Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   449 / 3573
(#) sprofan hozzászólása Márc 14, 2009 /
 
Sziasztok!
Szeretnék letölteni pár dolgot data.hu-ról, de egyszerűen nem megy. Elindítom a letöltést és 0,3-6kb/s -el jön az anyag. Megkérdeztem 3 embert náluk általában 60-200kb/s -el jön. Elmentem a leg közelebbi MOL kúthoz, mivel van ott ingyen net. Kipróbáltam de ott is ugyan olyan lassan jött az anyag. Tudnátok esetleg ötletet adni hogy mitévő legyek? 5 megás netem (wifi) van a UPC -nél.
köszi
(#) Norberto válasza sprofan hozzászólására (») Márc 14, 2009 /
 
Hát ha máshonnan is csak csöpögve jön le az adat, akkor valószínűleg nem a te neteddel lesz a probléma, hanem inkább a data.hu-n lévő adattal. Azzal meg nem sokat tudsz tenni. Esetleg privátban elküldheted a linket, amit le akarsz szedni és én is megnézem, hogy nálam is vajon csak kis sebességgel akar-e jönni.
(#) Szebence válasza Norberto hozzászólására (») Márc 14, 2009 /
 
Nekem stabil 220 kb/s-mal jön!
(#) sprofan válasza Szebence hozzászólására (») Márc 14, 2009 /
 
Hát jó neked
(#) googa hozzászólása Márc 14, 2009 /
 
Sziasztok! Mit már említettem párszor járok "gyúrni", meg wellness-elni, meg ilyesmik. Egy párszor voltam szoláriumban is, de semmi nyoma nem volt. Eléggé leégős típusú bőröm van sajnos. Ma megint bementem a szoláriumba és látom ám az öltözőben, hogy új papír van a falon: "Csáklit Bráun" csövek az új technológia, stb - egy A4-es oldal apró betűk tömkelegével... Nem olvastam el. Hát, mondom ez jó lesz. 5 perces menetet kértem, mert az nekem bőven elég. Odabent olyan disznóperzselős szag volt, hogy kicsit megijedtem. Kimegyek, nézem az első tükörben, full barna foltos a fejem. A testem is egész jó színű lett. Most így estefelé olyan, mintha egész nap a Balatonon nyomattam volna egy tükrös gumimatracon nyáron. Az egész testem és a pofám is nagyon durván leégett. Nagyon vicces Remélem holnapra bebarnul, vagy egyben lehámlik :yes:
(#) zolee1209 hozzászólása Márc 14, 2009 /
 
Tegnap este 7-től hajnal 2-ig forgattam az első részt. Még nincs kész teljesen, mert egy dolog hiányzik. Így is van 52 perc vágatlan anyagom!
És a kollégista körülmények a képeken láthatóak. Így tudtam megoldani csak!
(#) Moderátor hozzászólása Márc 15, 2009
 
A mobil telefonos hozzászólások áthelyezve a mobiltelefon hiba témába!
-szamóca
(#) radocziandras hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Tud valaki egy jó zene vágóprogramot,amiben a vágott fájl mp3?Telefonra akarok csengőhangot darabolni.
Előre is köszönöm!
(#) szamóca válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Szia!
A Nero zeneszerkesztőjével is tudsz mp3-at darabolni. :yes:
(#) radocziandras válasza szamóca hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
És a "kimenetén" is mp 3 van?
(#) levii válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
MP3,wav, stb. Te választod ki.
(#) radocziandras válasza szamóca hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Köszönöm jó lett.Nem is tudtam hogy a Nero ilyet is tud.Köszönöm szépen!
(#) Attila86 hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Azt a műanyag csövet amibe a DIL tokos ic-ket teszik, mivel szokták kilyukasztani? Arra a lyukra gondolok a két végén, amibe bele megy az a kis izé...
(#) szamóca válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Szívesen!
Okos program. Általánosságban nem is sokat használunk ki a tudásából.
(#) radocziandras válasza szamóca hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Hát igen.Tök jók a tömörgyönyör kommentjedid a warn-ok mellé!De komolyan!
(#) googa válasza (») Márc 15, 2009 /
 
Én is fogtam a fejem, amikor elharapódzott a mobiltelefonizáció...
(#) szamóca válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Próbálom így is emlékezetesebbé tenni a hibákat, hátha jobban megragadnak a fejekben. :yes:
(#) googa hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Ez nekem új funkció, de jól néz ki.

funkció.JPG
    
(#) radocziandras válasza szamóca hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Sajna most sikerült leégetni a vf3-asomat.
(#) szamóca válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Me bizta piszkáltad!
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Paint, Zoli, paint! :yes: (printscreen-paint-jobb klikk- beilleszt-kép-nyújtás,döntés- beállítod-mentés másként)
(#) zolee1209 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Köszönöm a biztatást! Remélem sikerül úgy összehozni a videót, ahogy azt az agyamban látom! Majd kidigatilázolom az agyam azon területét, ahol videó található!
(#) googa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Idézet:
„digitális testmozgás”
ez haláli, fetrengek...
(#) Topi válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Pff.. Nem semmi! Na itt aztán nem hiszem hogy sötét lenne a kép, vagy netán árnyék miatt ne látszana valami.

Egyet hadd tancsáoljak, ami hogyha evidencia akkor kérlek neharagudj. Ha így rögzítve van a kamera, akkor kapcsold ki rajta az autofókuszt. Kellemetlen mikor egyfolytában zúmolgatni próbál és mondjuk emiatt pont homályos valami. Továbbá ha van lehetőség (ritka, még ritkább mint az autofókusz kikapcsolás) állíts be rajta kézi fehér egyensúlyt. Csodaszép képet fogsz kapni, mert kompenzálja a lámpák sárga fényét.
(#) deguss hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Márc. 15.

Az egyik országos rádióban ma többször is elhangzott, hogy X.Y. népművészeti kutató állítása szerint a kokárdán fordított sorrendben vannak a színek. Tehát belül kéne lenni a pirosnak.
Én is furcsálva fogadtam a bejelentést, de utánanéztem több helyen is, még a Wiki is így mutatja be:
Idézet:
„A színeket rendszerint a nemzeti zászlóról veszik, tulajdonképpen egy nemzeti színű szalagot meghajlítanak. Az eredeti szabály szerint a színek mindig belülről kifelé olvasandók.”


Mit szóltok hozzá, Nektek melyik a "megszokott" kivitel? A piros-fehér-zöld belülről kifelé, vagy kívülről befelé?
(#) Frankye válasza deguss hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Sajnos, a kereskedelemben kapható kokárdák döntő többsége is fordított színezésű, azaz "olasz zászlós". Valamiért nekem is az a logikusabb, de elfogadom, hogy az a helyes, ami most az oldalt díszíti.
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Én egy (biztos) másik kereskedelmi rádióban meg pont azt hallottam, hogy nagy (márciusi) íróinknak általában a feleségeik készítették a kokárdát. Laborfalvi Róza is úgy varta meg a sajátját, hogy a piros szín volt kívül.
(#) vicsys válasza deguss hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Nekem a töri profom azt mondta, hogy el is hangzott anno, hogy a szívünk felől (azaz bentről kifele) indulnak a színek.
(#) Szebence hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Nekem is az olasz van megszokva, sajnos még sehol nem láttam ezt a fajtát, ahol belülről haladnak kifelé a színek.

Más: Olyan programot keresnék, mint a bűnügyi filmekben ..
Az lenne a lényeg, hogy van egy hangfile-om és zúgás van alatta és ezt szeretném valahogy csökkenteni, hogy érthető legyen a szöveg.
Tud nekem valaki programot ajánlani ilyen problémára? Nagyon fontos lenne!
(#) llaci56 válasza vicsys hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
Kívül? Belül? Ez a valódi kérdés?
A kordonon kívül, vagy belül...
Következő: »»   449 / 3573
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem