Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   116 / 308
(#) tamas 88 hozzászólása Márc 8, 2011 /
 
Olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet venni olyan kis fiókos polcot, amiben az elektronikai boltokban az ellenállások tranzisztorok stb. van. Találtam már régebben ilyen oldalt, de ott csak nagyobbak vannak.
Olyasmi kellene, amilyenbe be lehet tenni a kis alkatrészeket.
Előre is köszönöm!
(#) iamrob válasza tamas 88 hozzászólására (») Márc 8, 2011 /
 
Hali!
Én tőlük vettem és teljesen megfelel a célnak és az ára is normális.
(#) zozz12 válasza iamrob hozzászólására (») Márc 8, 2011 /
 
Üdv!
Ezek igen szimpatikus termékeknek tűnnek igen szimpatikus áron...
(#) TAKLACO válasza iamrob hozzászólására (») Márc 8, 2011 /
 
Tenyleg jok az arak.A mars dobozok gyartoja:http://www.mars-svratka.cz/Katalog_vyrobku/K_Zavisne_skoioky/k_zavisne_skoioky.html
(#) tamas 88 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 8, 2011 /
 
köszönöm a linket, pont ilyenre gondoltam. (nemis láttam a conrádnál eddig ilyent, pedig kerestem)
(#) Mzolee hozzászólása Márc 9, 2011 /
 
Urak!
Itt egy link egy full magyar nyelvű katalógushoz a Hoffmann Group-tól Bővebben: Link
Tessék a bal felső sarokban a Tartalom-ra kattintani és megkezdeni az élvezkedést
Munkahelyemen énis használok egy pár szerszámot közülük.
(#) nagy hoho válasza Mzolee hozzászólására (») Márc 9, 2011 /
 
Csorog a nyálam a klaviatúrába. Sajnos egy nyugdíjasnak ezek az eszközök elérhetetlenek.
(#) szamóca hozzászólása Márc 14, 2011 /
 
(#) bankimajki hozzászólása Márc 14, 2011 /
 
Ennek mi a lényege? (Az hogy a Hilti lekapcsol ha baj van?) Bővebben: Link
(#) psychodaddy válasza andra_s hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
metcal mx500 es agilent 34401 profi kategoriakba tartoznak mar ? sikerult hozzajutnom ezekhez a cuccokhoz a muhelyem elso darabjai lesznek_
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Mondjuk ez a film nem mutat mást, minthogy az AEG volt a legjobban feltöltve. Ráadásul abba került az új fúró a többiben pedig ugyanazt használta, ami egyre életlenebb lett.
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Azt írja, hogy mindegyiket két órát töltötte. Bár a Li akkuk gyorsan feltölthetőek, akár 30perc alatt is. Ha a fában kimegy az éle egy acél laposfúrónak 20furat után, az nagyon érdekes lenne.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
No de az AEG12Vos a többi meg 10.
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
10,8V-osak, de igaz, ebben van 1,2V eltérés.
(#) bankimajki válasza szamóca hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Azért a Li-ion (ill. polimer) akkuknak is kell a 4 óra a 100%-os töltöttséghez. De én is igazat adok Zolinak. Mivel én is hülyültem már ilyennel, és hiába csak fa. Azért nagy előtolás mellett a sokadik furatnál már igencsak forró a fúrószár. (És itt meg full teljesítménnyel nyomja mindnek.) Tehát elképzelhető hogy romlott a fúró éle.
(#) szamóca válasza bankimajki hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Elképzelhető, nem tudom milyen minőségű az a lapos. Nekem Bosch van, az bírja két éve, bár inkább a Forstnert használom nagy átmérőnél. De ha megfigyeled indulásnál visz a fúró mikor új gépbe kerül már ha az bírja. Mindenesetre kíváncsi lennék egy minden tekintetben egyenlő eséllyel induló, akkus fúró tesztre.
(#) bankimajki válasza szamóca hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Én is így gondoltam. (Na meg persze az összes gépet egy napig töltőn hagyni.) Az ipari gépek úgyis lekapcsolják a töltést, ha már feltöltődtek. Bár én ezen csodálkozom, hogy csak ennyit bírnak, mert én amikor a szutyok Kinzo akkus csavarozómba tettem 5db 2,5Ah-ás Li-po cellát, akkor betont is fúrtam vele. És gyilkoltam keményen, de többet bírt, mint itt a legjobb is. Ha már itt tartunk ma egy Li-po cellát teszteltem. És vacsi újonnan a 2,2Ah-helyett 1,65Ah-át tud. Ez igencsak gyenguc. Az ilyen akkus csavarozókba szerintem a legjobbak a komolyabb laptop akksik. (Azok bírják a gyilkolást.)
(#) szamóca válasza bankimajki hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Nekem a Metabo csavarhúzóba a hülyeség végett, kimentek a 1,2Ah NiCd cellák, és tettem bele 3000mAh-nak mondott NiMh-okat. Simán lefogom őket kézzel. Ennyit a valóságtartalmáról a ráírt kapacitásoknak.
(#) lapose válasza szamóca hozzászólására (») Márc 14, 2011 /
 
Szia!

Idézet:
„Simán lefogom őket kézzel.”

Csak kiegészítésképp: Ilyen esetekben inkább a cellák belső ellenállása számít, és a NiCd cellák belső ellenállása sokkal kisebb mint a NiMh celláké. Nem véletlen használnak ilyen helyen NiCd akkukat(vagy például modellezésnél is).
(#) kowi hozzászólása Márc 15, 2011 /
 
Sziasztok! Megmutatom én is a "műhelyem" Beszéljenek a képek!
(#) kowi hozzászólása Márc 15, 2011 /
 
És még egy pár kép.
Ja és ez kb 10év gyűjtögetése.
(#) zoly15 hozzászólása Márc 16, 2011 /
 
Ma úgy alakult hogy fotóztam lenn a műhelyben. Gondoltam megmutatom hol szoktam szerelgetni Bővebben: Link
(#) Doncso válasza zoly15 hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Itt szoktál szelelgetni? Én azt máshol szoktam. Ettől eltekintve szépen alakul a kuckód, csak így tovább, nagyon szépen fejlődsz. jó látni.
szerk. látom javítottad. Így már nem poén.
(#) zoly15 válasza Doncso hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Ennyi van, ezt kell szeretni De szeretek itt lenni!
(#) bazs hozzászólása Márc 16, 2011 /
 
sziasztok!
Segítsetek már évek óta forrasztgatók és építgetek de msot a szoba ahol ténykedem át alakításra kerül.
Édesapám válalkozó (asztalos) és ígéretet kaptam rá, hgy kapok tőle egy munkaasztalt és nem tudom h milyet csináltassak nem tudom mi lenne praktikus az elrendezésben és a sok motyo elpakolásában.
(#) Doncso válasza bazs hozzászólására (») Márc 16, 2011 /
 
Én azt javaslom , első körben határozd meg, mi az amit nap mint nap használsz, és mi az ami a raktár töltelék. Amit minden nap használsz, és a leggyakrabban azokat tervezd magad elé, ezek a legfontosabb műszereid, esetleg ami várható, hogy lesz még a közeljövőbe. Ilyen a szkóp, táp generátor. Ezek a legfontosabbak. A környező helyeken alakíts ki tárolókat, pákaállomásnak helyet, esetleg leválasztónak. Mindenképp legyen egy hálózati biztosíték ami leod ha problémát csinálsz. Legyen egy mindenes fiókod is, és egy kábeles, mérőzsinóros részleg is. Így kezdésképp ezeket tudnám javasolni. Nagyon fontos szempont, hogy az ember csak akkor tud rendet tartani, ha mindennek megvan a maga helye, ha megvan, seperc alatt lehet elpakolni, ha nincs, akkor jön az egymásra pakolászás, és a dzsumbuj, káosz.
(#) szaky27 hozzászólása Márc 20, 2011 /
 
Sziasztok!

Tervezgetem hogy a közel jövőben venni szeretnék a fúrómhoz egy állványt. Ki is néztem egyet ami tetszik.
Máshol láttam olcsóbban is. Jó hogy lehet a fúrás szögét állítani. A kérdésem az volna hogy a gépemet belelehetne fogatni ebbe az állványba?
(#) szamóca hozzászólása Márc 20, 2011 /
 
Birtokol-e valaki ilyen köszörűt? A véleményére lennék kíváncsi. Mert sejtésem hogy ez az olcsó kategória ami üt, rezonál, lassul terhelés hatására.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Még annyi hátránya van, hogy a rajta lévő kő nem szabványos így nem tudod kicserélni ha elkopott. Nekem is hasonló van.
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Márc 20, 2011 /
 
Valóban olcsó nagyon , de az ütés az nem gond , egy rendes kőlehúzó és máris szépen megy . Az már más kérdés a csapágyazás mennyire korrekt . lassulni szerintem nem fog mert azért 250W -os motor nem annyira gyenge ,anno a mosógépből kibányászott villanymotor is megtette a maga 130W -al , természetesen az ésszerű használat mellett
Következő: »»   116 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem