Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   91 / 308
(#) bencikusz hozzászólása Júl 30, 2010 /
 
Én most délutánt ezt "építettem" Legyen egy kis rend az ellenállások között
( a fogorvos után)
(#) leocska66 hozzászólása Aug 1, 2010 /
 
Sziasztok.
Nagyon régóta érdekel az elektronika.
Most 17 éves fejjel elkezdtem a műhelyem építését.
Már csak 1-2 alkatrész kell
Beszéljenek a képek.
Üdv
Tibi
(#) leocska66 válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
És még egy pár.
(#) leocska66 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Ez egyenlőre csak ideiglenes Spot lámpa lesz helyette.
De köszi
(#) leocska66 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Az biztos is és köszi
(#) zozz12 válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Szép munka! Adtál 1-2 ötletet! Tárolókról, többi szerszámokról mutatnál képet? Megtudhatnám a műhelyed méretét (alapterületét)?
(#) zoly15 válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Gratulálok! Van aki még ilyen körülményeket sem tud megteremteni. Az a Weller páka jó lehet! Sajnos még én nem foghattam, de nem hogy fogni, még nem is láttam csak képen
(#) leocska66 válasza zozz12 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Hali .
Az erős túlzás, hogy "műhelyem alapterülete" ugyan is ez csak 1 kis sarok , az asztalom 70cm mély és 90 cm széles, tárolók hm még nincs azt még be kell szereznem , szerszámok egyenlőre annyi ami a képen van.
Köszi a dícséretet
(#) leocska66 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Az egy jó régi Weller 10 éves körül van ,de lehet kicsit több , de még mindig jó nekem pedig megfelel
És köszi
(#) zolika60 válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Ne aggódj az enyém harminc éves és még teszi a dolgát. Néhány tucat csúcsot pedig már elhasználtam vele. Mostanában ugyan elég ritkán használom, de volt jó pár év amikor napi több órát ment. Egyébként gratulálok a műhelyedhez, kezdetnek jó lesz. [OFF] A világítást mindenképp oldd meg, mert a szemedre később is szükség lesz. Az enyémet már eléggé hazavágta a neon. (tíz évig dolgoztam olyan helyen ahol csak az volt.)
(#) SzervízMacska válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
A találkozón biztosan tudsz majd fogni olyan wellert!
(#) leocska66 válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Köszi
(#) zoly15 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Jó lenne!
(#) klemo86 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Nekem volt 2db TCP50-em, mindkettőben megdöglött a 30 éve után a fűtőszál - egyiket egy jó barátomnak adtam, cserébe hozott az enyémbe is Puskás-féle fűtőszálat… Csak a termosztátját csesztem utána szét, azóta el van csomagolva A takony JLT02-vel meg szívok, mert MÁR valahol megtört a kábel, úgyhogy vicces most használni… Holnap első dolgom lesz.
(#) Mzolee hozzászólása Aug 1, 2010 /
 
Üdv!

Volt ma köztetek valaki aki nagyobb sikerrel járt mint én a Lidl-ben? Mire odaértem nem volt belőle.
Az akció ma reggeltől indult. Szerintem jó árban van 2db az már 64 fiók = 5000Ft
Holott a 60 fiókos tornyok 8-10E-ért mennek...
(#) klemo86 válasza Mzolee hozzászólására (») Aug 1, 2010 /
 
Aaaaaa, erről csúnyán lemaradtam - van sok tároló cuccom, de ilyen még nincs És nem is mostanában lesz ezek szerint…
(#) zoly15 válasza Mzolee hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Húúú! Ilyen volt? No, ezentúl mereven fogom figyelni a Lidl újságot Nekem is jól jönne 2-3 ilyen szekrény....
(#) Frankye válasza Mzolee hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Nyitásra ott voltam, már egy darab sem volt... Vajon ki vihette el?!
(#) zolika60 válasza Mzolee hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Sajnos ezek az akciós dolgok ilyenek. Csak a reklámújságban vannak.
(#) Krisz03 válasza zoly15 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Van is még, hiszen aktuális még az akció: Bővebben: Link. Legalábbis ahonnan még nem kapkodták el...
(#) Krisz03 válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Idézet:
„Csak a reklámújságban vannak.”

Ez egyáltalán nem igaz. Én eddig mindent meg tudtam venni, amit kinéztem magamnak. Ja, mondjuk nem is egy forgalmas helyre járok, szóval bőven van még, amikor megyek.
(#) Frankye válasza Krisz03 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Mondom: Nyitásra (!) ott voltam! Az eladó srác szerint összesen 20 (!) darabot kaptak, a nyitáskor már a raktárban sem volt egy sem belőle! (Bement a srác, nagyon rendes volt, megnézte, nem volt már bent. Merthogy hátha nem vitték még ki az eladótérbe.)
(#) Mzolee válasza Frankye hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Tesco-s benzines fűkaszáért 1 hónapig küzdöttem, de ez egy hosszabb story
Visszatérve a Lidl-re: nos nálunk ki volt téve, mert még volt 1 azaz egy! db a képen látható bal oldaliból (persze hogy nekem a sok fiókosra fájt a fogam)

De kitartás! Tapasztalataimat alátámasztandó megtudtam, hogy a Lidl 3-5 havonta ismétli az akcióit (lásd Tronic Ni-MH akkuk)
(#) klemo86 válasza Frankye hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Két varia van: vagy egy "benti" ember már vitte az egészet, vagy annak egy ismerőse, vagy a másik üzletbe vitték azt a adagot is, és ott ugyanez… Ez ilyen
(#) SALáta válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Jó lesz az. A neon is jó de tegyél hozzá akár egy kartonból is fényterelőt. Így nem fog a szemedbe világítani. Több fényforrás kell, fő fényforrásnak jó. Annak örülök hogy analóg multi is van, pótolhatatlan digitálissal, sokszor az kell inkább. Én egy méter benyúlású asztalon nem férek! --Jótanács egy kb 50cm benyúlású polc a mostani helyére külön építve, itt tárolhatod a majdani műszereket, tápokat.
- Ide még kettő három világítós kapcsolós konnektor, minden konnektorhoz egy kapcsoló, külön egy leválasztó trafónak is.
Igaz látom kevés helyed van, de ez mindenképp csak jobbá teszi, akár tárolót le is lógathatsz a plafonról pár dübellel felfogatva (gondolom pincehelység).
17 évesen nem rossz, nekem nem volt ilyen akkoriban, most bontottam el költözés miatt a műhelyem tehát még a fent vázolt jelenleg nekem sincs kész. Egyik találkozón kaptam olcsó ipari hosszabbítós elosztót, kb 2x vastagabb kábele van mint a tescósnak, és valóban hosszabbító is mert 5 m jó minőségű kábel van hozzá.
Konnektorból kelljen sokkal több pár éven belül.

Ami lemaradt: Bal oldalt egy kisebb fából készült asztallaphoz fogatható mindenféle szerszámmal teleszúrkált fa lap jól jöhet, kézre esik. És csak egy fúró kell az elkészítéséhez. Hetek alatt megszokható mi hol van és 10x gyorsabban megtalálsz mindent, több idő jut forrasztani.
(#) dizi válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Szia én a helyedben elfelejteném azt a FÖLDELETLEN konnektor rendszert,mert elképzelhető,hogy valami szerviz közben rázni fog. :shocking:
(#) leocska66 válasza SALáta hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Hali kösz, nem pince Egy udvaron lévő épület
(#) leocska66 válasza dizi hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Van leválasztótrafó nem fog rázni régóta ezt használtam bent is ezt a konnektort
(#) leocska66 válasza SALáta hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Furó az van,de egyenlőre csak eddig jutottam mert ugye nyári gyaxa miatt elég sokat kell melóznom :S de már készülödnek az új polcok , tartók stb a neon pedig ideiglenes
(#) SALáta válasza leocska66 hozzászólására (») Aug 2, 2010 /
 
Értem, ilyen elosztót szerezz. Én elég szolid áron jutottam hozzá, mondjuk rá egy gagyi villámvédelmis árán (2e). Tudom diákként soknak tűnhet de minőségi szerszámok kellenek. 4 gagyi árából veszel 1 et ami 100 évig tat.

SN853235.JPG
    
Következő: »»   91 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem