Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   511 / 976
(#) tiggersoft válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Igen szép idők voltak mikor a celeron xxxA procikat hajkurásztuk, mert azokat lehetett húzni. Volt egy 433A jelü ami ment 600MHz-en stabilan. Mekkora öröm volt...
(#) vikipapa válasza tiggersoft hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Nekem még mindig megvan a 486DX4-es gépem 100MHz-el hasít, 256megás Seagate winchester-el, ami minimum 20 éves, de még mindig működik (ahhoz képest hogy mostanában a samsung winyók 3-4év után meghalnak) Régi szép idők mikor heretic-eztem...
(#) Tomi20 válasza vikipapa hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Én még most is Heretic-ezem az androidos telefonon
(#) kistotti01 válasza mineral hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Életem legelső számítógépe egy 386-os volt... Arra tisztán emlékszek, hogy a windows 3.1-et 7db floppy lemezről "szenvedtem fel". Egy darab floppy lemezre, ami 1,44MB volt eszméleteln sok játék ráfért. Most pedig, lassan 2db DVD-n se fér el egy játék.
(#) tiggersoft válasza vikipapa hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
486 dx-es gépem nekem egy HP netserver volt 66MHz-es procival. Késöbb szereztem egy 100-ast. Mindene scsi volt Win 98 csak trükkel ment fel a hatalmas 525MB-os vinyójára...
(#) AZA válasza kistotti01 hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Magasról kezdtetek fiúk.Timex 1000,16Kb Ram-mal,és ez akkor felső osztály volt (1983).
(#) MrMarcee válasza tiggersoft hozzászólására (») Jún 18, 2011 / 1
 
486os procim van itthon két darab, meg hozzá alaplap is pár mega memóriával... De kicsit átmentünk vicctopikból nosztalgiába...
Szóval hogy a téma is megmaradjon, csatolmány.. Annyira tudnak unatkozni az emberek, hog hihetetlen. Ha ezt hasznos munkára fordítanák...
(#) Antauri válasza MrMarcee hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Kis gyakorlással lehet rá ujjal rajzolni. Majdnem érintőképernyő
(#) tiggersoft válasza MrMarcee hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Monokrom manuális kijelző...
(#) pucuka válasza Antauri hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Érintőnek érintő, csak egy kissé keményen kell megérinteni.
(#) vindi válasza Norberto hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
Gratulálok, ilyen jót rég olvastam, komolyan mondom. !
(#) zsoltee0001 válasza MrMarcee hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
PS, mint állat
(#) kistotti01 hozzászólása Jún 18, 2011 /
 
(#) Müszi válasza kistotti01 hozzászólására (») Jún 18, 2011 /
 
És milyen igaz...
(#) szamóca hozzászólása Jún 19, 2011 /
 
(#) zsoltee0001 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 19, 2011 /
 
Nincs mit csodálkozni: RaJ-fájzen ügyfél (valószínűleg védett fogyasztó)
Az csoda, hogy írni tud
(#) sanykaraj hozzászólása Jún 19, 2011 /
 
Az egyik tanár megkérdezte_ hogy hogyan lehet irni a kivetitö táblára_
e
re haverom_ alkoholos filcel_ ere a tanár tényleg rá-íirt szépen_
de ezek után még haveromnak kelett letörölni az egész táblát_ szép tisztára_
(#) Gery78 hozzászólása Jún 21, 2011 /
 
Ezt el kell mesélnem Nektek...
A következő vicces dolog történt velem tegnap este:
Javítottam egy EAG AE-211-es erősítőt. Pont a tápegység részben cseréltem ki a kondikat, mert már ki voltak száradva. Szépen beszereltem az új kondikat, gondoltam no, akkor kipróbálom. Azért a biztonság kedvéért odatettem az erősítő alját a kondik elé, ha valami gubanc lenne. Bekapcsoltam, és vártam egy kicsit. Hála Istennek nem durrant ki egyik sem. No mérjünk rá. Megmértem a kondikon a feszt, minden jó volt. Rákötöm a hangfalat, és a PC-t, mint jelforrást. Elindítok egy filmet, szépen működik minden, szól az erősítő, majd kb. 5-10 másodperc múlva teljes sötétség lett a lakásban... Na mondom mi van. Biztos ami ziher, kihúztam a 230V-os csatlakozót az erősítőből, hátha én csináltam valami galibát. Anyukám elkezdett jajveszékelni, hogy mit csináltam már megint. Megyek ki, nézem a kismegszakítókat minden rendben, azaz nem csapódtak le. Kinézek az ablakon, látom ám, hogy az egész lakótelepen nincs áram. Mondom anyukámnak, csak nem vagyok olyan béna, hogy az egész lakótelepen kiverem a biztosítékot. Mire Ő: Dehogynem...
Aztán később kiderült, csak áramszünet volt, de szerencsére nem az én hibámból. Miután visszajött az áram, minden a legnagyobb rendben működött, és én megnyugodtam, hogy nem én voltam az ügyetlen, csak megviccelt az ELMŰ.
(#) Iszkakof István válasza Gery78 hozzászólására (») Jún 21, 2011 /
 
„Mondom anyukámnak, csak nem vagyok olyan béna, hogy az egész lakótelepen kiverem a biztosítékot. Mire Ő: Dehogynem... “
Hidd el, anyád ezt dicséretnek szánta! Szerinte elég ügyes vagy ahhoz, hogy olyan kütyüt építs, amelyik az egész lakótelepet áramtalanitja.
(#) szamóca hozzászólása Jún 21, 2011 /
 
(#) havranarpi válasza szamóca hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
húúú hát ez durva
:idiota:
(#) szamóca válasza havranarpi hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Nem nem! Ez a durva!
(#) kistotti01 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Hűűha... :csodalk: Nagyon agresszív a lány. A végén még a csávó sörét is elvitte. Nem semmi.
(#) szamóca hozzászólása Jún 22, 2011 /
 
(#) szamóca hozzászólása Jún 22, 2011 /
 
ötlet.
(#) kissi válasza kistotti01 hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Úgy látom nem is olvadt össze, tehát jó !

Steve
(#) kistotti01 válasza kissi hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Igazán "profi" munkát végzett az elkészítője.
(#) elektrorudi válasza Gery78 hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Idézet:
„Mondom anyukámnak, csak nem vagyok olyan béna, hogy az egész lakótelepen kiverem a biztosítékot. Mire Ő: Dehogynem..”

Ha már teljesen lemondott rólad az anyukád, esetleg örökbefogadlak...!
(#) zsoltee0001 válasza kistotti01 hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Beteg... műanyag olajosflakonból láttam hasonlót, ott a szája szabadon volt, reflexnyílás gyanánt
Következő: »»   511 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem