Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   27 / 84
(#) Tomi20 válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Én is "szavaznék" Kiskunfélegyházára, de még nem 100% hogy tudok menni. Topival kellene beszélni, hogy egy szavazást intézzen az oldalon. Többség dönt alapon el lenne döntve a helyszín, de nagyon szimpatikus nekem az iskola.
(#) CIROKL válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Idézet:
„szavazást intézzen az oldalon”
Mit akartok szavazni? Még csak ez az egy esetleges helyszin ami szóba került ! Szóval ez az ötlet veszett kutya vacsorája . Neked nagy válószinűséggel ez lenne a legjobb mert ahogyan nézem ott laksz kecskeméten , ez neked biztos jó még ha főleg csak mint nézelődő jönnél . És mi van azokkal akik több száz kilométerről jönnének és vinnének esetlegesen 10-20 darab erősítőt magukkal ?
(#) CIROKL válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Idézet:
„Laci felajánlotta a Pestről összeszedős buszjáratot!
Ez szép gondolat csak sajnos ezzel nincs megoldva minden , összeszedi a nézelődő sereget aztán mehet a busz !
Mindenkinek :
Az én meglátásom még mindig az hogy keresni kutatni kellene más szóba jöhető helyszineket hogy egyáltalán lehessen már valami előrelépést tenni az ügyben .Mindaddig még csak egy szóban forgó helyszin van addig fölösleges erről beszélni . Vagy akkor azokat az embereket kéne először is megszólitani akik erre a találkozóra mint kiállitó / tók / lennének jelen . A nézelődőknek könnyü a dolguk akár 4-5 -en beülnek egy autóba és ezzel az ő teendőjük máris megvan oldva , de aki visz magával sok -sok kényes berendezést azt kéne szem előtt tartani hogy nekik mi lenne a legeslegjobb !
(#) hapro válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Idézet:
„És mi van azokkal akik több száz kilométerről jönnének és vinnének esetlegesen 10-20 darab erősítőt magukkal ?”

Hát...bérelned kell egy kamiont és addig letenni az "E" kategóriás jogsit.
szerk.: mivel úgyis a tied lesz a legtöbb erősítő, így a kerted egy jó alternatíva lehetne.
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Nekem tulajdonképpen tetszik a félegyházi helyszin. Lehet hogy igy még családlátogatással is össze tudom kötni. Tulajdonképpen ha már autóba ülök, akkor majdnem mindegy hogy Kecskemétig megyek vagy Félegyházáig...
Mellesleg irhatna valaki egy levelet a Puskásnak, Szamóca tudja az elérhetőséget (valamint a börzén láttuk is hogy melyik ajtón kellene bekopogni ).
(#) CIROKL válasza hapro hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Hát igen látod csak ez lenne a megoldás E - katrgória.
Harcolok itt egymagamban mint Don quijote !
A tavaji találkozóra vittem egy pár kacatot , csak most annyira meghizott a kinálat hogy szeretném elcipelni magammal ezeket is , hátha kiváncsi lenne ezekre is valaki ? Ja nekem nem is olyan picike az autóm és már a tavaji kollekció is alig alig fért el az asszony mellett . Most vagy othon hagyom az aszonyt vagy nem viszek csak egy - két kacatot , meg még az E-kategória is szóban foroghat.
(#) fleta válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Tényleg Laci! Szép kerted van, a bogrács állványt a tó partján felállítanám...
(#) CIROKL válasza fleta hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Tibor ! bármikor , akár még éjjel 02 -kor is , a bográcsba dobhatnánk szép aranyhalacskákat is.
(#) fleta válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
[OFF]De előtte a 3 kívánságot kiszedjük belőle!
(#) Tomi20 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Én csak azért mondtam, hogyha el tudok menni, akkor lehet az akár Pesten is, vagy környékén, elmegyek, csak látogatóként, nem számít az az ezres busz/vonat. A lakhely közelsége majdnem lényegtelen is, tavaly voltam, pont Kecskeméten volt, jól éreztem magam, életemben először hallgattam csöves erősítőt, akárhol lesz, és engedi időm, szeretnék idén is elmenni. (és nem utolsó sorban újabb HE tagokkal személyesen is találkozni)
(#) CIROKL válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Akkor biztosan beszéltünk is egymással ha ott voltál?
(#) Gafly hozzászólása Máj 10, 2010 /
 
Ne veszekedjetek!
(#) CIROKL hozzászólása Máj 10, 2010 /
 
Kedves fórumtársak ! most kaptam egy választ a Puskás technikum igazgatójától Horváth László dr. úrtól ami a következőt tartalmazza !
Idézet:
„Kedves László!!!

Mindenre nyitottak vagyunk.

Itt szinte minden hét végén van amatőr, hobbista vagy profi rendezvény.

Szerintem ez az iskola célja. Most vasárnap éppen Nosztalgia rádió klub
közgyűlés és börze volt.

300- 400 fő részvételével.
Hívjon fel ***********!!! Egyeztetjük a dátumot.

lacibacsi”


Nos uraim akkor most kérnék minden lehetséges résztvevőtől egy megnyugtató igent hogy mi legyen , megvan a másik általam javasolt helyszin . Reméllem ez már megfelelő és méltó helyszin lehetne a mi kis találkozónknak !
(#) JZoli válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Szerintem ez jó hír, de azért még egy két dolgot meg kellene beszélni velük, gondolok itt a bérleti díjra, parkolásra, és az esetleges kajára is.
(#) CIROKL válasza JZoli hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Idézet:
„egy két dolgot meg kellene beszélni velük”
Igen Zoli ! ez a holnapi nap megfog történni a részemről . Annyit előre már tudok mondani hogy ott a parkolással ,mellékhelyiséggel nincs gond de aki már járt ott a börzék alkalmával vagy bármi más okból az tudja ezt . A további részletekről meg befogok számolni , az én előzetes javaslatom az a Július vége felé irányult , erre viszont az ottani rendezvények is fognak választ adni , ne legyen más rendezvénnyel ütközés !
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
(#) Tomi20 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2010 /
 
Igen, beszéltünk, enyém a TDA7294-es végfok, (pici fekete doboz) a végefelé szólt, valaki meg is kérdezte, hogy ez szól ennyire?
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
No akkor csak válaszolt, és ráadásul pozitívan!
Szerintem nem lesz eget verő összeg a bérleti díj.
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Máj 11, 2010 / 1
 
Mindenkinek ! Ma megtörtént a beszélgetés a Horvát lászló dr -úrral , mondhatnám nagyon pozitiv a hozzáállás amit a beszélgetés folyamán tapasztaltam .
A dátummal kapcsolatban a következőt eggyeztettük , a julius 17. szombat az ami szóba jöhet és ami nem ütközik semmi rendezvényükkel !

Akkor ez már egy FIX dátum és helyszin ,
ehhez kérnék mindenkit hogy igazodjon , aki akik ide erre a rendezvényre elszeretnének jönni .

2010 július 17. szombat 1097 Budapest, Gyáli út 22
Puskás Technikum
(#) CIROKL válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
A rendezvénnyel kapcsolatban a következő javaslatom lenne , én azt javasolnám hogy valamely formában félig nyitott dolgot szeretnénk mint ami a tavalyi évben is volt .
Szóval itt az előzetes eggyeztetésekel lehetne a kiállitóknak jönnie , aki csak nézelődni akar annak a kapu természetesen nyitva álna !
A belépő az kb ugyan annyi lenne mint a tavalyi 500 forint jelképesen , no már most ezt a pénzt amit itt összeszednénk az menne felajánlásként egy szimbúlikus díjként a technikum konstrukcius versenyének egy díjaként a HE -tól !
A rendezvényre megkapnánk ugyan azokat a helyiségeket mint amik a börzék alkalmával is nyitva álnak , a lépcsőtől jobbra lévő nagyterem , a folyosó, és a bal oldalt lévő termek .
Eleve a nagyteremben befér rengeteg ember . és még akkor ott lennének azok a külön áló termek , ha lessz olyan aki netán önálló rendszert hoz magával !

Más ! itt a mellékhelyisgért sem kell fizetni de ez egy iskola ezért itt étkezésre / büfére /nincs lehetőség , enni valót , szendvicset STB... ezt mindenki hozna magával, a folyadékot azt meglehetne oldani ahogyan az akcio Laci javasolta hogy üditőt azt vinnénk önköltségi áron , és ami marad azt vinnék tovább az agusztusi talira.
A parkolásal sem nincs gond a kiállitók autóit azokat az udvarban belehet engedni , a látogatóknak pedig elég szép számmal lehet ott az iskola előtt parkolni , ha jól tudom ingyen! ami nem mellékes .
Ezek figyelembevételével várnám még a továbbiakban ötleteket javaslatokat , ide vagy akár privátban is .
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Igen a parkolás ingyenes. Fel kellene deriteni hogy a közelben van-e valahol bolt, illetve étterem. Én nem ismerem arrafelé a környéket, de nekem nem rémlik ilyesmi csak egy kórház. Kecskeméten volt bolt is meg kajálda is a közelben. Persze egy szendvicset tud magával hozni az ember... Jó sok hely lesz ezek szerint. Nem kellene nagyobb körben meghirdetni? Vagy csak magunk legyünk?
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Ha étterem nincs is de üzlet az 100% hogy van ott valahol .
Idézet:
„nagyobb körben meghirdetni”
Ezt meg majd megmondjátok hogyan és miképpen legyen !
(#) Gafly válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 11, 2010 /
 
Akkor senki nem fog éhenhalni
(#) EcoPityu hozzászólása Máj 13, 2010 /
 
Nos, akkor most már megvan a két tuti helyszín, tehát ideje közvélemény kutatni, hogy ki, hova tud-képes, ill. hajlandó anyagilag, és időben ráérve elutazni egy tali erejéig!

Kiskunfélegyháza egész nyáron szabad, mert az iskola üresen áll, és csak ránk vár!
(#) CIROKL válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 13, 2010 /
 
Idézet:
„közvélemény kutatni, hogy ki, hova tud-képes, ill. hajlandó anyagilag, és időben ráérve elutazni egy tali erejéig”

Ezt lehet !
Az én általam felkutatott és felajánlott helyszin már levan tárgyalva egy FIX időpontra !
2010 július 17. szombat 1097 Budapest, Gyáli út 22 Puskás Technikum
Aki ide szeretne jönni azt szivesen várom!

Ugy gondolom egy rendezvény lehetséges időpontja előtt 2 hónappal mindenki eltudja dönteni hogy akkor majd hová szeretne elutazni ? Kinek mi a jó ezt mindenki eltudja dönteni , én senkinek nem szeretnék a pénzügyminisztere lenni.
Annyi biztos ez az iskola egy méltó helyszin ennek a rendezvénnyek a lebonyolitásához.
Idézet:
„Kiskunfélegyháza egész nyáron szabad, mert az iskola üresen áll, és csak ránk vár!”

Ez lehet de ez a nagy többség számára szerintem nem igen lessz jó , tudom olyan helyszint nem lehet intézni ami mindenkinek optimális minde féle szempontból .
(#) Gafly válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 13, 2010 / 1
 
Szerintem már nincs két helyszín, csak egy: Budapest, Puskás, Július 17.
És akkor ez nem a kajáról szól (furán is nézne ki ha az udvarban nekiállnánk bográcsolni ).
De azért ugye tiszteletedet teszed majd a Bókay kertben is?
Nekem jó lett volna Félegyháza is (szerintem evolúciús ugrás lett volna a Kecskeméthez képest és ezer köszönet a felajánlásért!), de azért lássuk be Budapest azért sajnálatos módon az ország közepe és így sokkal könnyebb/egyszerűbb elérni sokaknak...
(#) EcoPityu válasza Gafly hozzászólására (») Máj 13, 2010 /
 
Idézet:
„Budapest azért sajnálatos módon az ország közepe”


Nem akarlak elszomorítani, de az ország hivatalos mértani közepe véletlenül sem BUDAPEST, hanem PUSZTAVACS, ami félúton van Kecskemét és a főváros között! /Rendezzük ott! /

Idézet:
„így sokkal könnyebb/egyszerűbb elérni sokaknak...”


Kivéve a vidékieknek, akik közül sokan még egy Kecskemét méretű városban is eltévednének!

Nem akarok Főváros kontra Vidék ellentétet szítani, de ezzel, hogy kisajátítjátok a helyszínválasztást, személyes jogainktól fosztotok meg minket!

Idézet:
„(furán is nézne ki ha az udvarban nekiállnánk bográcsolni ).”


"Hülye vidéki gyereknek" ez a társaság építés alapköve!

Szerintem várjuk meg a szervezés véglegesítésével Action2K kollégát, én nem szeretném más .. ával verni a csalánt!
(#) CIROKL válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 13, 2010 /
 
Idézet:
„hogy kisajátítjátok a helyszínválasztást”

Senki nem sajátitotta ki ezt , csupán annyi történt hogy kerestünk egy lehetséges helyszint ! A személyes jogoktól sem fosztott meg senki senkit , mindenki előtt ott a lehetőség ! Már hónapok óta ezen dolgozom és mineddig , csak ugy néz ki a dolog hogy én egyedül lennék az a ki ezt az ügyet eddig forszirozza! Senki de senki rajtam kivül mind eddig eggyetlen egy lépést sem tett ez ügyben , vissza lehet olvasni a topikból ! Már már volt aki gúnyosan megjegyezte ez a CIROKL magán találkozója lessz , hoppá .
Idézet:
„szervezés véglegesítésével Action2K kollégát, én nem szeretném más .. ával verni a csalánt!”

Igen megvárjuk az Akcio Lacit is hisz ez a találkozó alap ötlete tőle származik ezért az Ő véleménye és a hozzáállása is dominál az ügyben . Ha a mondat utolsó részével meg rám gondoltál akkor erre már a választ az imént leirtam !
(#) fleta válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 13, 2010 /
 
Na azért én is tettem az ügyben valamit!
Laci tekeredik a csévéd!
Gafly, félegyházi bográcsozás nem az iskola udvaron történt volna, hanem 100 méterrel arréb, égy mestreszakács barátom udvarában. [OFF]
(#) CIROKL válasza fleta hozzászólására (») Máj 13, 2010 /
 
Tibor ezt tudom ezért köszönet !
(#) Action2K hozzászólása Máj 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Itt lennék, s köszönöm a megtisztelő, ám bár nehéz, döntőbíró szerepét. Azért mert a Ti és én kíváncsiságomból kitaláltam, hogy rendezzünk mi is egy kis összejövetelt, azért nem sajátítanám ki magamnak, s nem szeretnék egy helyszín felett sem pálcát törni.
Mindkét helyszín kiváló, ezért is nehéz dönteni. Egy hete írtam már, hogy:
Idézet:
„lesz egy szavazás a kiállítók között, s a legtöbb szavazatot kapott helyszín lesz a mérvadó. Persze a szavazás előtt mérlegeljük, hogy az adott helyszín árban, és egyéb kondíciókban megfelelne-e, s csak azokat tesszük a listára.”
Minden kiállításnak az az érdeke, hogy minél több látnivaló legyen, ezért érthető, hogy az Ő, azaz a kiállítók szava dönt.
Tehát, kérnék mindenkit, aki hozna látni (hallgatni, tapizni, hazavinni valót), az Privátban Írja meg nekem, hogy a két helyszín közül melyik lenne neki a legjobb, s hogy kb. mit hozna. Pl.: 8 erősítő, börzés cucc vagy hangfalak...
Ezen "titkos" szavazást pedig hétfőn, egy kis listán, a szavazók nick nevével együtt nyilvánosságra hozom. Így minden szavazó láthatja, hogy tényleg az Ő jelölt városa van a kalapban, s ezáltal a bunda kizárva.

A vidék kontra főváros vitát pedig nem akarom ezen baráti társaságban olvasni. Mindennek megvan a jó és rossz oldala is. A lényeg az, hogy jöjjünk össze bárhol is, segítsük társaink eljutását a talira, s érezzük jól magunkat.
Következő: »»   27 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem