Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   15 / 84
(#) bandee001 hozzászólása Júl 7, 2009 /
 
Üdv mindenkinek!
Szeretnék megtudni pár dolgot erről a találkozóról.
Nemtudom mennyire zártkörű esemény lesz ez, ha nem az akkor szivesen ellátogatnék én is, esetleg vinnék is egy erősítőt.
Kecskeméten tanulok, úgyhogy biztos odatalálnék.
Esetleg belépődíj vagy ilyesmi van? Még a helyszín és a pontos időpont érdekelne engem.
Üdv!
(#) Directors válasza bandee001 hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Hali!

Ebben tudok segíteni a többit ne tőlem kérdezd.
Bővebben: Link
(#) ngyzoli válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Lemeztányér-vízmértéket én is tudok vinni,csak el ne feledjem. Ha minden oké,és remélem úgy lesz,akkor pedig egy teljesen befejezett,és nem deszkamodell szintű csöves erősítőt is.
(#) Action2K válasza Directors hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Így van, a plakát sok mindent elárul, a részletek itt.
Természetesen, amit hoznál erősítőt, ugye nem gyári?

Viszont, sajnos a tombolán, a fődíj sorsolásra nem vagy jogosult, mert a kihirdetés után regisztráltál.
(#) bandee001 válasza Directors hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
Kössz szépen az infót
Nem gyári 20W-os A osztályú saját készítésű.
Még meggondolom h elvigyem e mert van neki egy kis brummja ami nekem nem tetszik és a hűtése is épphogy elég neki. Meg esetleg egy DENON CD lejátszót tudnék vinni.
A Gubán kollégát ismerem aki ebbe a fórumba szokott írnialatta járok 1 évvel ugyanabba a suliba Ő már látta de sztem még nem hallotta
Remélem el tudok jutni még egy haveromat is megfűzöm lehet hogy jöjjön el és a benzint összedobjuk akkor
(#) Directors válasza Action2K hozzászólására (») Júl 7, 2009 /
 
"Természetesen, amit hoznál erősítőt, ugye nem gyári?

Viszont, sajnos a tombolán, a fődíj sorsolásra nem vagy jogosult, mert a kihirdetés után regisztráltál."

Ezek a kérdések és válaszok nem nekem jöttek ugye,hanem bandee001 kollégának?
Csak mert én 2007-ben regisztráltam így szerintem jogosult vagyok a tombola fődíjra már ha ott leszek.



bandee001
Nincs mit. Ne nekem írd,hogy mit hozol mert én egy különálló ember vagyok nem a szervező.
Egyébként ha bármit viszel ami nem gyári annak csak örülnek majd de ezt ne velem beszéld meg.
(#) bandee001 hozzászólása Júl 8, 2009 /
 
elcímezte mindenki
nem baj. Értjük
(#) burgdavid válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Szerintem átmotorozok Lakitelekről, nem egy nagy út lesz
Az IGO8 szerintem nem ismeri a MÁV kultúrházat A Noszlopy parkot mindjárt megpróbálom.
(#) Action2K válasza Directors hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Persze, hogy bandee001-nek szólt, csak a Te irományodat egészítettem ki. Értjük, az a lényeg.
(#) lpcollector válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
No elindult felém a tűerőmérleg, most már csak a postán múlik, megérkezik e péntekig.
Mi viszont biztos, hogy nem leszünk ott nyitásra Kecskeméten.
Eco Pityu!
Nem Szarvason át indulsz szombaton a találkozóra? Magaddal vihetnéd a cuccot, hogy hamarabb odaérjen mint mi.
(#) EcoPityu válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Idézet:
„Eco Pityu! Nem Szarvason át indulsz szombaton a találkozóra?”


De igen!
Milyen cuccot kéne vigyek?


Ja, itt jegyezném meg, ha valakinek kellene valami , most szóljon, mert azt is viszek!
(#) EcoPityu hozzászólása Júl 8, 2009 /
 
Én már tegnap végig teszteltem az erősítőimet, mit ne mondjak kicsit le is hangolt a meghallgatásteszt...

Action Laci! Mi van ha a 6P3CE PP UL helyett a 6L6 GC PP 40W-osat vinném? Mert pont a redstar ilyesztett meg, nem kicsit..
(#) EcoPityu hozzászólása Júl 8, 2009 /
 
Akkor , eddig amit viszek:

Bemutató:CD-játszó, hangfalak, a 3db erősítő!Kimenetváltó.
Börze: Készülékházak-erősítődobozok, rossz DVD,Beltéri,...
Csövek/amik már nem kellenek/, hálózati+kimenőtrafók.
Csőfoglalatok, bontott panelek, Szűrőkondik /200-400v/, és lehet viszek régi mechanikai művek-es csavarozható-beforrasztható elkókat.

Meg még amit találok...
(#) Moszkvai válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
A KŐR is ott lesz?
Arra nagyon kíváncsi vagyok!

Én csak 9-felé érek oda szerintem.
A családot le kell dobjam Ceglédre, utána irány Kecskemét.

Én ezeket viszem:
(#) Action2K válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Bármit hozol, érdeklődéssel várjuk. Részemről porcelán foglalatok érdekelnek majd: oktál, magnoval (PL500-hoz).
Börzére én sok-sok kábelt tudok vinni: Hálózati piskóta, 4 eres lapos, SCART (szétbontva sok jó kábel lesz belőle). Meg átnézem mim van feleslegek. Használt PL500-as csövek olcsón kellenek valakiknek? Akkor viszek.
(#) lpcollector válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Idézet:
„Milyen cuccot kéne vigyek?”

Apró cuccok, amik holnap v. pénteken érkeznek meg hozzám. Egy tűerő mérleg és egy lemeztányér vizszintező CIROKL számára, hogy a demo lemezjátszóját a legjobb formába hozhassa.
Kb. mikor hajtasz keresztül a városon?
(#) ngyzoli válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
"Én már tegnap végig teszteltem az erősítőimet,mit ne mondjak,kicsit le is hangolt a meghallgatásteszt..."
Ezt nem mondod komolyan...talán rossznak ítélted? a munkáidat látva nem hinném Más...
Ha nem nagy kérés,nézz már szét légyszi,nincs-e véletlenül 6P42C csöved otthon.Ua,mint 6P45C,csak más a lábbekötése.Az MINDENKÉPP érdekelne.Van egy darabom,zsír új,hosszú évek óta őrizgetem,de sehol nem találok párt neki.Az enhanced végfokba szánnám.Előre is kösz.Vagy ha nem lesz másik,esetleg eladnám.
(#) ngyzoli válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Előző hsz-om elejére utalva;én sem tudom,milyen is lesz az az etalonberendezés,amelyen majd a vakteszt fog folyni.Főleg a hangsugárzók,tehát,hogy pl.zenekari,otthoni hifi,esetleg stúdiómonitorok lesznek-e,stb.Arra gondolok,h mondjuk én otthon behallgatom az erősítőt,belőve az optimális vcs-t,ekkor úgymond finomra van hangolva a végfok...,igen ám,de csakis az én rendszeremen.Ha most kiemelem ezt a komponenst,elviszem egy másik helyre,beillesztve egy idegen hangátviteli láncba,esetleg lehet,h épp a legrosszabb arcát fogja mutatni... Tényleg nem akarok ünneprontó lenni,és ettől függetlenül szívesen elviszem a készüléket megmérettetni.De ezt(is)be kell kalkulálni,úgymond benne van a pakliban.
EcoPityu,neked mi a meglátásod erről?
(#) fazksg válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Szia! Ha elviszem a lemezjátszómat, akkor esetleg segítenél beállítani az említett műszerekkel?
Üdv: FazksG
(#) lpcollector válasza fazksg hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Én csak mint látógató leszek jelen, és nem érek oda 8-ra, de CIROKL biztosan segít Neked.
Ha mégsem sikerül, majd megmutatom, én hogyan szoktam beállítani.
(#) EcoPityu válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
6:00 körül indulok Gyula City-ből, Szarvas 60km, azaz k.b. 1 óra, tehát 7:00 körül max.
(#) EcoPityu válasza lpcollector hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Ne izélj már! 8-ra csak a kiállítóknak muszály odaérni...
(#) Action2K válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Az én véleményem az, hogy részben igazad van. A hangsugárzón nagyon sok múlik, és tuti nem úgy fog szólni mint Neked otthon. Viszont a többi erősitő sem, hisz ők is másik hangsugárzót kapnak. Ha feltételezzük, hogy a Tied 100% lineális átvitellel van, s a hangsugárzó ebből elvesz, az persze, ront a Tieden, a rosszabb
Idézet:
„arcát fogja mutatni”
. De nem a legrosszabbat, met akié már alappból kisebb átvitellel rendelkezik, annak még kissebb lesz. Még így is a Tied lesz a jobb.
No ennyit bemelegítőnek, a többit majd a helyszinen megbeszéljük, sőt, meg is hallgatjuk
(#) EcoPityu válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Ezekben igazad van, én pont ezért, megvédendő a saját cuccomat, viszem a hangfalaimat is, és a bemutató alakalmával azokon zörgetem.
(#) EcoPityu válasza ngyzoli hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Idézet:
„Ezt nem mondod komolyan...talán rossznak ítélted? a munkáidat látva nem hinném”


Nyugi nem vészes, csak a 100w-osnak sokalltam a brummját, de mivel trafóközelségi átcsatolódás miatt brummog /szubminiatürizálás átka...zsúfoltság/, eztért nem tudok mit tenni ellene... A 6l6-om viszont magasátvitelben jobbnak bizonyult a 6P3CE UL-nál, ezért lehet, hogy a másikat viszem el.
Az SE pont ugyanúgy szólt, mint a 6P45sz-el 100w-os, kivéve a brummot, és persze azt a tartalék 95w-ot.

Jajaja, a 100w-osnak volt a legszélesebb a színpad, meg is lepődtem./"sztereóságban" lenyomta még az SE-t is... / csak az a fránya brumm...
(#) lpcollector válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Hát, nem akartam olyan korán kelni, de majd erőt veszek magamon...
A várost átszelő út középpontjánakközelében időzök mostanság. Tudod, hol van a Turul Mozi v. a Kiszely cukrászda?
Ha megfelel, magánban megadom a telefonszámom, és felcsörögsz, ha itt jársz, én meg leszaladok a cuccal. (Persze, ha addig meghozza a "királyi" posta)
(#) lpcollector válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Idézet:
„...viszem a hangfalaimat is...”

Kicsit gyenge volt a képek felbontása, így nem tudtam pontosan megítélni a típusát. Megosztanád velünk így előre.
(#) Gafly válasza Norberto hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
No, akkor csak Norberto fog csatlakozni Budapestről?
(#) mokka23 hozzászólása Júl 8, 2009 /
 
A FŐSZERVEZŐ AZONNAL HÍVJON FEL 06 70 415 8729
Különben Tuti elmarad a kiállítás és börze HELY HIÁNY MIATT!
(#) CIROKL válasza mokka23 hozzászólására (») Júl 8, 2009 /
 
Idézet:
„Különben Tuti elmarad a kiállítás és börze HELY HIÁNY MIATT!”
Miért ez nem előre lekötött dolog volt ? Szóval menet közben ez hogyan lehetséges ?
Következő: »»   15 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem