Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   67 / 1679
(#) MPi-c válasza Frankye hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Idézet:
„Nagyon fain!”

és egy fontos problémát old meg
Kösz!
egyébként meg, ha rab-ok, akkor ők nézték el
(#) zoly15 válasza Topi hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
nagyon baró a hangja is jó lehet
(#) Topi válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Jó az bizony :taps:
(#) zoly15 válasza Topi hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
és ez kocsiba/ otthoni használatra csináltad?
(#) blst válasza Topi hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Nekem is ilyen erősítőm van!
CSak nekem 1 SBX2530-ast halyt.
(#) Topi válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Nem autós használatra van, de maga a hangfal autós. 9Eért komplettül vettem a somogyitól, és úgy döntöttem hogy annyiért én hangszóróval mindennel együtt nem tudom összeépíteni. Térfogat kellett, és ekkora subwót csak autó kategóriában lehet kapni.
Fél házi használatra. Bulikon nem a magas hang a kevés bármilyen hangszórónál hanem a mély. Ennek ellensúlyozására készült. Kis hordozható subi.
Szobaira van subwóm.
(#) yoz hozzászólása Máj 26, 2007 / 1
 
Én új vagyok itt és teljesen kezdő! Gondoltam bemutatom az eddigi legkomolyabb "munkám": egy 60 w-os szörnyeteget kitből (TDA 2052). A doboz egy kibelezett PC táp amit a pincében találtam.
(#) huhuu válasza Topi hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
hol vetted 9ezerért? most néztem a sal.hu-n ott 15 590forint a wrc 12.
(#) Topi válasza huhuu hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Somogyinál vettem, csak cégünknek van kedvezménye. Ezért került a SUB 100 is csak 12 pénzbe...
(#) Gory válasza yoz hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Hi! Hogy csináltad ezeket a képeket? Hobbiból fotózol is? Mert látszik hogy a megvilágítás jól be van lőve.
(#) yoz válasza Gory hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Igen, fotózgatok hobbiból! Tegnap este lőttem a képeket kb. 5 perc alatt (háttér felállítása). Külső vakut használtam elfordítva egy fehér derítőlap felé. Onnan szép szórt fény verődött vissza.
(#) fureszk válasza yoz hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
"Igen, fotózgatok hobbiból!"
Látszik! :eljen:
(#) tepizoli hozzászólása Máj 26, 2007 /
 
Uj projektemben USB-s mp3 és divix lejátszot épitettem a kocsimba 3 hete tökéletesen müködik és nagyon jo hogy nem kell lemezekkel bajlodni csak beszálsz bedugod a pendrivét és zene vagy video már szol is és az anyos ülésel szemben lévő monitoron nézhetö is.
(#) vicsys válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Jéé de jó! Mindig gondolkodtam, hogy mit lehet a Suzukin abba a lukba tenni légzsákon kívül...
(#) tepizoli hozzászólása Máj 26, 2007 /
 
Köszi a dicséretet ,tettem még fel képeket!
(#) MaSTeRFoXX válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
[off]Én az előbb azt hittem hogy valamilyen pici PC az a nagy panel, meg a kijelzőről azt hittem hogy laptopé és linux fut alatta.... De aztán láttam hogy PHILIPS tehát DVD lejátszó....
(#) tatabike hozzászólása Máj 26, 2007 /
 
Szia tepizoli,

nagyon jó a cucc... Remélem a tolvajok ellen is kitaláltál valamit... egy ilyenért szétflexelik a kocsit... :eek2:

TaTa
(#) Tomi20 válasza tatabike hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
gondolom, amikor kiszáll az autóból, akkor elrakja az LCD-t.
(#) sardna00 válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Ez nagyon állat! Ilyen nekem is kéne a család audi100-asba! Nekem is olyan kingston pendrivém van! Gratula szép igényes munka!!!
(#) huhuu válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 26, 2007 /
 
Jó ötlet gratula!

Ez eredetileg egy DVD lejátszó volt? és gyárilag volt rajta USB?
(#) tepizoli válasza huhuu hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Igen ha kiszállok a monitort elteszem mert tépözáral van rögvitve maga a lejátszo meg nem látszik mert a kesztyütartoban van .Ez egy philips dvp 5960 typ dvd és igen eredetileg van rajta usb.
(#) tepizoli válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Az a panel csak a képen tünik nagynak egyébként kb 10x10 cm.Egyébként az csak a proba pedrivém most egy 2G kingstonal használom de tervezem hogy veszek egy 4G is mert a videok sokat foglalnak de még nem probáltam hogy akkorát felismer e.
(#) russiangt válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Szia!

Gratulálok az eszközhöz!

A tápegységét, hogyan csináltad meg? (-24V, -12V ami kell az mpeg panelnak)
(#) Márk válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Tényleg nagyon szép, én is csak gratulálni tudok.
(#) Tomika81 válasza tepizoli hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Gratula! Több ezer 5960-ast gyártottunk tavaly és én magam több száz db-ot bírtam működésre, de egyszer nem jutott eszembe, hogy kocsiba implementáljam!! Ha én ezt a klubban elmesélem... Nagyon jó ötlet! Könnyen összehoztad hozzá a tápot? Az LCD panel is Philips?

Üdv!
(#) tepizoli válasza russiangt hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
A tápokat nem nehéz megcsinálni ha vannak dc-dc konvertereid 5v 3,3v és +-12 kell neki ezen kivül a kijelzö fűtésnek még kell -24 is de ezt késöbb elhagytam mer ugy is az lcd-n navigálok igy nincs szükségem a kijelzöre és igy meg lehet sporolni egy konvertert.
(#) tepizoli válasza Tomika81 hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Te is a cégnél dolgozol? Akkor háziasszony teszt vagy vásárkor te is hozzájuthatsz és épihetsz.
(#) sardna00 hozzászólása Máj 27, 2007 /
 
Sziasztok! Megépítettem az eggyik hangfalamat! SAL dobozterv alapján! Összben 135w 35w m.n.c magas hangváltóval és a 100w m.n.c mély
a doboz méretei 20cm széles, 90cm magas, 28cm mély Nekem szobába bőven elegndő zenehallgatásra..... Képeket is tettem fel. Ha valamire kíváncsiak vagytok akkor szívesen válaszolok!
(#) tepizoli válasza russiangt hozzászólására (») Máj 27, 2007 /
 
Egyébként a 006-os számu képen láthatod hogy 3db dc-dc konvertert használtam amiből a fejel lefelé forditott van ráragasztva ideiglenesen a másik tetejére és az volt egy +-12 voltos amivel a -24 et csináltam és ezt késöbb levettem ugyhogy most kettö van egy +-12 voltos és egy 5v-os meg egy sima 3.3v-os stabilizátor ami az alacsonyabb diszipácio miatt az 5v-bol csináltam. A +-12 voltos dc-dc konverter 625mA-os az 5v-os 1A-es, egy picit melegedtek és mivel hogy az autoban szélsöségesek a viszonyok és zárt helyen van a cucc ezért tettem rájok egy kis hütö bordát.
(#) Frankye válasza vicsys hozzászólására (») Máj 28, 2007 /
 
Á, nem érted ezt, vic! Az a köpőcsésze helye!
Következő: »»   67 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem