Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   646 / 976
(#) nagym6 válasza kérdező hozzászólására (») Jan 11, 2014 /
 
Ha arramennék, és letámadnának. Mondanám, jókor voltam jó helyen.
(#) kérdező válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 12, 2014 / 1
 
Pontosan.
És már meg is lenne a fias tojásuk.
(#) mineral hozzászólása Jan 12, 2014 /
 
Bútorlapszabászatban vágattam bútorlapból csíkokat. Műszaki ember lévél a méretet mm-ben adtam meg. 1055mm hosszú lapokat vágattam. A hölgy a megrendelő lapra 1.55 métert írt. Rövid oktatás után megtudta a hogy az 1 méter az 1000 mm. Így nekem mindössze 1.055 méter kell. Ezt a lapon kijavította és a biztonság kedvéért az én kézi rajzomat is hozzátűzte a megrendelő laphoz. Itthon ért a meglepetés. Végül csak 1.55m hosszú lapokat kaptam. No comment!
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2014
(#) Buvarruha válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Úristen, pedig javítva is lett. Ez a kreténség netovábbja.
(#) granpa válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
És még ki is fizethetted a felesleget.
(#) zolika60 válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Talán egy olyan szabászatot kell legközelebb választanod, ahol nem hölgyek veszik fel a rendelést.
Szerk.: Azért a cirka félméteres különbséget szemre a helyszínen is megláthattad volna.
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2014
(#) mineral válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Igazad van. Ha csak az lett volna a rendelés akkor kitűnt volna. De több méret is volt ami össze volt ragasztószalaggal bandázsolva. Így nem tűnt ki a hibás darab. Körfűrészem nemlévén el sem tudom vágni szépen... Így vihetem vissza levágatni. Ami csak a 60 km plusz autókázás miatt bosszantó.
(#) SALáta válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Örülj hogy nem 1055 cm et kaptál vagy 1055 m . A szabászat itt is érdekes, ha ott vagyok főnök vágja mint a nyíl ha nem ő vágja akkor olyan mint az a nyílvessző aminek közepére kilós súlyt akasztottak.
(#) zolika60 válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Vigasztaljon, hogy levágni lehet belőle. Hozzátoldani nagyobb probléma volna.
(#) sargarigo válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Én ezt már megtanultam, szintén saját káromon! NINCS OLYAN, hogy 1055 mm, csakis centire kerekítve! Azóta bármit vágatok, mindig szép kerek számokat használok! Ha ezért át is kell építeni a lakást...
(#) Macsek71 válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
+ Ne felejtsd el, a bútorlap nem 2 cm vastag, csak 18 mm !
Én anno megkajáltam a konyhaszekrény összerakásánál ...
(#) Gery78 válasza mineral hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Tudod ez az a tipikus asztalos, vagy ács közmondás: "Mérj egyszer, vágj kétszer." Vagy fordítva?
(#) mhatalyak hozzászólása Jan 12, 2014 /
 
Közúti Ellenőrzés
- (Rendőr)
-Jó napot!!!Maga ivott?
- Igen ... reggel .... a lányom férjhez ment ..... és mivel nem szeretek templomba menni a , voltam egy bárban, és ittam egy pár sört .... majd a partin ittam egy üveg bort .... és délután kiürítettem egy üveg whiskyt ....(csuklás.)
Rendőr azt mondja: :
-Érted te, hogy én rendőr vagyok, és én alkohol ellenőrzést tartok ??
A srác nyugodtan válaszol:
"Érted, ... hogy ez az autó angol ..... és a feleségem vezeti autót b.meeeg??
(#) andras99 hozzászólása Jan 12, 2014 /
 
Na ezért nem kellett volna az "Egy véletlen kérdés" gombra kattintanom a gyakorikerdesek.hu-n...
(#) sargarigo válasza andras99 hozzászólására (») Jan 12, 2014 /
 
Úristen. Ez komoly? Szegény macsek!
(#) andras99 válasza sargarigo hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Hát remélem nem komoly, de amilyen értelmi szintű emberek szerepeltek pl. a Maúnika soúban simán el tudom képzelni.
(#) szitko válasza andras99 hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Már többször, teljesen véletlenül meglátogattam azt az oldalt, de mindig felháborított. Eddig egy hozzászólást sem találtam, az általam látogatott kérdéseknél, ami helyesen lett volna leírva. Mind tele van helyesírási hibával és olyan hibák vannak, hogy az elképesztő. Tényleg ilyenek vagyunk? Tojunk mindenre? Vagy oda csak olyan emberek írnak akik az elemit sem járták ki?
Bocsánat, nem tudtam kihagyni, mert ez számomra egyáltalán nem vicces.
A hozzászólás módosítva: Jan 13, 2014
(#) Buvarruha válasza szitko hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Itt is találsz elég sok hozzászólást amiben a moderátorok javítgatták ki a helyesírási hibákat és ez látszik pirossal.
(#) peti333 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Nem feltétlenül jelölik ki pirossal. Mellesleg az egy névtelen oldal, és tele van trollokkal, álkérdésekkel, és teljesen értelmetlen, és ismétlődő kérdésekkel is. Néha található rajta hasznos információ is, ha az ember tudja hogyan kell használni. Ezzel szemben itt a moderátorok a rendetlenkedőket hamar helyre teszik, általában nyom nélkül, hogy tényleg hasznos legyen az oldal, és könnyen átlátható.
(#) andras99 válasza szitko hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Hát igen, ez szerintem sem vicces, inkább elszomorító, de ezt a topicot találtam e legmegfelelőbbnek.

Peti333: Az oldalon gyakran beszélek le sok embert az Ibiza, Auna, stb. noname vackokról, ajánlok helyettük régi Reflexet használtan, egyből megjelenik pár hozzáértő is aki szintén javasol dolgokat. Na ezek a válaszok sokszor nagyon hasznosak egy kezdő számára, de amikor háromszor teszi fel valaki ugyanazt a kérdést, mindegyikre más választ kap, majd kiír egy negyediket is hogy a háromféle válasz közül melyik a jó, na ettől kapok idegbajt... Meg még egy "klasszikus": A .... (valami noname) hangfalmárka jó? SOS! De ugyanezt e kérdést már előtte feltették vagy kétszázan.
(#) szamóca válasza andras99 hozzászólására (») Jan 13, 2014 /
 
Kétmillió-kétszázan meg még mindig falaznak, fene a sok Kőműves Kelement.
(#) mineral hozzászólása Jan 14, 2014 /
 
"De miért nem építesz te magad , egy egyszerű és nagyszerű kis RIAA megépítése annyira egyszerű mint a zsiroskenyér " Tíz perce nevetek ezen. Ezért is szeretem a témákat végigolvasni.Bővebben: Link
(#) Prendick válasza mineral hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
Megnézném a szerzőnél a zsíroskenyeret. Mert az a korrektor alsó hangon két heti munkának tűnik és ha ez az egyszerű, akkor a zsíroskenyér se lehet kispályás.
(#) zolika60 válasza Prendick hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
A többi munkájához kell viszonyítani. Neki valóban semmiség.
(#) peti333 válasza Prendick hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
Pontosan.
Laci munkáit már évek óta csodálom, és tervezgetem, hogy összeszedek egy kis pénzt és vásárolok tőle egy erősítőt.
(#) szamóca hozzászólása Jan 14, 2014 /
 
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Jan 14, 2014 /
 
Jaj jaj ez így estére durva volt.
(#) speed008 hozzászólása Jan 15, 2014 /
 
Egy kis esti sörözés mellé
Bővebben: Link
(#) svebis.zoltan hozzászólása Jan 17, 2014 /
 
Sziasztok!
Targoncát javítok,a minap elfogyott a forrasztó ónom,megálltam egy épületgépészettel foglalkozó áruháznál,hogy pótoljam a forrasztó ón készletem.Bemegyek az üzletbe,közlöm a eladó idős hölggyel miszerint 4 csatornás 1,5 mm es forrasztóónt szeretnék vásárolni!Közli hogy nincs ilyen árujuk,kérdezem hogyhogy nincs hiszen ki van írva hogy rézcsövek is kaphatóak ahhoz pedig kell lenni valaminek amivel összekötik!De hát miért nem mondta hogy magának CIN kell!És még az áfás számlára is azt írta hogy cin !
(#) vicsys válasza svebis.zoltan hozzászólására (») Jan 17, 2014 /
 
... és végül is vettél forrasztó ónt is a cin mellé?
Következő: »»   646 / 976
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem