Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   31 / 84
(#) JZoli válasza Doncso hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Ugyan még nem tudom biztosan, hogy mit viszek ha megyek, de szerintem ez a bezárósdi halálraítélt ötlet! Már elég sokan jelezték, hogy hoznának épített cuccokat, ha csak négy-öt terem lesz, akkor egy teremben biztosan több "kiállító" is el lesz szállásolva, mi van ha pl. egyik-másik nem akar részt venni a teszteken. Addig az ő cuccát is bezárjátok? Vagy ezt hogy gondoljátok? Na meg a látogatók sem mindig kíváncsiak a meghallgatásra, mint ahogy ez az elmúlt évi találkozón is bebizonyosodott, ők addig mit csinálnak? Szóval ez szerintem bajosan járható út. Nem kötekedni akartam ezzel a hozzászólással, de minden felvetett ötletet át kellene rágni több oldalról is.
(#) mark.budai válasza JZoli hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Igazad van, Zoli, na meg ki lopkodná ki az erősítőket? Jó, tudom, sokan leszünk, és egy-két emberke fel sem tűnik. De tényleg lesz biztos olyan, aki nem kíváncsi a vaktesztre, és bennmarad a teremben.
(#) hapro válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Idézet:
„na meg ki lopkodná ki az erősítőket?”

Ne legyél naív! Ne felejtsd el, hogy emberből vagyunk!
(#) Doncso válasza JZoli hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Zoli. Tudom én, hogy nem kötekedés képp írtad, ellenkezőleg, igazad van, át kellene rágni, ez a bezárósdni, tovább gondolva tényleg halott dolog, akkor szerintem reggel kellene vaktesztelni, így a nap további részében elemezni is lehetne a hallottakat. Persze ez csak egy ötlet.
(#) CIROKL válasza Pioneer hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Idézet:
„Mert akkor vinném a PCL86 PP-met”

Ez lenne ám izgalmas mert akkor lenne már 3 darab egyforma erősítő ami kapcsolás technikailag azonos csak mind hármat más kéz készitette , ez lenne az igazi öszzehasonlítás .
(#) szamóca válasza hapro hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Én pl Cirok HTA-ját bizta lenyúlnám.
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
A reggeli tesztelés abszolut nem jó , ezt a tavayi találkozón letudtuk szürni . Reggelről mindeki azzal van elfoglalva hogy láthassa a kiállitást , majd konzultáljon a gazdival . A vaktesztelés csak a délutáni órákra tevődik , és aki szeretne az részt vesz rajt aki nem az meg nem .
(#) Doncso válasza szamóca hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Én meg Cirok Lacit. Bezárnám a pincébe, és erősítőket gyártatnék vele.
(#) Doncso válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Na, mindegy, részemről meglássuk. Majd Hapro komával vaktesztelek
(#) hapro válasza szamóca hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Na látjátok...erről beszélek. Esetleg ha még nincs olyanod, akkor elindíthatlak azon a pályán valamivel amit vinni fogok...de nem azt említetted, hogy épp készül egy csöves belőle nálad is?
(#) szamóca válasza hapro hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
És ott szeretném majd bemutatni. :pirul:
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
[OFF]ha ha ha ezen jót nevettem, de csinálok én nektek csak győzzétek kifizetni ![OFF]
(#) szamóca válasza Doncso hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Ha ki mered sajátítani, leforrasztalak!
(#) mark.budai válasza hapro hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Lehet, hogy emberből vagyunk, de közülünk ki vinné el más erősítőjét? Az ember becsülete többet ér. (Na meg én személy szerint az építés öröme miatt nem vinnék el kész erősítőt, bár ez én vagyok, senki sem egyforma.)
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Azt hiszem probléma megoldva! Zolikám, miért nem te szervezed?
(#) szamóca válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Huhú! Ha tudnád hogy mennyire más a való világ.
Egy komplett országot lenyúltak tőlünk úgy hogy benne voltunk.
(#) CIROKL válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Márk ne feledd a tavalyi történetemet, pedig én szinte egéssz végig ott voltam és mégis ......
(#) mark.budai válasza szamóca hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Lehet, hogy más, ez az egy hátránya van a több teremnek. A buli közepén mégsem lehet bezárni az ajtót, hátha valaki csak kinézne, és azért nem kel hajnalba, na meg befele, meg kifele átnézni, kinél ki van. Az a furcsa az egészben, hogy saját magunkról beszélünk és mindenki a lopás ellen beszél. Na de ezért nem jó ez az optimizmus, sajnos a való világ más.
Laci, igazad van, de nem akartam a Te történetedet beírni.
(#) Norberto válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Idézet:
„saját magunkról beszélünk és mindenki a lopás ellen beszél”


Biztos csak saját magunkról?

Tavaly nem_csak_mi voltunk ott...

A találkozó nyitott volt, tulajdonképp utcáról is jöttek be nézelődök nem egyszer, ha jól láttam...

És mivel nem voltunk annyira kevesen és nagy volt a hangzavar is néha, mindenki kis kupacokba tömörült és össze vissza vándoroltunk, ezért el lehetett "vegyülni" bárkinek úgy, hogy igazából nem is figyeltünk minden részletre.

Ghana továbbjutott, jeee!
(#) Tomi20 válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Heló

Nagy vonalakban le tudnátok írni, hogy mire utaltok a tavalyi találkozóval kapcsolatban? Nem nagyon olvastam a topicot, nem tudom miről van szó. Gondolom eltűnt valami...
(#) hapro válasza Tomi20 hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Nagy vonalakban ennyi, hogy eltűnt valami. Egy nagy teremben volt mindenki, és mégis.
(#) Action2K hozzászólása Jún 26, 2010 /
 
Jól el rágódtatok ezen a csonton (vakteszt). Egyik megoldás sem jó, de valamelyiket választani kell. Mégpedig az, amit Köbzoli írt, nagyon közel jár a valósághoz. Sem az nem jó, hogy vakteszttel indítani, sem az, hogy azzal zárni. Egyrészt mert még nem lesz, vagy már nem lesz mindenki ott aki szeretne, illetve aki több dolgot hoz, az addig hova teszi a dolgait. Viszi mindet a tesztre?
Szóval... A vakteszt kora délután, ebéd utáni kis pihit követően lesz. Valószínűleg a nagyteremben, de még nem biztos. Elég durván hangzik, de mindenki oldja meg valahogy a saját holmijainak védelmét.
Skad rakéták, vizes árkok és efféle deffenzív megoldásokat kéretik mellőzni.
(#) hapro válasza Action2K hozzászólására (») Jún 26, 2010 /
 
Ha oldjuk meg magunk, akkor kérem abba a teremben az elhelyezésemet, ahol a tesztelgetés lesz, mert azt nem szeretném kihagyni, és a portékáimat meg jobban féltem attól, hogy csak úgy ott hagyjam. Vagy érkezési sorrendben fog történni az elhelyezkedés, ahogy tavaly?
(#) CIROKL válasza hapro hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Idézet:
„kérem abba a teremben az elhelyezésemet, ahol a tesztelgetés lesz, mert azt nem szeretném kihagyni, és a portékáimat meg jobban féltem attól, hogy csak úgy ott hagyjam”
És mivan akkor ha mindenki így gondolja ? Hoppá akkor mégiscsak 1 terem kell nekünk de jó nagy !Az udvar hatalmas elférünk ott sokan Zoli nem neked céloztam ugy általában mindenkinek szól .
(#) DuMatyi hozzászólása Jún 27, 2010 /
 
Én is Norberto álláspontján vagyok: tavaly nem csak mi votunk ott. A Puskás börzén elég ritka dolog, hogy valami eltünne. Én úgy gondolom, hogy a rádióamatőrök és/vagy elektronikai hobby barkácsolók - mint mi is -szóval belénk több becsület és összetartás szorult, mint az utcáról véletlen szerűen kiválasztott "jöttment" emberekbe. Azaz, akármi is tűnt el, 100%, hogy a tettes nem közülünk való.
(#) hapro válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Persze lehet, hogy így is van a legtöbbünkkel, de a lényegen nem változtat.
Egy pankrációval az udvaron el lehetne dönteni a nagy terembe kerülő tagokat...na?? jó ötlet?
(#) varttina válasza hapro hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Áprilisban voltam egy hasonló rendezvényen, amelynek egy ötszobás vendégház adott helyet. Voltak ott kisméretű hangdobozok, miniatűr erősítők, és börzés cuccok is. Mégsem hallottam hogy bárkinek bármije eltünt volna.
Igaz, az áprilisi találkozó egy mindentől távol eső tanyán volt megrendezve, ahová tényleg csak a kiállítók, és célközönség jutott el.
(#) Gafly hozzászólása Jún 27, 2010 /
 
Komplett erősitő azért nem valószinű hogy eltűnik (például nem fér bele a zsebbe). Tavaly is csak alkatrészekről volt szó (foglalatok, ilyesmi ha jól tudom). Ami nagyon szomorú, hogy én nem igazán láttam külsősöket bóklászni
A nagyteremben történő teszetelésnek nagy előnye az azonos akusztikai környezet (és ugyanaz a hangfal?).
Tényleg, ládákat ki és milyet hoz? Erről nagy a hallgatás...
Külön kis teremben történő tesztelesnek is van előnye, például saját doboz, rendesen beállitva, stb..
Na megyek dobozolni, hátha elkészül addigra
(#) szamóca válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Nagy termekben amúgy is csapnivaló az akusztika. Ez szerintem amúgy sem a tesztelésről szólna, hanem a látványról és főként a szakmai beszélgetésekről. Hogy csináltad ezt, mivel festetted le, mitől ilyen fényes, hogy oldottad meg stb.
Na megyek dobozolni, hátha elkészül addigra
(#) Action2K válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Idézet:
„Tényleg, ládákat ki és milyet hoz? Erről nagy a hallgatás...”

Én viszek két krumplis ládát, meg egy pár lőszeres ládát is.
Komolyra fordítva, azért volt pár hozzászólás (többek között tőlem is), ahol említve van, hogy ki mit hoz. Persze a részletesebb infókat privátba kaptam a kiállítók jelentkezésével. Apropó, jelenleg kb. 15 kiállító illetve börzés emberke van. Lesz látni, hallgatni való bőven.
Na megyek dobozolni, hátha elkészül addigra.
Következő: »»   31 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem