Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   367 / 976
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Sajnos ezt megint megettem. Ez a muzeális billentyűzet néha nem akar l betűt írni és ha értelmes szó marad eredményül a kis piros vonal sem figyelmeztet. Így néha átsiklom az ilyen hibák felett. A szalonnás tojás egyébként jó ötlet. :yes:
(#) szamóca hozzászólása Jan 22, 2010 /
 
Itt tartunk.
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
A lényeg, hogy nagy melle legyen!
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Akkor Ő a nyerő?

Jájj.jpg
    
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Küldd hozzám, én felveszem!
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Ferikém Te választhatsz a kettő közül.

izom.jpg
    
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Lehet mind a kettőt?
Nem vagyok telhetetlen, csak szeretem a szépet, a jót....

SZERK: Húúú, de gonosz! Utólag kicserélte a mellékletet!
(#) jampi hozzászólása Jan 22, 2010 /
 
Az állatok bulizni mennek, a róka visz egy tyukot, a farkas egy bárányt, az oroszlán egy gazellát, a marha meg a feleségét...
(#) vicsys válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
A bal szélsőt bottal sem piszkálnám meg. Valamit félre érthetett a fittnes edzésen...
(#) rockersrac válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Ha már csajoknál tartunk, méghozzá a méretes keblűeknél,akkor én is szolgálhatok némi csemegével! Íme egy kép a világ legmagasabb adótornyáról!
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Nem dehogy, csak átneveztem.
De feltehető, ez lenne a hozzád illő titkárnő. :yes:

CES2010.jpg
    
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Na ennek megmondani hogy mit csinált rosszul.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Gondolod, hogy valamit rosszul csinál?
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Gondolod valamit egyáltalán csinál?
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Erről beszélek. Aki nem csinál semmit, nem tud hibázni. Tehát jutalmat érdemel.
(#) szamóca hozzászólása Jan 22, 2010 /
 
Nem lenni terrorista, lenni vállalkozó.

urán.jpg
    
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Ez már inkább!
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Vazz! Ez nem semmi!
(#) DJHTML válasza djgombi hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
Kicsit el vagyok maradva az olvasással. Síelni voltam, szóval csak most olvastam el.

Az, hogy a pulthoz nem lehet odajutni az jó ötlet. Múltkor suli-bulin volt, hogy gyerek odajött (már nem tudom mit akart) és rálépett az erősítő tápkábelére... Zene el... Nézem, hogy mi van meghalt az erősítő, mert a tápkábel látszólag nem jött ki. Aztán megnéztem mindent, a tápkábelt kicsit megmozgattam és működött. Odatettünk egy széket a lábával felfelé, hogy abból az irányból ne lehessen megközelíteni a pultot. Gyerek még egyszer odajött... (Akkor szerencsére nem lépett rá.) Gyorsan elküldtük, és odatettünk még egy széket. Utána már minden jó volt.

Jah meg volt egy gyerek aki kérte, hogy játsszak valami metált...
(#) SALáta válasza janocsi hozzászólására (») Jan 22, 2010 /
 
És megtörtént !!!Bővebben: Link
(#) radocziandras hozzászólása Jan 23, 2010 /
 
Nemtudom, ezt ki ismeri, de valami hihetetlen.Ezzel be kéne állítani a megasztár-ba. Most képzeltem el a zsűri arcát...Valami hihetetlen hamis a csávó Bővebben: Link
(#) janocsi válasza SALáta hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Minden viccnek, mókás történetnek lehet valós alapja. Ha nem volt még, akkor előbb vagy utóbb, de lesz.
Lett!
(#) _ampervadasz_ válasza SALáta hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Ez a nálam már oly sokszor kivert 20A -esemet kihegeszette helyéről.
(#) janocsi válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Lehet, hogy mégis be kellene ruháznom, és megcsinálnom ezt az USB-s töklámpa üzemet. Ahogy így elnézem, rengeteget el lehetne adni ebből is. Még utánna olvasok kicsit. (Azt is megtanitották velem annak idején. Hmm! Tudott valamit az a jó vastag nádpálca!). Már számolgatom, hány hektáron kellene tököt termeszteni. Azt hiszem, elutazok Kinába is.
(#) gg630504 válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Igen nagy fantáziát látok az USB-töklámpa projektben.
Külön moduláris töklámpa projektet is indítani kell. Csak a panelek rögzítéséről kell gondoskodni, a vezetékezés egyértelmű: tökbe csak banán ( dugó ) kerülhet.
Profiknak alproject: tökmag, ami a töklámpa SM kivitelű változata.
Alapvetően egy hálózatra gondoltam, ahol a csúcspontok az egyes modulok, például nyomógomb, petárda, fényérzékelő, HAL9000, stb. . Belül pedig banán alapú huzalozással lehetne összekötni a modulokat.
Például ha a fényérzékelő fényt kap, akkor behúzza a nyomógombot. Ha pedig hideg van, fázik. Másik összeállításban kurblival fel lehetne húzni, és a feltöltött fluxuskondenzátor visszapörgetné a villanyórát.
(#) janocsi válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Igen-igen. Sosem tudtam magamban tartani amit kitaláltam, azért vagyok ott ahol sehol, most is. Elárulom a nagy titkot Neked is, nem fér el bennem tovább. (Kinába azért mennék, hogy kinai tudósokkal egy olyan tökmagot fejlesszünk ki, ami egyből töklámpa lesz mindenféle felszereltséggel! Ez volna a nagy áttörés.) Ezután nem kell, csak csomagolni és szállítani. Ja, és a halódó gazdaságot is hogy feldobhatná ez a lehetőség.
(#) MrMarcee válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Ha már benne nő minden, akkor mértnem nő rá a csomagolás is? Menynivel egyszerűbb lenne, és mennyi pénzt lehet spórolni a gyártáson
(#) gg630504 válasza janocsi hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
Sajnos (?) a GMO-nak itthon rossz híre van. Erősen kétséges, hogy GM tököt engednének behozni.
Az áramforrás lehetne tökmagenergiás. Bár az is fekete bárány. Talán üzemanyag cellás? Az sem jó, hiszen alkohol... Napelem lesz belőle, ahogy elnézem. Napelemes töklámpa.
(#) SALáta válasza gg630504 hozzászólására (») Jan 23, 2010 /
 
De akku néküli, tehát csak napelemről világítson. Növeszthetsz rá GM napelemeket meg organikus Ledeket, külön lehetne árulni oled magot, otranzisztormagot, organikus hűtőborda magot, organikus trafó magot, organikus fából vaskarikát magot.
(#) hapro hozzászólása Jan 23, 2010 /
 
Először a csatolt dokumentumot nézzétek, és gondolkodjatok el mi lehet különleges ezen a csajon.

Majd jöhet a link. http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37818&c=-1&s=dd&p=1

Pedig a szemei szép tiszták.

00014311.jpg
    
Következő: »»   367 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem