Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   32 / 84
(#) EcoPityu hozzászólása Jún 27, 2010 /
 
Sziasztok!
Ha sikerül addig intéznem tetőcsomit, akkor Gubán Gabi nem kicsi hangfalait is visszük, főként a nem kicsi GU81-éhez, hogy , ha leégetünk vele valamit, akkor az ne a Cirok Laci 5w-os hangszórója legyen...
Nos én is viszem a már tavaly látott KODA hangfalaimat, mert azokon érzi jól magát az erősítőim garmada... Nekem nem lenne gond a külön terem, GG-nek, ha mutatni is akar teljesítményt, akkor meg elengedhetetlen is a külön terem!
Aki társalogni akar megtalálja a másikat, akárhova bújik el! Nem muszáj a főteremben zsúfolódni, és egymás zenéjét elnyomni, mert akkor bekötném a 100w-osat, és senki nem marad Diana Krall nélkül...

Visszatérve a cuccok védelmére, csak talál mindenki valakit, aki vigyáz a cuccára! Én tavaly vittem érdeklődő jellegű felvigyázó embert, pont ezért, pedig én is kiraktam nem kevés portékát...

Ha már itt tartunk, mit vigyek vajon a tavalyi felhozatalból? Gondolom használt elektrolit kondik nem kellenek senkinek, talán a trafókból elfér néhány no meg némi üvegmennyiség ami kellhet még valakinek.

Szerintetek?
(#) Gafly hozzászólása Jún 27, 2010 /
 
> Na megyek dobozolni, hátha elkészül addigra.

Már legalább két napja azzal szívok hogy:
1. kipakolok
2. nekifogok
3. elkezd esni az eső
4. aztán bepakolok és reménykedek
5. és így tovább (goto 1)
(#) Action2K válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
0. STOP Rain
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2010 /
 
Tessék nagy erőkkel dolgozni és minnél több szép dolgot hozni a hátizsákban ! Egy kis eső ide vagy oda az nem tesz semmit .
(#) Action2K hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
Kisit megkésve, de nem elkésve, ezúton "hivatalosan" is közzéteszem a tali plakátját. Letölthető PDF-ben
Bátran lehet terjeszteni a linket, s reklámozni vele a talit.
Ha valaki hibát talál benne, kérem szóljon.
(#) Doncso válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Nekem nagyon tetszik, mindössze egy javaslat. a HIGH END-et nem lehetne lecserélni szimpla audiofilre ? Ne értsd félre, tudom mennyi remekmű lesz ott, nem azért, csak maradjuk szerények. Szerintem.
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Meg a tipegő topogót szeretném ha nem lenne !
(#) Action2K hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
Módosítások megtörténtek.
(#) klemo86 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
"több helységben"? Szegeden is lesz?
Esetleg helyiségben "Sok-sok érdekes, régi holmival is találkozhatsz majd" után lehet, hogy felkiáltó jelet tennék - csak hogy izgalmasabbnak hasson, mint egy kijelentés (meg lesz rendezve - külön van a közbeiktatott szó miatt) Amúgy nekem is tetszik a plakát!
(#) zolee1209 hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
A személyes tulajdonok védelmével kapcsolatosan. Valószínűleg nagyon nagy hülyeség, de esetleg feljegyezni, hogy ki, mivel érkezett, majd távozáskor ellenőrizni?! Egyfajta leltár lenne...
(#) Action2K válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
És azt ki "updételi", hogy ki kivel mit cserélt el, vagy adott el neki?
(#) Action2K válasza klemo86 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Köszi, javítottam, csak most épp nem tudom feltölteni.
(#) rockersrac válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Gondolom mindenki magának ,, ápdételi " hogy mit adott el, mit vett![OFF]Vagy lehet azért vetette fel Zoli ezt, mert ő maga akarja csinálni ezt a feladatot?
(#) Doncso válasza zolee1209 hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Zolikám, ez halott dolog, jóhogynem már majd megmotoznak, ha megyek haza.
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
6-ig még talán eltudok számolni ha minden igaz hát még huszon valamennyiig ?, meg aztán mindenki vigyázzon a saját dolgaira ennyi az egéssz .
A rendezvény végén meg ha kevesebb lessz mint az eljején akkor még jobb mert az autó gyorsabban megy hazafelé.
(#) Doncso válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Idézet:
„A rendezvény végén meg ha keveseb lessz mint az eljején akkor még jobb mert az autó gyorsabban megy hazafelé.

Erre emlékezz!!
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Azt nem mondtam kinek ?
Doncso te is hozod akkor a PCL86 pp - ét ,full bedobozolva ?
Alig 3 hét addig még összedobod !
(#) Doncso válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Lacikám, deszkán biztos ott lesz, de hogy full bedobozolva azt nem ígérem.
Idézet:
„Azt nem mondtam kinek ?”

Most esett le.
(#) Action2K válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Feltöltés megtörtént.
(#) klemo86 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Na, így már tökéletes
(#) Moszkvai válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Az szép volna ha valaki a forró csövet kikapná az erősítőmből. Biztos észre venném! Ha meg az egészet vinni akarná akkor pórul jár! Most kötöm át a földeléseket a fázisra! :vigyor1:
(#) Doncso válasza Moszkvai hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Nekem van egy titkos fegyverem, Matyinak hívják, oda fogom állítani, és majd szóval tartja a tolvajt amíg odaérek. Utánna, halálra fogom röhögtetni Matyival az embert, na abból majd tanul!
(#) Moszkvai válasza Doncso hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Te nyertél! A tied ütősebb!
(#) hapro válasza Moszkvai hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Én meg a Doncso mellett leszek kiállító.
Valami csak csurran-cseppen a Matyi fegyver hatásából nekem is ezek szerint.
(#) CIROKL válasza hapro hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Esetleg beférnék közétek ?
(#) Doncso válasza hapro hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Zolikám! Laci közénk akar állni!
Cirokl: Persze Lacikám, annyi szívfájdalmam lesz csak, hogy a te gyönyörűségeid mellett eltörpülnek majd az én építényeim. De sok jó csöves kis helyen is. Azért örülnék neki, mert összevethetném az én PCL-emet a tiéddel.
(#) CIROKL válasza Doncso hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Hát ja ez a PCl -es dolog érdekel !
Meg aztán már csak egy dolog aggaszt ha mi hárman egy termben akarnánk lenni akkor lehet ki kell nyittatni a torna csarnokot is !
(#) hapro válasza Doncso hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Van egy ötletem: Cirok Laci kiteszi a portékáit, mi meg közé csempésszük a mieinket, aztán ha kérdi valaki, hogy hol vannak a termékeink, csak hányavetin abba az irányba mutatunk, hogy "ott".
(#) rockersrac hozzászólása Jún 28, 2010 /
 
Vagy még esetleg lui144-et ha elhívjátok, még garantáltabb a siker! MÉG MATYINÁL IS TÖBBET TUD DUMÁLNI! (saját tapasztalat)
(#) DuMatyi válasza rockersrac hozzászólására (») Jún 28, 2010 /
 
Ejha, hirtelen megnőtt a népszerűségem
Következő: »»   32 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem