Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1458 / 3562
(#) Ricsi89 válasza MaTe193 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Én meg nem látom, hogy esik-e, mert már sötét van.
(#) bankimajki válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nyitott szemmel kell nézni. (Ha becsukod a szemed jó hogy nem látsz.)
(#) MaTe193 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Lámpáknál kell nézni...még most is szállingózik.
(#) DuMatyi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nem Debrecenben, hanem Decemberben. És még én lennék diszgráfiás?
(#) Balaa16 válasza MaTe193 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Sziasztok!
Nálunk (Békésszentandrás) reggel 12C° volt, délutánra lehűlt 4C°-ra, most van 1C°. Lehet, hogy reggelre hó lesz...
(#) jdani hozzászólása Dec 9, 2010 /
 
Helló. Már napok óta keresem, de nem találom. Régen valahonnan letöltöttem egy Epson CX3200 nyomtatóhoz szervizkönyvet. Most viszont nem találom. Valaki aki jártas ilyenben, nem tudna segíteni?
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Na de sötét van kint és nem lehet látni mi történik kint.
(#) jdani válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Kösz, de ez segített sokat. Régebben megtaláltam a kapcsolási rajzára nyomtatónak. Nekem msot a tápegység kapcsolási rajzára lenne szükségem. Az egész egy PDF formátumban volt.
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Az árát gondolom te fizeted, mert akkor karácsonyra a legdrágábbat kérem.
(#) Ricsi89 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nem játszok lottón.
(#) zolika60 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nagyon helyes. Amióta számítógépen működik, csak az nyer, akit erre kiszemelnek.
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Jé! Ez nem csak az én tézisem?
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Azt hiszem, sokan gondoljuk így. Emlékeim szerint régebben gyakrabban fordult elő ötös. Nem kellett megvárni, amíg akkora összeg lesz, hogy itt lottózzon egész Európa. :yes: Ráadásul sokszor fordulnak elő egymásutáni számok. Pedig az elméleti lehetősége nem olyan nagy.
(#) Pulyka válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 


Ebben a topikban is érvényes az a fórumszabályzat, hogy üres hozzászólást nem írunk?(amiben csak smiley van?)

Ha igen, én írtam is
(#) nagy hoho hozzászólása Dec 9, 2010 /
 
Húsz perccel ez előtt nem tudtam belépni a HE-re. Sokáig kereste de nem jött össze aztán megjavult. Próbáltam más oldalt is ott pedig ki írta, hogy " A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" Ilyenkor mi a hiba? A Hírkeresőt hónapok óta nem tudom meg nézni mert mindig az időtúllépést írja ki.
(#) Ricsi89 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Ilyen nálam is elő szokott fordulni, de nem tudom mi az oka. Érdekes, hogy msn, meg más netre kapcsolódó program megy, csak épp a böngésző nem.
(#) mamutkan válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
modemet kapcsold ki és kapcsold be.(1 újraindítás valszeg segíteni fog)
ha nem akkor konzuljtálj az internetszolgáltatóddal.
(#) vilmosd válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Esetleg valami torrent nem jatszik be? Azok is szoktak csodat csinalni.
(#) nagy hoho válasza vilmosd hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nem torrentezek, nem játszom.
(#) nagy hoho válasza mamutkan hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
Nekem nem kábelen jön a Net. A templom tornyon van az adó nekem meg egy 90-es PVC cső van torony iránt. Lehet, hogy az égiek keze van a dologban?
(#) mamutkan válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
akkor 1 kábeles netet ajánlok.
(#) nagy hoho válasza mamutkan hozzászólására (») Dec 9, 2010 /
 
A telefon vonalam műszakilag alkalmatlan az internet továbbítására. Írta a szolgáltató.
(#) DuMatyi válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Tessék mondani, a kapitalizmusban nem az a dolga a SZOLGÁLtatónak, hogy SZOLGÁLjon Téged, az ügyfelet? Ahogy Zoli mondta: "Nem szólt neki senki, hogy nem Kádár van a trónon?" Annak a világnak vége, hogy a Magyar Posta monopolhelyzetben van a vonalszolgáltatás terén... Akkor meg?! A szolgáltatóknak nem fényesre kéne nyalni az ember ...gét, hogy náluk fizessek a telefonért, internetért, vagy bármiért? Elvileg a szolgáltató már nem (ki)szolgáltató, azaz nem Te vagy kiszolgáltatva neki, hanem ő neked.
(#) idlob válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
speedtest.net/
Kattints a Begin Test feliratra, és az első adat amit kiír a ping. Nekem ez pl. 15ms ami már elég gyenge. Az 50 fölötti, 100 fölöttiről nem is beszélve, már nagyon rossz, valami gond van a hálózattal.
Ahogy írod, Neked valami wifi-s hálózatod van, amit bizony sokminden zavarhat: köd, eső, hó, belógó faág, vasbetonfalról reflexió, sőt állítólag még a mikrósütő is, bár nekem ezt még sosem sikerült előidéznem (a szórt spektrumú kommunikáció miatt szerintem nem is nagyon lehetséges).
Szóval ellenőrizd az optikai rálátást, távolítsd el a környezetből a nagy fémdarabokat, ha az antennán jég, hó, sár, stb van akkor azt távolítsd el, vizsgáld meg az antenna csatlakozóit (hátha korrodált), az UTP kábelt és csatlakozóit, stb., stb.
Az, hogy a telefonvonalad alkalmatlan az internetre sose bánd: az ADSL működik, de azért egy elég beteg ötlet. Inkább kábeltévés megoldások iránt érdemes nézelődni.
(#) Action2K válasza idlob hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Ez az enyém. ADSL 4 megás. Atom stabil.
(#) Ricsi89 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Engem meg nem szeret a routerem. Az én gépemen rosszalkodik a net, de a két másik gépen meg tökéletes. Kicseréltem a routert egy másikra és azzal meg jó.
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Itt most egész jó a net.

névtelen.JPG
    
(#) Action2K válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Csókos! Hol a fenében vagy, a BIX-ben? Ja már látom, Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési Intézet. Mondom én, hogy csókos.
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Mi a gond? Nem szokott ez mindig ilyen rossz lenni. Van amikor kemény 2-3percig is eltart egy DVD film lejövetele. (Hosszú idő ám.)
(#) nagy hoho válasza idlob hozzászólására (») Dec 10, 2010 /
 
Ki próbáltam a testet. A letöltés :1,34 Mb/s Feltöltés: 0,11 Mb/s . Ping: 25 ms. Ez jó?
Következő: »»   1458 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem