Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » JVC autórádió
 
Témaindító: moker4, idő: Feb 4, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) moker4 hozzászólása Feb 4, 2007 /
 
Sziasztok!Az egyik barátom szeretne a JVC autós magnójába aux bemenetet csinálni valahogy!
aki ebben tudna segíteni megköszönném!
(#) Müszi válasza moker4 hozzászólására (») Feb 4, 2007 / 4
 
Én úgy szoktam az ilyesmit csinálni, hogy szétszeded a magnót a lejáccófejnél tapogatsz és ha az egyik vagy mivel sztereó búgni kell a hangszóródnak --> ez lesz a melegpont.
A testpont meg a fej házára van kötve fekete vezeték --> Test pont, és kész és emellett tudod még használni továbbra is magnónak
(#) Müszi válasza moker4 hozzászólására (») Feb 4, 2007 /
 
Soxor csináltam már ilyet és mindig müxxött.!
(#) Slope válasza Müszi hozzászólására (») Feb 5, 2007 /
 
Akkor már inkább a fejerősítő után nem?
(#) moker4 hozzászólása Feb 5, 2007 /
 
Ez egy JVC Cd-s magnó, amúgy én nem annyira értek hozzá, de ha lenne egy kép, vagy egy kicsit részletesebben letudnád írni, az nagyon jó lenne
(#) Slope válasza moker4 hozzászólására (») Feb 5, 2007 /
 
Magnónak (magnetofon) azt nevezzük, amibe bele lehet tenni a kazettát (najó ez lehet a tok is )

Akkor ez egy CD-s autórádió... Nem ártana továbbá egy típus, hogy legalább lássuk miről beszélünk. Képet sem nekünk kéne feltenni, hanem neked a belsejéről. Röviden ennyi...
(#) Müszi válasza Slope hozzászólására (») Feb 5, 2007 /
 
Háááát az más ha csak CD van benne...
De ha adnál rajzot berajzolnám a melegpontot...
(#) moker4 hozzászólása Feb 5, 2007 /
 
okés
köszi a tájékoztatást
megcsinálom a képet
(#) Zso136L hozzászólása Feb 10, 2007 /
 
Nemakarok új forumot csinálni ezért írok ide.
Nekem egy Sonyi XR-CA440-es kazettás magnom van.
Nemlehet adapter kazit használni hozzá mert leteszteli és kiköpi (kazikat jól viszi).
Van rajta bemenet (RCA) de arra hiába adok jelet nem csinál semmit. Van egy busz csatlakozó (cd tárhoz aszem) is és annak kellene a lábkiosztása (ott valahogy be lehetne kapcsolni a bemenetet).
Valakinek vanrá valami ötlete ?? sehol nem találok ilyen leírást a neten ...
(#) AILD10 hozzászólása Jún 25, 2011 /
 
hi !
van 1 jvc kd-s721r típusú autórádióm és szeretném megszólaltatni. 12v-os tápot rákötöm pluszt minuszt + a memóriát is.csak nem szól és semmilyen gombra nem válaszol mit kell még bekötni hova vagy még rákötni valamit mer nem tudom csak kiírja h 87.5 és ennyi de a cd-t se játsza pörgeti majd kidobja.tehát csak tápot adtam neki de nem vágom még mit kell ahhoz hogy szóljon.
valaki esetleg ha tudna segíteni
(#) alioka hozzászólása Máj 31, 2012 /
 
JVC KD-G351 Mp3 cd-s rádió első usb-re hiába dugok pendrájvot csupa usb dallal invalidot ír mit kellene tennem formáztam is újra kitöröltem a jpg nfo meg minden felesleges szemetet mégse ismeri fel mi lehete a baj?
üdv
alika
(#) tekilahozso hozzászólása Jún 15, 2015 /
 
Sziasztok! Érdeklődnék nem-e tud valaki egy JVC KD-BT11 típusú autórádióhoz magyar nyelvű leírást.Egyszerűen nem tudjuk beállítani.
Ha leveszem a gyújtást a gk-ról, és kiveszem a kulcsot majd ismételten újra gyújtásra teszem állandóan cd keres ha nem találja kikapcsol,ha ige akkor pedig állandóan elölről kezdi lejátszani azt.Tehát a beállítások elmennek.
(#) vandorbot válasza tekilahozso hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Első rész
(#) vandorbot hozzászólása Szept 30, 2017 /
 
Második
(#) vandorbot hozzászólása Szept 30, 2017 /
 
Uccsó
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem