Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   409 / 3569
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ezer köszönet, örök hála! Csak ennyit tudok mondani! Duplán, mert így szembesültem az elektronikus dokumentumok bibliográfiai leírásával... Furcsa, hogy véletlenül egy elektronikai fórumon kapom meg a segítéget!
(#) szamóca válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A "hópihés warn" után már csak a kitiltás van. Ez egy
Idézet:
„már majdnem ki vagy tiltva”
jelzés.
(#) DuMatyi válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Hópihés warn után lehetne esős, ködös, felhős, napsütéses warn is! nemde?
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Na ja... Meg legyen 1-2-3 koponyás, kiskeresztes, nagykoporsós, baltával fejlevágós, hallal pofáncsapkodós...
(#) szamóca válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Persze, meg Zeuszos villámlásos is.
(#) zolee1209 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Akkor már nincs meg a "sima" piros háromszög? Vagy melyik az enyhébb, ha még van?
szerk: ha még megvan a régebbi, akkor ki lehet adni egyszerre a kettőt?
(#) szamóca válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A sima háromszög ugyanúgy életben van, az új típus az egy erősebb szankció a delikvenssel. Egyszerre nem adható mindkettő, nem is lenne értelme.
Ez bizonyos téren pozitív az illetővel szemben, mert nem kell kitiltani azonnal. Van ideje elgondolkozni, megtapasztalni, milyen kívülállóként tekinteni a fórumra. Gondolj bele, egy aktív tag, 7napig HE nélkül!
(#) MPi-c válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Jól lesarkítottad. Egy azonban biztos, nem a hazugságot tanulják a jogászok, az emberi tulajdonság és egyéne (most pl. ügyvédje) válogatja. Én a jogrendszer egy speciális területén rendelkezem ismeretekkel (ezt nagyon szerényen írtam... ) Hidd el, ott az ügyvéd (védő) tevékenysége és mozgástere rendesen "be van szabályozva", és amelyik ügyvéd az eljárásban nem talál semmi fogást ügyfele érdekében (hisz egyébként ez a dolga) és emberileg is alávaló az fog csak "cirkuszolni". Láttam már pár ilyen fazont. A tulajdonát, testi épségét, életét pedig védheti mindenki. Ha - ne adj' isten - erre kerül sor a "magyarázkodás" későbbi szükségessége ne tartson vissza senkit... mert a segítség lehet, hogy későn (a mai helyzetet ismerve, lehet, hogy még később :cry érkezik.
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Zoli, warngyűjtő akarsz lenni? Látom a modi urak mindegyikének megy a poénfa és annak vágása! Becsülendő tulajdonság! Elengedhetetlen az élet élvezetéhez. Én már jó ideje az öniróniát is gyakorlom. Ha képes vagy magadon röhögni, de tiszta szívből, amikor mások röhögnek rajtad, nem sértődsz meg.

Szerk.: MPi-c: Igen. Szokásom sarkítani. Kivételesen ezt a "sarkítást" komolyan gondoltam. Volt pár válóper a családban. CSAK negatív tapasztalatokkal. Az nyerte, aki nagyobbat hazudott. Polgári pernél detto. Aztán: a közüzem szolgáltatók szerződése úgy van megírva, hogy CSAK NEKIK lehet igazuk. Azt a szerződést is ügyvédek kreálták...
(#) zolee1209 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Közben Topi blogjában rátaláltam a válaszra, de Neked is köszönöm! Én nem tudom, kibírnám-e?! Erről is csinálhatnánk egy szavazást! :yes:
Idézet:
„Kibírnád-e egy hétig HE nélkül?
-- :yes:
-- :no:”


Csak egy ötlet...
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Szeretnék valamiben kiemelkedő lenni... Ennyi!
(#) Müszi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A válasz egyszerű: NEM.
A HE nekem olyan mint a napi betevő falat. :yes:
(#) zolee1209 válasza Müszi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Bemegyek a sarki kisboltba, a :nezze: végén pedig a következő: Kérek egy vekni HE-t, de mai legyen!
(#) Norberto válasza Müszi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 


Ez jó szöveg volt
(#) Müszi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Fehér, félbarna, vagy rozsos legyen uram?
(#) DuMatyi válasza Müszi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Csőves!
Idézet:
„Ige, de ne LEGYEN BEne pic se, mek Ic se ne letyen bene!!!!!!!!!!!!!!”
Ezt csak Frankye kedvéért!
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Matyi, Te aztán beindultál rendesen.
Még valamelyik modi itt lefagyaszt
(#) DuMatyi válasza Müszi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Az illetékes, akinek szól, pont nincs itt! Lehet, hogy meghúzkodtam az "oroszlán bajszát", és elvonult tombolni? Sebaj, jövő héten nem leszek ennyire duhaj, mert reggel 8 tól fél 6 ig órám lesz. Ma dől belőlem az ökörködés. Apropó, hol van ActionLaci?
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Az oroszlán most törli le a felesleges fegyverolajat...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ma nagyon elveszett. Be is írtam a hiányzást.
(#) zolee1209 válasza Müszi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A nemes-penészesből kérnék, tudja, amelyiknek olyan zöldes színe van! Minél öregebb annál jobb!
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ha Maglódról Bajáig ellő, állok elébe
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
A legutóbbi HE-s találkozón lefotóztam Frankye-t, ahogy játszadozik a fórumozókkal...
Kép: Hivatkozás
(#) zolee1209 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Már itt van Laci! :yes:
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ha már a képeknél tartunk: Jeles ifjú kollégánk, Burgdavid küldött egy képet. Érdemes megnézni. Egyébként Ti hogy tudtok képet feltölteni?
(#) vicsys válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
It's a kind of magic... (idézet a Hegylakó c. filmből)
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Az, hogy kiíratja magát az onlány tagok között, nem jelent semmit. Hallottad már a hagját? (vagyis láttad már, hogy beírt?) Na hallod! (illetve, na látod! vagyis nem látod...) Tehát nincs itt.
(#) googa hozzászólása Feb 18, 2009 /
 
Jó estét mindenkinek! Vicc, mert nem ide illik: Rendőrt kérdezik a kollégái. No, milyen volt a temetés? Hát nem nagy szám...a zene is szörnyű volt...csak ketten táncoltunk a feleségemmel...
(#) llaci56 válasza vicsys hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Ezért képes voltál megnézni?
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Csesszetek már le itt is!
Következő: »»   409 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem