gory hozzászólása Aug 1, 2008 /
 
Nem olyan nagy meg látványos. Ez egy 434Mhz-es adó vevő modul, SPI interface-el.

adovevo.jpg
    
(#) Frankye válasza Gory hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Ejha! Ez a NYÁK is saját gyártás?! Mert akkor az összes kalapom, sapkám, tökfödőm megemelem! Nagyon szép, profi munka! :kalap:
(#) Gory válasza Frankye hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Nem, az nem saját, de az is házi gyártás. Meg az antenna még nincs beültetve. Egyébként 8 darab készült belőle.
(#) Frankye válasza Gory hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Ezzel együtt elismerésem!
(#) Gory válasza Frankye hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
Köszönöm.
(#) Báddzsó válasza Gory hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
szép az tény, megkérdezhetem milyen ic van rajta? túloldalán is vannak cuccok v ennyi az egész?
(#) Gory válasza Báddzsó hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
IA4421-es IC van rajta. A túloldalán csak egy kvarc van. Ez csak egy bármilyen procira ráaggatható modul. Ilyen univerzális dolog.
(#) roland0327 hozzászólása Aug 1, 2008 /
 
Gondoltam teszek még fel a teljeses végleges pákámról egy-két képet!
(#) roland0327 válasza roland0327 hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
csak el maradt a kép
(#) banyaiakos válasza roland0327 hozzászólására (») Aug 1, 2008 /
 
szép lett
Ha befejezem az erősítőmet akkor nekem is kéne egy jó állomás... Csak meglátom mennyi időm lesz és akkor tudom majd h meliket építem meg
(#) Hujikolp hozzászólása Aug 3, 2008 /
 
Elkészültem az SMD változattal is Furatszerelt alkatrésszel a kapcsolás: Bővebben: Link 1 és Bővebben: Link 2

SMD kivitelben a mellékleten Sajnos egy helyen elszakadt a nyákon a vezeték, kicsit elkapta ott a sav, ezt a kék vezetékkel pótóltam ki. Első SMD forrasztásom, de elsőre sikerült működésre bírni
Ez az első SMD project. Az alap ónozást laposabbra kelett volna
(#) Moderátor hozzászólása Hujikolp hozzászólására (») Aug 3, 2008
 
Az ilyen jellegű képeket legközelebb lehetőleg ne PNG formátumban töltsd fel, előtte konvertáld át legyél szíves, JPG-be... így ugyanis kb. 5-ödannyi helyet foglal, mint PNG-ként!
(#) 18david18 hozzászólása Aug 3, 2008 /
 
Hali!

Elkészült a Feszültség kétszerező ami 12 V-ból 24 V-ot állít elő
Az egyik ismerősömnek a kocsijában lenne rá szükség sajnos fogalmam sincs, hogy miért csak megkért, hogy építsek neki egy ilyet :yes:
(#) Kovidivi válasza 18david18 hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Szia!
Megkérdezhetem, melyik kapcsolás alapján épült meg?
Egyébként szép lett! grat
Köszi szépen!
(#) Frankye válasza 18david18 hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Nagyon szép munka, precíz kivitel, gratulálok! :kalap:
(#) 18david18 válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Hali!

Bescanneltem a kapcsolást és csatoltam! :yes:
ezt a kapcsolást is az ismerősömtől kaptam ez alapján építettem meg a feszültség kétszerezőt :yes:
(#) MolnarG hozzászólása Aug 3, 2008 /
 
Hali!

Elkészült az előerősítőm mély, magas szabályzás + balansz. Ugyanaz ami kit formájában több helyen is kapható LM1036 IC-vel. A nyákot ujraterveztem kapcsolásirajz alapján (HE 2003/02). A két 1µF-os fóliakondi azért van dróton mert a nyákon 5mm-es lábtávolságra terveztem, de az üzletbe csak 7.5mm-es volt készleten... ha kapok valahol 5mm-est majd kicserélem.
(#) banyaiakos válasza MolnarG hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Nagyon jó lett
Én is megpróbáltam megépíteni hasonló kapcsolást de zúgott az egész, és a mai napig a fiók alján hever...
Milyen progival tervezted a NYÁKot?
(#) vicsys válasza MolnarG hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Nem rossz, tettszik!
Bővebben: Link
(#) MolnarG válasza banyaiakos hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Köszi
A nyákot az új eagle-el csináltam (free letölthető). Igazából még nem próbáltam ki végfokkal csak magába ráraktam két kicsi hangfalat és úgy jónak tűnt, de mosthogy mondod meg is próbálom...
(#) MolnarG válasza vicsys hozzászólására (») Aug 3, 2008 /
 
Köszi
"Vidéki" vagyok és nem jutok mindig olyan alkatrészez hozá amire szükség lenne. Több helyről meg nem akarok rendelni egyszerre (postaköltség, csomagbontási felár stb)... a pénz nagy úr. De majd ha járok Pesten bevásárlok főleg ha megjön a fizu
Következő: »»   272 / 1681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem