Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A-osztályú erősítők
 
Témaindító: Dióda, idő: Feb 14, 2006
Lapozás: OK   14 / 137
(#) CIROKL válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Szia ! Én nem vitázok ! csak ha lehet akkor tegyél már föl a kész műről fotot . Engem a tények azok amik meggyőznek , szeretném látni háta van valami olyan amit még ez idáig esetleg nem láttam ?
(#) mex hozzászólása Okt 2, 2009 /
 
Mi a fene van ma? Nagyon veszekedős hangulatú a topic. Már én is beledumálok, ha kell, ha nem....
(#) lamalas válasza mex hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Nem tudom ... pentek van

Amugy nem volt szandekomban megbantani senkit. Aki ismer tudja h. nem ez a tipus vagyok. Sajnalom ha wartowskival nem sikerult kozos nevezot talalni. Volt nehany dolog a hozzaszolasaiban amit furcsallottam es ezeknek a dolgoknak adtam hangot. Ugy gondolom, hogy az is beletartozik a forumozasba ha kerdez az ember es megjegyzest fuz a masik hozzaszolasahoz normalis hangnemben. Remelem en nem lottem tul a celon. Ha megis akkor utolag (meg egyszer) elnezest kerek.
(#) Doncso válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Bocs, nem akartam kiforgatni a szavaidat. De én mint fő szkeptikus, teszek egy független ajánlatot, megépítem a kapcsolást, és teljesen független véleményt alkotok róla, van itthon egy B5 és egy EL84-SE is, meg egy JLH-m is, össze tudom vetni őket, illetve van 25-25 darab 540 és 9540-em is , így a válogatás sem probléma, ha kell minden műszerem adott, így méréseket is tudok mutatni, akár műterheléssel is, mi a vélemény erről.
Üdv.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Milyen védelemre gondolsz Zoli mester?
(#) wartowski válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Nem haragszom senkire, még Lamalasra sem.....
Ne kérjetek elnézést, nem bántott meg senki.

Elfogult vagyok, nyilván úgy is indultam neki az egésznek,
természetes hogy másnak is van önérzete, mindenki büszke a saját kis produktumaira, ebből is alakulhatnak ki viták.

Doncso, azért tettem közzé hogy megépíthesse aki akarja, és eldönti hogy érdemes-e foglalkozni vele.
Csak jó véleménnyel vagyok ha megépíted, bár sok formációt hallottam mind a 3 féle módozatból, lehet hogy nem fogsz meglepődni, de lehet hogy igen.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Jaa, azért van a labortápba áramkorlát. Nem k*kával gurigázok
(#) Doncso válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Oké, semmi gond, nem is jó a veszekedés, én vállalom a megépítést, tesztelést, csak segíts válogatni, mi alapján, azt meg azonnal felejtsd el, hogy nem írsz ide többet, mert akkor megeszem a kalapomat.
Meglátjuk mit mutat, én mindig megpróbálok semlegesen hozzáálni, a lehető leg objektívabban. Bár az EL84 után nehéz lesz de próba Meglátjuk mit mond a technika.
(#) highand válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Én tisztelettel szeretnék odakéreckedni erre a tesztre, és tennék mellé kétféle T osztályú erősítőt, és merem állítani első osztályú a teszt hanganyagom.
(#) Doncso válasza highand hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Hát ha eljössz, természetesen meghallgathatjuk azt is, semmi akadálya. Megbeszélhetjük.
(#) highand válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Megköszönöm, szeretnék ebben a körben biztosat tudni arról, hogy érdemes-e a T-osztály irányába fordulni.
(#) Doncso válasza highand hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Amint készen vagyok, úgyis jelzem itt a topicba, azt követően megejthetjük a tesztet
(#) Norberto válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Erre a tesztre én is elmennék, ha lesz egyszer valahol, valamikor.
(#) highand válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Rendben, nagyon várom.
(#) Doncso válasza Norberto hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Én nem bánom, de a műhelyem elég szerény 2nm
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Oda elég egy fejhallgató is !
(#) Doncso válasza CIROKL hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Inkább a tömegre céloztam De sok jó ember kis helyen is.
(#) highand válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Na erre most tudnék egy OFF történetet mesélni, a fizika tannéniről, meg a végzős fiúkról...
(#) Doncso válasza highand hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Menjünk át az OFF topicba, ott meghallgatom szívesen.
(#) p_istvan válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Idézet:
„Gyakorlati megvalósítás az amikor valaki elém áll, és azt mondja: vazze, én ezt megépítettem, hallgassuk meg hogy milyen a hangja!”

Szóval aki Nálad nem jelentkezik egy tesztre az nem is létezik...
Szerintem meg az a gyakorlati megvalósítás: amit megterveztek, megépítettek, teszteltek, és publikáltak.
Nelson Pass 2003-ban publikálta azt a kapcsolást -igaz szimmetrikus táppal és korrekt leírással és mérési eredményekkel- amiről azt mondod, hogy előtted nem is létezett! Vagy szerinted nem kísérteties a hasonlóság?

Ha meg szeretnéd hallgatni, hogy validálhasd, akkor keresd meg őt, biztosan szívesen rendelkezésedre fog állni: Pass Laboratories, PO 219, Foresthill, CA 95631, voice: 530.367.3690 passlabs.com

Üdv. P István


(#) highand válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Ááá inkább személyesen majd. Nagyon szűk helyről van szó....
(#) Doncso válasza highand hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Van egy ötletem a meghallgatással kapcsolatba, gyere át az OFF topicba
(#) p_istvan válasza p_istvan hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Ha valakit érdekel a Nelson Pass féle komplemeter ZEN és tápegység NYÁK terve: PCB itt megtalálja!
Ha a thai nyelv gond, akkor: ZEN V5 Mainboard.pdf és ZEN V5 PSU.pdf
(#) wartowski hozzászólása Okt 2, 2009 / 1
 
Nah, nagy nehezen hazaértem,,
megpróbálok két fotót felrakni a 2x70W-os cuccról, betyárok.
(#) wartowski válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
"Industrial Amplifier" a stílusa amiben készült.
Van vagy 28-30 kiló.....
(#) wartowski válasza Doncso hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Doncso, kösz ez jól esett....rendes vagy.
Segítsek válogatni mi alapján? Ezt nem értem.
(#) vendelkiraly válasza wartowski hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Szép kis darab! Ez nehezebb mint CIROKL DOZ-je , ami már nagy szó! De természetesen nem a méret számít!!!
Köszönjük a képeket. Most már én is nagyon kíváncsi vagyok a hangjára. Te hol laksz? Ha Budapesten, akkor szívesen elmennék egy hallgatásra hozzád. Fetes A osztályt még nem hallottam szólni, ezért a nagy kíváncsiság.
(#) CIROKL válasza vendelkiraly hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Szia Vendel valóban ez egy csöppet félelmetesebb mint a DoZ-om , de csupán csak 3 kiló ? Viszont az erősítőket nem kilóra mérjük annál inkább más tényező az fontosabb ! Erre a Fet-es gépre mostmár befizetek , kiváncsiságból összekéne dobni egy deszkát ! - wartowski : Köszönöm a képeket ! De aki engem ismer az tudja hogy ez még nekem nem elég ? Ha lehetne a fedél nélkül is egy kép ! Ha látnánk a belvilágról egy szép látképet ? Nem tudom ezt már nézted - E Tudom nem nagy szám csak egy DoZ 2X20Watt mindössze .
(#) CIROKL válasza CIROKL hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Idézet:
„de csupán csak 3 kiló”
A külömbségre gondoltam ! A DoZ 25 kiló .
(#) vendelkiraly válasza CIROKL hozzászólására (») Okt 2, 2009 /
 
Igen természtesen nem kilóra kell mérni az ilyet, sőt nem is pénzben. (sajnos tapasztalatból tudom, hogy valaki képes forintra átváltani a hangminőséget)
Fogd hízókúrára a DoZ-t. még behozhatja a lemaradást.
Következő: »»   14 / 137
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem