Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   451 / 3573
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Mutogatta Zoli a szerzeményeket, örült is neki!
(#) Attila86 hozzászólása Márc 16, 2009 /
 
Egy számítógépből át raktam a HDD-t egy másik gépbe, amelyben eddig is volt egy HDD. Mindkettőre van windows meg minden egyéb telepítve, többek közt a firefox. Át lehet-e valahogyan menteni a beszerelt merevlemezen lévő firefox könyvjelzőit? Ha elindítom az újonnan beszerelt vinyón lévő firefoxot, akkor a régi indul el! (Amelyikről az oprendszer jelenleg is fut.)
(#) Action2K válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Idézet:
„ha keményen ránézel, már össze is rámolja, amit széttúrt”

Felénk sajna nem így van. De azért az 1-2 csőért nem érdemes kekeckedni velük. Az, meg hogy egy szuper állapotú Bethoven legyen kitéve 1000000:1-hez, nemde?
(#) DuMatyi válasza Attila86 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
vedd ki az eredeti vinyót, bootoljon a windows az átmentendőről. ott nyomj egy könyvjelző exportálása paranycsot a firefoxból. Pendrivére mentsd ki. Ki a vinyót, be a régit, bootol, könyvjelző importálása!
(#) sound.man válasza Norberto hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Itt meg nemsokára az 1000. oldal. Én fogom kezdeni, csak el ne felejtsem.
(#) wg_kezdo válasza hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Ha a szerecsen azt jelenti amit gondolok igen:
1000x jobb az összetartás náluk, mint nálunk és miért?
Mert van egy közös ellenségük: Mi!
Ismerni kell őket és nem félni tőlük
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Mentem én már "hangszedővel" lomizni.
(#) llaci56 válasza Attila86 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Minden WIN prog. ott indul el, ahova a registriben be van jegyezve. Szintén oda van bejegyezve, hogy a prog. a saját dolgait (pl. könyvjelzó) honnan éri el.
(#) Norberto hozzászólása Márc 16, 2009 /
 
Na, ezt az új funkciót ki kell próbálni...

//Működött.
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
PickUp-pel?
(#) llaci56 válasza Norberto hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Mi működött?
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Node milyen új funkció?
(#) llaci56 hozzászólása Márc 16, 2009 /
 
Ezt csak dicsekvésből mutatom meg. A 11 éves fiam programozta. (Játék progikat ír, - ez egy készülő prog. része.) Magam is programozó vagyok, de ehhez nem értek.
(Internet böngészővel kell megnyitni, vagy társítani!)

virus.gif
    
(#) levii válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Nem rossz
Régebben még általánosban mi is csináltunk ilyeneket Macromediaval.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Ötletes gif animáció. Szerintem érdekes képernyőkímélő lehetne belőle! Ilyent sem tudnék csinálni...
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Tehetséges, én is 11 éves koromban kezdtem még C64-en.
Nem beleszólásképpen, de ha van érzéke a rajzhoz nehogy elpazarolja programozásra!
Nagyon szép jól kidolgozott animáció, nekem a régi Demo-kat juttatja eszembe (FLI-ket kreáltak).
Gratulálok.
Ja és dicsekedni kell! Ezt ma úgy hívják marketing!
(#) DuMatyi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
No de Zoli, ki akar itt inget venni? marketing
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Én eddig sem kattintottam le, és a nap végére volt 10^617 db bezárandó ablakom. Most már nem lesz!
(#) llaci56 válasza levii hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Ez GameMaker-rel készült, ennyit tudok róla.
Ebben egyáltalán nem tudtam segíteni neki, pedig örökké engem bombáz a kérdésekkel. Hiába... Úgy tanul a gyerek, ha kérdez.
(#) levii válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Halottam a programról, sőt ki is próbáltam de nem tudtam használni aztán nem is foglalkoztam vele.
Én nem tudok rajzolni nincs hozzá se fantáziám, se tehetségem. Én bombázhatok itthon bárkit a kérdéseimmel senki sem tud segíteni úgyhogy vagy ide a fórumra írok vagy ha apróbb dolog akkor próbálkozok.
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Én is használom a gamemaker-t.
Nagyon jó kis szoftver és megtanítja az OOP-t.
3D-s játékokat stb...stb... is lehet vele készíteni.
(#) Action2K válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Hát azzal
Én 14 évesen írtam meg első játékomat BASIC-ben. Moon Car stílusú lett, aztán 1-2 év múlva jött a Blind Landing repülőgép szimulátor. Repülés (kényszerleszállás) pusztán a fedélzeti műszerek segítségével.
szerk:
No ha így benne vagyok: Volt még az 5*5 reveerse (amőba szerű), aztán Puzle kirakó, meg elkezdtem egy 400 (igen, négyszáz) állomásos szöveges kalandjátékot is, 150 részig begépelve, működik. Ezek mellett rengeteg DEMO-t, felhasználóit. És valljuk be, CRACK-et is :hide:
(#) radocziandras válasza Action2K hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Hát igen.Nem mindenkinek van pénze megvenni a gyári szoftvert. Én is ide tartozom Sajna magyarországon túl sok ilyen van.Vagy van pénze rá,de inkább másolt szoftvert szerez/letölt.
(#) wg_kezdo válasza radocziandras hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Igen tavaly egy rögtönzött "kutatásom" alapján 700.000 Ft-ot vettek ki a zsebemből azok akik egyik szoftverem letöltött crackelt változatát használják és sajnálják rá a 14.000 Ft-ot. (megjegyzem üzleti szoftverről van szó ami olyanoknak készül akiknek ez nem tétel).
Hajrá (M)Agyarország
(#) valve hozzászólása Márc 17, 2009 /
 
Szépjó reggelt mindenkinek!

Épp rámjött a tervezgetés s szerettem volna letölteni a hivatalos Autodesk oldalról az AutoCAD -et...
De nem működik a letöltés... Valaki esetleg nem tud valami infót adni, honnan tudnám letölteni az eredeti 30 napos Trial verziót. Semmi hókuszpókuszos fájl semmi crackelt verzió, engem csak az eredeti érdekelne...
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Ez így igaz! Meglehetősen kontrasztos volt a guberálás.
Gubi<-> Merci
Laci testalkat<-> Zoli testalkat
Fehér gubisok<-> barnás gubisok
(#) googa válasza valve hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Gyanítom, ez csak CD-n kapható meg a helyi dealer-től.
(#) llaci56 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Ez a "Hajrá Magyarország" elköszönés tőled elég gúnyosan hangzik. Engem sért, mert én is magyar vagyok, de én biztosan nem használtam a szoftveredet, „crack”-elve pedig még úgy sem! És rengeteg embert ismerek, akik szintén nem… Légy szíves azokat „hajrázd” ezzel a gúnnyal, akik elkövették, és NE kend szét a ***rt rögtönzött kutatásaid alapján!
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Elnézést mindenkitől akit megsértettem a fenti hsz-el.

Van egy mondás amit sok-sok ember nem tud és nem is akar értelmezni. "Akinek nem inge nem veszi magára".
Akár tetszik akár nem itt Magyarországom nagyon sokan használnak illegális szoftvereket.
Ha magyarnak vallja magát valaki akkor amikor Neumann-t emlegetik pedig semmi köze hozzá mert ő maga nem géniusz sőt még csak nem is magyar a neve szegény Neumannak úgy akkor is vallja magát magyarnak, ha a problémák miatt általánosítanak.

Viszont nagyon érdekes, hogy minden társaságban azok szólalnak fel az egyes "általánosítások" ellen akikre nem vonatkozik!
Akikre pedig vonatkozik azok mélyen hallgatnak és röhögnek a markukban.....
Jó hogy nem lehet így egységesen semmi rossz ellen mivel minden szót kiforgatnak mindent belemagyaráznak mindenbe belekötnek.
és megintcsak:
Föld! (mivel ez általános jelenség az emberek között).

Laci56:
Pontosan tudod kikre gondoltam pontosan tudod, hogy nem rád gondoltam és azt is pontosan tudod, hogy nem általánosítok csak rohadt nehéz megfogalmazni 1000 mondat is kevés hozzá, hogy:
"Mivel magyarországon az illegális szoftverek használata magas, főleg az üzleti szektort nézve, így valószínűleg más országokban kevesebben károm származna a kalózmásolatok miatt. stb...stb...stb..."

(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Ja és mégvalami: (ezzel be is fejeztem a témát):

Az, hogy sokak lovagolnak bizonyos szavakon és megpróbálják megmagyarázni:
Attól a problémák még valósak és a po-fázás még nem oldja meg!
Bocs, de elegem van a szavakon lovaglásból, hogy minden elejtett szót úgy kell megmagyarázni olyanoknak akik tisztában vannak a szavak értelmével csak azért mert hirtelen olyan óriási jogvédés lett kis hazánkban.
Lassan már beszélni sem szabad, mert mindenbe bele lehet kötni?
Következő: »»   451 / 3573
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem