Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   6 / 84
(#) szamóca válasza Norberto hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Mindössze 11 nap van köztünk. (Meg 19év! )

Tehát akkor a június 11 lesz a kitűzött nap?
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Ha nem is a nagy össznépi HE-s találkozó lenne, de annak egy specifikusabb összejövetele. De mindenképpen kiemelkedő esemény a HE történetében, mert úgy tudom, hogy kisebb-nagyobb baráti, börzés összejöveteleken kívül még nem volt semmilyen rendezvény.
Zárt, vagy nyitott A "tulaj" üzletet akar, mi baráti összejövetelt.
Azt hiszem ezzel elmondtam mindent.
(#) rockersrac válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
A ,, tulaj " nem üzletet akar,csak fedezni a költségeket,ezért is mondta hogy MAX 500 ft-os belépőt akar szedni!
(#) frrrrr válasza rockersrac hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Én osztom rockersrac véleményét: Kiállító csak HEs, nézelődő bárki, ha fizet. Kecske is jóllakik,......Amúgy azt gondolom nem fognak tolongani az "idegenek". A HEn is ezrével vannak regisztrálva a találkozóra lényegesen kevesebben jönnek. Esetleg lehetne egy "klubhelyiség" csak HEseknek.

De abban is van ráció, hogy csak magunknak tapasztalatcsere céljából.
(#) nyikolaj válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Botor módon egy jelentkezési lapra írtam fel a két erősítőt amit vinnék.
Elküldjem külön adat lapokon?
Más.
Lesz valami büfé vagy batyus bált tartunk?
(#) fleta válasza nyikolaj hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Van a közelben egy kocsma! Ha megvan még, régen jártam arra.
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Ha ma éjfélig nincs ellenvetése senkinek azokból, akik elküldték az adatlapjukat nekem, akkor igen.
Név szerint: EcoPityu, nyikolaj, CIROKL. Ők hárman jelezték eddig, hogy mit hoznak.
Persze most, hogy lesz konkrét dátum, még számítanák másra is.
Fleta1 is küldött, de ő csak börzézés holmikat hoz majd, JZoli meg nagyon érdeklődik minden iránt

Norbertonak (ha eljön) rendezünk egy szülinapi "before"-partit
(#) nyikolaj válasza frrrrr hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Szerintem azok is nyugodtan beszállhatnak a költségekbe akik kiállítanak.
Elvégre főleg olyanok leszünk ott akik építenek is.
Én szívesen megnézek és meghallgatok egy falapra drótozott kísérleti kapcsolást is.
Hozza el mindenki a drót kupacát abból lehet csak tanulni igazán!
Elvégre ez inkább szakmai találkozó lenne.
(#) frrrrr hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
Most június 11 vagy július 11???
(#) Mate78 válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Még ma este elküldöm a kitöltött adatlapot, ugyanis én is hozok (legalább) egy csövest.
500Ft belépőnek szerintem is korrekt.
Számomra az összes időpont megfelel, csak fixáljuk minél előbb.

üdv
(#) Mate78 válasza frrrrr hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Június 11 az csütörtök.
(#) nyikolaj válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Én bármilyen időponthoz alkalmazkodom.
Csak egy kérdés miért nem hétvége?
(#) frrrrr válasza Mate78 hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Nekem a csütörtök is jó, de a (#425443) hozzászólás 3. sorában június 11 és július 11 is írva vagyon.
(#) Action2K válasza nyikolaj hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Nem kell külön elküldened. Ha 30-an küldtetek volna laponként 2-3 dolgot, akkor más lenne a helyzet.
(#) Mate78 válasza nyikolaj hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
az összes megajánott időpont szombatra esik.
A június 11 szerintem csak elírás.
(#) Action2K válasza Mate78 hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Bizony! Bocsánat! Július 11 a jó! Azaz, 2009.07.11.
(#) Kovidivi válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Nekem tetszik az időpont! Addig még lehet szervezkedni, hirdetni, és nem legutolsó sorban, talán 10-éig megjön a fizetés 500Ft-os belépő szerintem megfelelő! Lehetne esetleg szervezni egy kis bográcsos sütögetést, vagy hasonló? Milyen ötletnek találjátok? Ha valaki reggel 10től este 6ig ott lesz, bizony ennie is kell!
Üdv!
(#) frrrrr válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Köszi. Örültem egy kicsit, hogy már júniusban mehetek Kecskemétre. Nem baj, valahogy majd csak kibírom júliusig .
(#) Action2K válasza frrrrr hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Attól még mehetsz, csak maximun mi még nem leszünk ott. Ajánljak programot júniusra?
(#) Action2K válasza Kovidivi hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Idézet:
„Ha valaki reggel 10től este 6ig ott lesz”

10-től? Addigra már mindennek vége! Na jó nem, de azért 8 körül kellene már gyülekezni. Legalább annak, aki hoz is valamit.
(#) nyikolaj válasza Kovidivi hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
A bográcsozást támogatom.
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Visszatérve erre:
Idézet:
„A ,, tulaj " nem üzletet akar,csak fedezni a költségeket”

Az nem elég fedezet, ha kifizetjük a bérleti díjat? Máshol így meg a terembérlés. Az 500 forint reális, mert megyünk 40-en, akkor 20000Ft. De ha netán csak 15-en leszünk, akkor nekünk olcsó, ő meg ráfizet?
És mi van, ha lesz még pl 100 vendég? Az 50 ezer forint plusz bevétel. Jó, felezi velünk, marad neki +25000Ft. És a másik 25000 forintot hogy osszuk el mi egymásközt? Ha én, mint Action2K Rendezvényiroda szervezek egy ilyen kiállítást, akkor egyértelmű a dolog, de így
Amúgy: Ki szedi a belépőket? Ki ad nyugtát róla? Ki fizeti be az adót utána? Ki tartja a hátát érte?
Mellékesen, ha nyitott a dolog, az elhangzó zeneszámok után is kellene jogdíjat fizetni. Bővebben: Link
(#) Action2K válasza nyikolaj hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
És ezt a Művelődési ház mely termében, vagy a parkjában gondolod?
(#) EcoPityu hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
Gyerekik!
Most beszéltem az Asszonyal, a Júli 11 még nekem is jó, mert vagy 12-én, vagy 13-án megyünk dögleni!
Én eleve ki is állítok, meg börzézni is akarok, sok-sok lommal!
Az 500Ft, valóban csak szimbólikus, a villanyt biztos állja!
A kiállítók, és a látogatók is nyugodtan beadhatják a közösbe azt az 500-at. Én bevállalom, már csak az eszmecserék kedvéért is!
(#) mark.budai válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Osszátok el, esetleg osszuk el.
(#) rockersrac válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Az elhangzó zeneszámok utáni fizetés az a bérlő dolga,mivel ez egy szórakozóhely,azért is merült fel ez a hely! Meg ha valaki valami durvább erősítőt hoz,akkor csak pár méter jó vastag vezeték kell,meg kampó a végére,mert ott megy az épület mögött a vasútállomás,és a 25KV-s vezeték! szóval ha kevés az anódfesz,akkor csak fel kell akasztani egy- vastag drótot a villanypóznára,és már van is kraft bőven! A belépőt nemtudom ki szedi,de nyugtát kapsz róla szinte biztos! mivel én eddig akármikor voltam a RockCafeban(igaz akkor más helyen volt még,de most az lényegtelen) MINDIG kaptam nyugtát!
(#) nyikolaj válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
Ha van alkalmas szabad tér akkor gondoltam kivitelezni.
De ha nincs más akkor megsütöm a szalonnát a GU50 csöveim felett is.
(#) zolee1209 hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
Ha jól gondolom a helyszínt (már csak azért, mert a térképen mintha máshol lenne bejelölve ), akkor a vasútállomással szemben lévő parkról van szó, ami mellett van a buszpályaudvar. Elég sokat jártam arra fele, ha ott lesz, ott szabadtéren nem lehetne bográcsos? Vagy inkább úgy kérdezem, miért ne lehetne?
(#) mark.budai válasza nyikolaj hozzászólására (») Ápr 27, 2009 /
 
A GU-50 felett meg is lehet. Főleg ha jó nagy az anódfesz, egy 950V már elég lenne. Én tudok adni olyan pörkölt receptet, hogy mindenki 2x kér, már ha lehet. Ha kell, szívesen beírom, ha megvan.
(#) frrrrr hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
Nem vagyok jogász, de nem hiszem, hogy a zenéért fizetni kellene. Nem a zenéért gyűlünk, pontosabban szedjük a pénzt, hanem a ketyeréket fogjuk összehasonlítani. A zenéért akkor kell fizetni, ha az által kéződik a nyerség: disco, buli. Ez biztosan nem az a kategória.
Következő: »»   6 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem