Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   36 / 147
(#) Müszi válasza CIROKL hozzászólására (») Aug 6, 2009 /
 
Ez nagyon rossz hír Lacikém
(#) zolee1209 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 6, 2009 /
 
Szkópcsövet nekem is ígért... Majd valamikor megadja!
(#) mark.budai válasza zolee1209 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Neked ígértek, és Te is ígértél valakinek? Azt az ígéretet be is "váltottad".
(#) Mate78 hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Sziasztok.

Sajnos úgy alakult, hogy nem tudok menni a börzére most.

Aki megy, annak jó börzézést kívánok!

üdv
(#) Frankye válasza Mate78 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Nagyon sajnálom.
Köszönjük a jókívánságot!
(#) Doncso hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Huh, tegnap levert a víz, a szomszéd átjött és mondta, hogy lenne egy sürgős munka, meg kellene csinálni, egészen ma reggelig úgy tünt hogy ismét elmarad a börzézés, de sikerült kitolni a munkát, így mégis megyek, szerencsére. Azért kicsit morcos lettem hirtelen, de remélem már semmi sem akadályoz meg, holnap reggelig.

Már kezdtem keresni a hozzám közel lakókat, aki megy a börzére, hogy elvigyék Frankye-nek a kijelzőket, de szerencsére úgy tünik személyesen adom át.
Nem szerettem volna -t kapni.
(#) mark.budai válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Húú, hát van ilyen...
[off]Amikor átmentem a szomszédhoz, hogy megkérdezzem, hogy csöves-e a TV, ami ott kinnt van, azt mondta, hogy igen. De mondja, hogy ott van mellette is egy kiszerelt cső. Hát látom, hogy az képcső volt. Hát mondom, hogy nekem nem képcső kellene, hanem azok a kicsi csövek. Mondja erre, hogy hát az a TV sajnos már nem csöves. Már majdnem indulok kifelé, mikor mondja, hogy Őneki mintha lennének csövei. Kinyitotta a garázst (de lehet, hogy régen a műhelye volt), aztán ott bent a szekrényt. Elkezdte keresgélni őket, talált forrleceket, meg ilyesmiket. Egyszercsak meglettek a csövek...
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Ennek a feltételezését is visszautasítom! <-ilyet nem adnék. Legfeljebb
ilyet, vagy ilyet :hehe:
(#) Doncso válasza Frankye hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Úgy tünik nem lesz rá szükség, inkább egy ilyet
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Természetesen alkohol mentes serkentő ital.
(#) mark.budai hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Igen csend van. Csak nem készültök holnapra?
(#) Doncso válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Én már annyira izgatott vagyok hogy hajjajj, nekem az első lesz.
(#) mark.budai válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Nekem is! Még kitűzőt is kéne csinálni. de kifogyott a színes tinta a nyomtatóból!
(#) Ricsi89 válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Én is izgulok már. Hajnal 3:15-kor kelek és 4:10-kor indul a vonat. kemény 4 és fél óra után meg is érkezem majd Pestre. Majd ha láttok egy zombit, aki alva járkál, az én leszek.
(#) Doncso válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Akkor én most szerencsés vagyok? Az M0-áson át az M5-ös ön keresztül kb 30 percnyire vagyok tőle.
(#) rockersrac hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Meg egy rocker figurát is keressetek,mert én is megyek! Bocsi! Két rocker figurát,mert haverom is jön,bár ő nem elektrós,csak kell neki pár puffer elko,meg ilyesmi ééés mondom börzén úgyis lehet ócsópézékapni ilyesmit!
(#) DuMatyi hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Üdv minden kollégának! Természetesen én is meg fogok jelenni. Az elmúlt fél évben egy alkalmat hagytam csak ki, annak is nyomós oka volt (Hévízi gyógykezelés). Ismertetőjegyeim a szokásosak: Piros baseball sapka és állandó kommunikáció Aki lát, nyugodtan szólítson le, nem harapok!
(#) rockersrac válasza DuMatyi hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Nem harapsz,csak kikészülsz ha a közelemben vagy huzamosabb ideig! (enyhe célzás BURABU-ra )
(#) Ballage hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Halihó!

Én is megyek holnap, ha el nem alszom... Remélem sikerül majd kiszúrni a HE-s embereket. Eddig csak egyvalakivel sikerült összetalálkozni élőben... Majd csinálok én is egy kitűzőt.
(#) rockersrac hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Én is igyekszek mielőbb odaérni,de szerintem a szokásos időpontra nem biztos hogy sikerül népligetbe érnem,ez haveromtól is függ,mikorra ér be budaörsről a busza!
(#) Doncso hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Egy ötlet : Ha mindenki tenne egy kis képet magáról az adatlapjába, akkor könyebb lenne a felismerés, én pl Action2k-t, Frankye-t biztos felismerem, mert van kép róluk. Mi a vélemény?
(#) Ballage válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Benne vagyok, de szerintem a kitűző egyszerűbb talán, mert úgy nem kell annyi arcot fejben tartani.
(#) Doncso válasza Ballage hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Igaz, egyszerűbb, de ha egy kép is társul hozzá, szerintem úgy könnyebben beazonosítod, mert az agy a vizuális dolgokat jobban elteszi, ha látok sok nevet , nem biztos hogy emlékeznék rá, hogy mely témában is beszélgettem az illetővel. De ki tudja, lehet csak én vagyok ezzel így.
(#) mark.budai válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Én viszek kitűzőt, képet csak a Börze után, majd valaki lefényképez, és elküldi a képet. Ha már egyszer kép, legyen Börzés! Majd megkérem Frankye-t, vagy Müszit...
De nincs színes tintám! Milyen kitűzőm legyen, nem akarok "fapadosat", hogy csak ráírom, hogy hobbielektronika.hu.
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Jólvan Zolikém, de a Hobbielektronika nem ártana! Kitűző legyen, vagy nyakbaakaszthatós? Mekkora betűkkel? Esetleg a hátamra írjam 72-es betűvel?
Eistejni? Miért nem Köbüki frizura? De kitűződ lesz, nem? Bár megismerlek, Bővebben: Kép
Szerk.: A képen ott alul milyen csövek lógnak ki abból a dobozból?
Mi lesz ez a holnapi nap... :photo:
(#) Ricsi89 válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Hülyén nézne ki, hogyha fekete alkoholos filccel ráírnám a fehér sapkámra, hogy "HE"? Még van idő, kb 3 óra, amíg itt leszek. Utána nincs visszaút.
(#) mark.budai válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Írd csak! Legalább megismerünk! De nehogy elkerüljük egymást, mint májusban Máté, meg Cirokl!
Néprádió remélem lesz! Én egyet meg akarok nézni élőben!!!
Nekem sincs visszaút, kocsi megtankolva, GPS itt van, már csak holnap reggelnek kell lennie! És irány a P.T.T.T.! Most már aztán igazán várom... Azt hiszem, hogy a felkeléssel nem lesz gond. Hogy én fél hatkor már fennt leszek, az is biztos. Valamikor fél 9-kor akarok odaérni. Addig senki se merészeljen hazamenni!
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Hmm, EM80-at is kell vennem, de már ott a listán, az első helyen! Foglalatom van hozzá szép új kerámia.
Akkor majd 2109-ben a Börzén úgy ismerünk meg, jó?
(#) mark.budai válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Meg valami EMM**-t is! Majd az UBL-ben az lesz, ha találok.
Müszivel mi van?
(#) Ricsi89 válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Na úgy döntöttem, hogy nem fogom telefirkálni a sapkámat. Inkább csináltam egy kitűzőt, de hogy hová és hogyan lesz kitűzve az még titok. Majd holnap meglátjátok és biztos felismertek, mert nekem lesz a leghülyébb helyen és módon felrakva.
Következő: »»   36 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem