Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   276 / 3562
(#) _ampervadasz_ válasza zenetom hozzászólására (») Dec 13, 2008 /
 
Én a TV-t húztam ki! ..és semmit nem nyertem!

ui.: elkezdem olvasni a principikon Mozgóábrás rádió technikát (Halász - Szentirmay 1965 5. 23.), mert annyira kevesen vagytok itt, hogy valami szakmába illő témával is kéne foglalkozni addig, nem de? Most fel vagyok lelkesülve, mert egy csöves erősítőt is szeretnék építeni, valami nagyobb teljesítményűt, kb. akkorát, hogy a TV állványleszakadjon a kicsatolótranszformátor sújától!
Addig félszemem a könyvön, a másik félszemem a hobbin, a mik szemem, meg az ágyon pihen addig
(#) zenetom válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Na lassan megyek Standby-ba rakom magam.
(#) _ampervadasz_ válasza zenetom hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Jóéjszakát neked is! Jó sok mA -ben gazdag feltöltődést kivánok!
(#) zenetom válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Kösz
Neked is és minden kedves hobbistának szép álmokat
Sziasztoook
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Neked is jóreggelt, én meg jól itt vagyok még mindig!
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Na jóreggelt mindenkinek, vissza vonulok a koprsómba, mert a természetes fény...
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Mindenkinek jó reggelt kívánok, gondoltam két oldal gépelése között beköszönök, de nagy a csend, mivel kitomboltátok magatokat!

Matthew
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
...és még mindig nincs itt senki!

"Tegnap felhívott egy lány, azt mondta, menjek át hozzájuk, nincs otthon senki! Átmentem, és tényleg nem volt ott senki!"

Ha erre sem írtok, megsértődök, kilépek, és ma felétek sem nézek!
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Nyugi, én itt vagyok! Olvasok, írok, moderálok, mindent egyszerre!
Benőke hazamegy az iskolából, sírva:
- Tiszta átverés ez az egész iskola! Az volt kiírva az ajtóra, hogy 1. osztály, de csupa fapados...
(#) vicsys válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Én meg a múltkor láttam egy ajtót, az volt rá kiírva, hogy: "Nők". Bementem és egy WC volt... Ki érti ezt...???
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„Átmentem, és tényleg nem volt ott senki!”

Még a lány sem? Ez a :emptybottle:

Én egyébkén az új fejlesztői környezetemet rakom össze (tudod, újrakezdő vagyok). Bővebben: Link
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Az hagyján, de hogy meglepődtál volna, ha ott látod saját magadat a székben!
(#) DuMatyi válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
... és ha egy tükör lett volna a székben?
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Frankye, vicsys, köbzoli, action2k... Már csak ampervadász, Norberto és zenetom hiányzik a hűséges "offoló" társaságból... Elnézést, ha kihagytam volna valakit!
(#) Frankye válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„a tükör meglepett volna”

Vagy megREPEDT volna?
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
az egyik jóbarátom küldött ilyen poénos beírásokat! Ha gondolod, elküldöm Neked is, vagy közkincsnek kiteszem ide... Ezek közül mindig fel szoktam másolni msn-re személyes üzenetnek... csodálom, hogy smiley-ket kapok vissza..., meg röhögéseket!
(#) googa hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Hát Srácok, nem akármilyen OFF mennyiséget produkáltatok tegnap! Nincs is elég lendültetm végigolvasni.
Aki érdeklődőtt az autóm felől, annak üzenem, hogy tegnap haza hoztam a céges parkolóból. Az egyik ismerősöm elindította. Nagyjából sejtjük a hiba okát, de a héten megy a doktorbácsihoz és Ő megmondja pontosan. A megítélésünk szerint az lehetett a probléma, hogy valami lecsúszott/leakadt/eltörött ami a szivatót szabályozza, ezért az alapjárat kb. a motor teljes fordulatszámának az egyharmada. Ezért mikor először indítottam (így hibásan) teleszopákolta magát benzinnel és minden egyes próbálkozásra még többet szívott magába. A szakértő Úr bedugta a két nőgyógyász kezét a motortérbe és mindeféle szelepekkel neki állt fuvolázni, miközben én indítottam...és kb 10. próbára felhördültek a pacik.
Mivel autómata váltós a 'drága' és az alapjárat állat magas volt, alig mertem vele haza csúszni. Pörgött, mint egy gyorsulási gép, amikor a rajthoz áll. A fék alig foga meg, de mostmár itt van szem előtt.
(#) sound.man hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Nem tudja valaki, hogy holnap lesznek-e vonatok? Mert ma nincs azt tudom. Próbáltam szomorú arcot vágni amikor mondtam anyának, hogy lehet nem tudok bemenni holnap suliba, de elröhögtem magam.
(#) szamóca válasza sound.man hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Úgy hiszem nem lesz megegyezés. vagyis szerinted
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ezer bocs, Téged kifelejtettelek Tudtam, hogy valakit kihagyok...
(#) DuMatyi válasza sound.man hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
legutolsó értesülésem szerint nem lesznek, de nézf este fél 8kor a híradót. Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudsz suliba menni! Tényleg!
(#) sound.man válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Igazgatót meg nem érdekli hogy megyünk be, de be kell menni. Bemegyek busszal, beérek a 3. órára és az 5. óra után mehetek haza. Ennek aztán sok értelme van.
(#) sound.man válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ne tudd meg.. Teljesen magam alatt vagyok.
(#) DuMatyi válasza sound.man hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Jegyezd meg: 1. Minél magasabb pozícióban van valaki, annál önzőbb! Nem érdekli senki és semmi! Se más baja-nyavalyája... SEMMI! Az életedben sokszor fogod megszívni, önhibádon kívül fognak letolni! Mint a viccben: nyuszika-farkas.sapka. Az első nyuszit azért eszi meg a farkas, mert nincs rajta sapka. A másikat meg azért, mert van rajta! Minden viccnek van alapja, meg minden mesének is... (La Fontaine: a bárány és a farkas) TISZTELET a kivételnek! 2. A tisztelt igazgató úr nyilván elfelejtette, hogy milyen is NEM kocsival járni! 3. aki a menetrendet állítja össze, az is elfelejtette! Ezért van az, hogy sok csatlakozásom 5 percen múlik, szobrozhatom ezért másfél órát! Sokszor volt, hogy úgy variáltak a helyi és távolsági menetrenden, hogy pont lekéstem... Nem tudom, hány éves lehetsz, de hidd el, megtapasztalod! Ámbár azt kívánom neked, bárcsak ne tapasztalnád meg...

Üdv!
Matthew
(#) googa hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Emberek, megtaláltam a világ legkirályabb semmirevaló dolgát! Nem mellesleg ezt építse valaki meg otthon
SONY IZÉ

Ilyet kérek karácsonyra, aztán ezt is szétszedem, hátha jó lesz valamire.
(#) Action2K válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
A reklámja se rossz!
Bővebben: Link
(#) szamóca válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Hogy apámat idézzem.
Idézet:
„Nagyon szép! Mi ez?”

Amúgy nem baj hogy értelmetlen, lényeg hogy kapni lehet!
(#) sound.man válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Az igazgató az nagyon beképzlet nálunk, pedig régen nem volt az. Majd kiderül, hogy mi lesz. Amúgy én még csak 16 éves vagyok, majd januárba leszek 17.
(#) _ampervadasz_ válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Üdv! Mi ez? Valami proceszoros termotojástartó?
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ugyan már, annak még lenne valami hangyányi értelme!
Következő: »»   276 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem