Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   640 / 673
(#) somitomi válasza PetAd hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Én a magnó trafóért meg hűtőbordákért jelentkeznék, ha más még nem csapott le rá. Corvin közelébe el is tudok érte menni
(#) Darth Maul válasza Darth Maul hozzászólására (») Márc 7, 2024 / 1
 
Átengedem a lehetőséget NGY kollégának, sajna csak a jövő hétre lenne fuvar és az is csupán 50%.
(#) doodikaa válasza Darth Maul hozzászólására (») Márc 7, 2024 / 1
 
Szia,
Köszi a visszajelzést, meg is beszéltük az átadást, a mikró elkelt.
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
A PetAd felajánlására jelentkezők közül visszalépek. Köszönöm a lehetőséget.
(#) sany válasza sany hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Remek cuccok, de én is visszalépnék. A bekarikázott panelekről lemondanék.
@Gafly: Köszönöm a felajánlásod!
(#) Balaa16 hozzászólása Márc 7, 2024 /
 
Sziasztok!
Neovo F417 monitor ingyen elvihető Budapestről. Az alsó harmadában középtájon pixelhibás. Egy két képpont fehéren világít rajta. Ennek helye látszik is a képen, fekete szigetelőszalag darabbal van leragasztva. Illetve a külső burkolatán is vannak karcok. Egyébként működik.
A hozzászólás módosítva: Márc 7, 2024

IMG_1279.jpeg
    
(#) Kera_Will válasza Balaa16 hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
valamikor 2000 korul elott ez notebookokban nem volt "hiba" 3 pixelig nem is csereltek ... ... neves gyartoknal
(#) dB_Thunder válasza Kera_Will hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Igazából üzem közben nem volt pár pixel hiba zavaró, csak fekete képnél tűnt fel...
(#) GARFIELD13 válasza PetAd hozzászólására (») Márc 7, 2024 / 1
 
Sziasztok!
PetAd alábbi felajánlása kompletten elköltözött.
PetAd felajánlás képekkel
A XX. kerületi tűzoltóság közelében van. Most csak bepakoltam a tárolóba. Holnap késő délutántól, ha kell valakinek valami belőle (a mérőzsinórok kivételével ) jelentkezhet érte. Munkaidőben csak korlátozottan tudok kommunikálni, így türelmet kérek a válaszokhoz.
Üdv.
(#) bala7s válasza Balaa16 hozzászólására (») Márc 7, 2024 /
 
Szia! Engem érdekelne!
(#) jpaulin válasza GARFIELD13 hozzászólására (») Márc 8, 2024 /
 
Szia! Köszönettel akkor fenntartanám a korábbi kéréseimet. (Páka, motorok, fotoapparátok, tv-panelek) Magánban megbeszéljük majd a részleteket.
(#) Electronix válasza Kera_Will hozzászólására (») Márc 8, 2024 /
 
Van olyan eset sajnos hogy még most sem cserélnek...
(#) Balaa16 válasza bala7s hozzászólására (») Márc 8, 2024 /
 
Szia! Remek, a tied. Privátban a többit.
(#) Balaa16 válasza Balaa16 hozzászólására (») Márc 11, 2024 /
 
Sziasztok!
A korábban jelentkező kolléga több, mint egy hete nem elérhető. Nem tudom, meddig illik várni, de talán ez már elég sok idő ahhoz, hogy újra meghirdessem. Időközben az írógépet elhoztam Budapestre, a VI. kerületi albérletembe.
(#) skakuk hozzászólása Márc 14, 2024 /
 
Elvihető a XIV ker-ből 1 db Panasonic 70 cm-es színes TV tipusa: TX28LK1P
Müködik
Mérete miatt csak személyes átvétel
Jelentkezés csak itt a topikon

IMG_2385.JPG
    
(#) bala7s válasza skakuk hozzászólására (») Márc 14, 2024 /
 
Engem érdekelne.
(#) skakuk válasza bala7s hozzászólására (») Márc 14, 2024 /
 
Rendben. Írtam pü-t
(#) exabit hozzászólása Márc 15, 2024 /
 
Elvihető 3db SCART kábel és egy kapcsolható SCART elosztó, egyben. Személyes átvétel nincs, csak foxpost (csomagot csak hétvégente tudok feladni). Kép: Link
(#) Ktulu válasza bala7s hozzászólására (») Márc 15, 2024 /
 
Képcsöves TV-kkel is ugyanaz lesz a helyzet mint a retro számítógépekkel 10 15 éven belül. Most mindenki kidobálja őket, újat már rég nem gyártanak, aztán mindenkinek kellene. Jó hogy vannak akik még mentik. Ha kiteszed a kuka mellé, *** percek alatt szétverik, a nyakát lerúgják a marék rézért az eltérítő tekercsekben. Szomorú.

Disztingváljunk már!
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2024
Moderátor által szerkesztve
(#) 444Tibi válasza Ktulu hozzászólására (») Márc 15, 2024 / 3
 
Ez szerintem csak neked meg pár 100-1000 embernek van így, és ezt is zömmel a nosztalgia váltja ki.
Csak megkérdem, ha minden tévét klállítanának meg múzumokba tennének, az eddig legyártott 1-2milliárd darabot hova tennék, ki nézegetné ezeket mikor azt se tudja mi ez?
Te pl. 128 gigás pendrive helyett nosztalgiából a 150 darabos CD gyűjteményeddel mászkálnál meg egy CD romot hordanál magaddal? Miért, mikor gyufásdoboznál kisebb méretbe elfér a zsebedbe?

És mégegy. Okés gyűjtöd ezeket. Kicsi már a lakásod, mindenhol CRT tv van, a családod ***t kap mert elfoglaltad a pincét padlást folyosót mindent. Annyi pénzed sose lesz hogy mindet megcsináltasd, értelme nulla mert semmit nem lehet ma nézni rajtuk. Annyi pénzed sose lesz hogy nyiss belőlük egy múzeumot, amiből az utcátokba van már 15 mert mindenki gyűjti ezeket.
És ha majd egyszer, kívánom minál később de elköltözöl a másik világra, 10 konténert fog rendelni a családod egy vagyonért hogy a számukra értéktelen hulladékot elvitessék szemétbe.
Tapasztalatból beszélek, 27 évig fuvaroztam és volt sok lomtalanításom is hagyatéknál.

Mondom ezt 60 évesen. Ami elmúlt elmúlt, ha valaki kíváncsi ezekre menjen el egy ilyen múzeumba vagy virtuálisan barangoljon, ilyen is van már.

Másik, kinek kell egy C64 mikor tt az okostelefon a zsebbe? Minek? Retrózok én is, egy DOS emulátoron nyomom a régi játékokat meg Nintendo és PSX emulátor fut a számítógépemen. Eszembe se jutna ezért bevásároni PS1-et, Nintendo kazettás retro konzolt vagy beszerezni egy P2 számítógépet.

Remélem nem sértődtél meg, nem annak szántam hanem racionalizmusnak.


Ejnye!
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2024
Moderátor által szerkesztve
(#) vargham válasza exabit hozzászólására (») Márc 15, 2024 /
 
Hello! Én kérem.
(#) vargham válasza 444Tibi hozzászólására (») Márc 15, 2024 / 1
 
Mert nem mindenkit a játék érdekel. Engem főleg a régi hardver érdekel. Azért veszek olcsón hibás régi gépeket, hogy megjavítsam őket, sőt új kiegészítőket készítsek hozzájuk. Irodai szoftvereket, és fejlesztőrendszereket futtassak rajtuk. Szenzorokat és aktuátorokat kapcsoljak hozzájuk. Miért? Miért ne. Más keresztrejtvényt fejt. Vagy dohányzik...
Abban egyetértek, hogy a végén a keresztrejtvény gyűjtemény és a régi elektronika is konténerben fogja végezni.
(#) sany válasza vargham hozzászólására (») Márc 15, 2024 /
 
Majd hátha lesz még valaki, aki azután ki veszi majd a konténerből.
(#) exabit válasza vargham hozzászólására (») Márc 15, 2024 / 1
 
Rendben, a tiéd. A többit privátban.
(#) Régi motoros válasza Ktulu hozzászólására (») Márc 15, 2024 /
 
Idézet:
„...aztán mindenkinek kellene.”


Ugyan már, miért kellene mindenkinek? A világ előre halad, kis hazánkban a 10 millióból meg hogy 1000 -en a múltban élnek és nem képesek elengedni ósdi hardvereket vajmi kevés.
Mégis ki az az agyament, aki nem hogy most, de akár 10-20 év múlva is arra fog "vágyni",
hogy *** CRT -n nézzen bármit is ráadásul mindezt 576i felbontású homályban, mikor már most itt vannak a 4-8k -s képernyők. Analóg adás már kb sehol nincs, de ha beüt az atomvillanás (mint ahogy azt is várják páran, főleg a nagy Amerikában), az analóg adás akkor se fog visszakapcsolódni, mert már rég digitális minden.


Elég a burkolt káromkodásból!
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2024
Moderátor által szerkesztve
(#) sany válasza Régi motoros hozzászólására (») Márc 15, 2024 / 1
 
Off on:
Ezek csak számok, valaki nem attól boldog, hogy "szépben" látja világot. Most ami régi az nem lehet jó?
Off off.
(#) Régi motoros válasza sany hozzászólására (») Márc 15, 2024 /
 
Már hogy ne lehetne jó. Sőt nekem is megvannak a régi PC -im, mert az újnál pl hardver inkompatibilitás miatt a szkennerem nem megy. Ezért van egy PIII 1GHz gép, de ezen a Li-ion cella ellenőrző szoftver is használatban van, tehát használom is. Viszont nem kell belőle istentudja hány, hogy a helyet foglalja. A második ami kicsit komolyabb Phenom II, az amolyan műhely PC, ha meg kellene nézni valamit, ne kelljen feljönni a pincéből, és úgy néz ki, hogy a CNC-t is ez fogja vezérelni, ha egyszer elkészül, de szintén nem kell belőle még X darab mellé.

Ui.: És eszem ágában sincs CRT -vel használni, mert nem látom értelmét. Sőt egy mondhatni jó állapotú Samsung monitort én is felajánlottam itt, amire bala7s csapott le úgy emlékszem. Pedig az nem is 576i felbontású volt, hanem 1200x valamennyi és még sík képcsöves is. Mégis sokkal jobb egy LCD panel képe, nem bántja a szemem, meg kisebb helyen is elfér.
(#) Moderátor hozzászólása Márc 16, 2024
 
Kérjük az off-topic bejegyzéseket mellőzni!
(#) 444Tibi hozzászólása Márc 17, 2024 /
 
Sharp papíros számológép 3 tekercs tartalék papírral.
Pár éve még működött, nyomtatta is a számokat.

Pest megye Pécel.

sharp.jpg
    
(#) granpa válasza 444Tibi hozzászólására (») Márc 17, 2024 /
 
Lecsapnék rá. Húsvét táján mennék érte. És kapsz ~20 cm d 4 mm-es rézrudat.
Következő: »»   640 / 673
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem