Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   428 / 1679
(#) nagy hoho válasza slogan hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Mert Murpfy meg mondta ,hogy "ami elromolhat az el is romlik"
(#) nagy hoho válasza slogan hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Köszönöm az elismerést . Egyébként több fórum társunk keze munkája is benne van : köbzoli a trafót csinálta, Alkotó tervei alapján készült a panel méter és proli007 segít a uA mérőt elkészíteni. Ez úton is köszönöm a segítségüket.
(#) nagy hoho válasza slogan hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Mindig csodáltam azokat az embereket akik vasút modellezéssel foglalkoznak. A tv és a hegesztés egyedül álló ötlet. A jelzőket nézve a harmadiknál már nem tudtam ,hogy ki kivel van. Te a vasútnál dolgoztál? Én képtelen lennék meg jegyezni, hogy melyik jelző milyen jelző, pedig vasútgépészeti technikumot végeztem. Igaz ha valami újat kell megjegyeznem akkor valami régit el kell felejtenem. Minden elismerésem a Tiéd.
(#) slogan válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Köszönöm az elismerést ,de be kell vallanom fogalmam sincs a jelzők mikéntjéről
Le kellett modellezni és sikerült ,de nem tudom mit mutatnak
(#) Frankye válasza slogan hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Ha kell, szívesen segítek a jelzők-jelzések értelmezésében.
(#) slogan válasza Frankye hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Köszönettel ,már többen megpróbálták ,de "egyik fülemen be....." ....

Egyenlőre csak gyártom
(#) Bago hozzászólása Jún 15, 2009 /
 
Sziasztok! A minap megvalósítottam régi elképzelesemet, miszerint a SB X-Fi Titanium kártyám előlapi kivezetését beüzemeltem.
A problémát az okozta, hogy a házamon a gyári front panel nem HD-s hanem ac97-es.
Ha valakit érdekel, szívesen leírom, hogyan oldottam meg az átalakítást.
(#) CIROKL hozzászólása Jún 15, 2009 /
 
Sziasztok: A hétvégén épitettem egy RIAA korrektort ! Egy csöppet bátor voltam olyan szabadosra terveztem a dobozkáját ? Féltem hogy gond lessz vele ? már mint brumm vagy hasonlók ! Viszont a beüzemelés után kiderült hogy semmi aggodalomra nincs ok .Tökéletesen megy az első bekapcsra és ami a lényeg , eggyáltalán nincs semmi brumm !Tehát marad ez a nyitott doboz legalább csak bele lehet kukkantani hogy mennyi az annyi ! Egyébként csupén csak egy TL074 -es a lelke .ITT látható az építésről több fotó.
(#) Zoli_bácsi válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Igazán remekbe szabott doboz ez, CIROKL! Te nagyon profi vagy a doboz készítésben. Tegyél az elejére, a panel fölé egy víztiszta plexit, ha szabad ilyen dizájn ötletet adni.
(#) CIROKL válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Kössz szépen ! gyakorlatilag az eredeti elképzelésem az igazából Üveg ? az nem karistolódik lásd a DoZ -om nál ! Már folyamatban van holnap fölkerül a panel fölé az a cafatnyi kis üveg lapocska .
(#) kaqkk válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Gyönyörű !
(#) belganarancs válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Ismét le a kalappal!
(#) 7805 válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
(#) nagy hoho válasza Frankye hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Helló ! Nagyon rendes vagy most végeztem túravezető szakon, úgy hogy a mozdonyvezetőit kihagynám ha lehet.
(#) nagy hoho válasza slogan hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Értem akkor Te nem modellezel ha nem tartozékokat gyártasz. Az sem lebecsülendő.
(#) nagy hoho válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Bocs Frankye ! Azt hittem nekem írtad. Ez már a vég kezdete.
(#) slogan válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Valamilyen szinten modellezek ,csak a jelzőket nem tudom

Asztalom készülőben ....

100_5778.jpg
    
(#) gg630504 válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Szép. De mennyire zsebtelefon-beleciripelés-álló?
(#) CIROKL válasza gg630504 hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
No probléma !semmire sem érzékeny az aranyos ! egy nem szokványos korrektor ez valójában passziv korektor csak két müv erősítő közé van betéve ! TL074 korrektor
(#) beton cipő válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Gratulálok, szép tiszta munkák! Megnéztem a dobozokat és azok is nagyon szép szálcsiszolt dobozkák. Megkérdezhetem, hogy ezeket te csinálod vagy esetleg valaki más csinálja?
(#) CIROKL válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Szia :Természetesen mind saját készítésű !
(#) Frankye válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Nem, de szívesen segítek Neked is... (Ha esetleg később mégis szeretnél túrán kívül mást is vezetni. )
(#) beton cipő válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Nagyon igényes munkák Akkor így már rákérdeznék, hogy mivel hegeszted össze a lapokat (mert ez ha jól látom alumínium, és ha jól tudom azt valahogy másként kell hegeszteni, mint az acélt...)
(#) SzervízMacska válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Üdv! Argonnal egészen jó eredményt lehet elérni.
(#) 7805 hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
Na Hogy is kezdjem

Kész az új erősítőm ami 2x15-wattra képes ledes hangerővel és ledes kivezérlésjelzővel-a hangerővel meggyült a bajom de kész van ..
(#) Mzolee válasza 7805 hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Hűű
Honnan vetted az ötletet a jackley közbetételes hangerőszabályzóhoz?
(#) 7805 válasza Mzolee hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Hobbielektronikás ujságokból meg netről.. de kifogott rajtam rendesen..
(#) zolika60 válasza 7805 hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Jó kis munka. De a káosz kábelezésen lehetne javítani. Igaz,hogy azt csak te látod, de a tudat,hogy olyan?
(#) 7805 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
csak így lehett megoldani mert a hely is kevés.. :yes:
(#) CIROKL válasza beton cipő hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Szia :Ez nem alu eggyik sem ! Amit a képeken láthatsz az mindd 2mm -es INOX anyag . Ezek természetesen csak a saját anyagukal vannak öszeolvasztva semmi hozag anyag nélkül !Ezzel a masinával követem el ezeket a bűnöket !
Következő: »»   428 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem