Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   739 / 1680
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
De minek? Az a fólia felöli oldal, az mindegy. Amúgy ma cirkulával lett elvágva a lemez, szép lett.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
Persze mindegy amíg nem akarsz rá vasalni, vagy rajzolni valamit. :yes:
(#) David.zsombor válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
Szerintem a másik oldalra gondol...
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
Nem értem. Meg lesz tisztítva a lemez. Csak a nem réz felöli oldala zöld színű. Ennyi.
(#) vikipapa válasza janikukac hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
A "réz felőli oldal" a fóliaoldal. A másik oldala ahol nincs réz az pedig a beültetési oldal.
(#) nagy hoho válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 8, 2011 /
 
Ahhoz már hozzá vagyunk szokva, hogy minden munkád mestermű de, hogy a hangszóró védelem panel is szimmetrikus. Gratulálok!
(#) Abukodonozo válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Jó lesz ez köb-mester!
(#) stear hozzászólása Máj 9, 2011 /
 
Elnézésedet kérem köbmester, nem találtam ez a topicot. Köszönöm az útbaigazítást.
(#) Frankye válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Remélem, Lacikám, azért nem valóban a legutolsó, inkább csak a legutóbbi! Mert ilyen mestermunkát öröm nézni.
(#) CIROKL válasza Frankye hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Igaz !
Mostanság a leg , de mondhatnám ebben az évben az első és most hirtelen az utolsó is egyben , ha kapok valami olyan kapcsolást amit érdemesnek tartok az után építésre akkor azt elkövetem természetesen bár már ritkítani kéne őket nem szaporítani mert sajnos az egykori műhelyem csak már mint erősítő raktár funkcionál így lassan nem férek , minden polcon csak erősítő...
(#) vicsys válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Most panaszkodsz vagy dicsekszel...? :beka3: Tényleg tettszenek a munkáid. Szeretném ha még bővítenéd a raktárkészletedet, mert jó látni ezeket a szépen kivitelezett berendezéseket.
(#) zolika60 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Nagyobb műhely kell, vagy néhányat el kell adni,esetleg ajándékozni.
(#) klemo86 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Akkor rendezz be egy zeneszobát… Alakíts át valami jelentéktelen helyiséget, mint pl étkező, stbstb
(#) CIROKL válasza vicsys hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Inkább a kettő keveréke , nem is dicsekszem meg nem is panaszkodom , ez inkább nálam csak ilyen semleges állapot.
(#) skero válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Idézet:
„ha kapok valami olyan kapcsolást amit érdemesnek tartok az után építésre akkor azt elkövetem”
Talán már ismered. Csak azért küldtem hátha kedvet kapsz ...és mi pedig majd gyönyörködhetünk.
(#) skero válasza skero hozzászólására (») Máj 9, 2011 /
 
Bocsánat elrontottam a szerkesztést .Így helyes a szöveg.

3.JPG
    
(#) tupac86 hozzászólása Máj 10, 2011 /
 
köszöntem a segitséget
(#) saraha válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2011 /
 
Jó lett nagyon.Egyébként,ha direkt úgy írtad akkor bocs,de a tervezője nem Otalla hanem Otala.
(#) CIROKL válasza saraha hozzászólására (») Máj 10, 2011 /
 
Köszöntem mindenkinek a dicsérő szavakat !
Gyuri : Nem direkt írtam úgy, elírás történt valószínű / sajnos nálam ez megtörténhet /
Nézd csak ! itt is helyesen volt leírva .
(#) (Felhasználó 46585) válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2011 /
 
Hát, meg nem venném, de kölcsönkérném. Lehet, hogy sosem lesz időm a sajátomat megcsinálni... Egy kölcsön viszont komolyan inspirálna, hogy álljak neki, mert a tiedet előbb-utóbb vissza kell adni...
Neked meg lenne egy kis hely, az újabb erősítőnek. Mondjuk, egy D osztályú?
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 11, 2011 /
 
Zoli ! Nem lényegtelen a helyes név , azért az is fontos , de tényleg utoljára linkelem a foto albumom , ma a fedlapot is megcsináltam amit már mondottam is hogy csak az hiányzik .
Ez mint nálam megszokott 3mm -es üvegből van és a közepére rákerült a saját logóm .
otala amp
(#) vicsys válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 11, 2011 /
 
Nagyon szép lett! A köríveket még egy picit majd gyakorolnod kell, de le a kalappal! :kalap:
(#) CIROKL válasza vicsys hozzászólására (») Máj 11, 2011 /
 
Dehogy gyakorolom , nincs szándékomban ugyanis ez direkt kézzel rajzolt és nem is volt szándékomban semmiféle segédeszköz használata , sem körző sem sörösüveg .
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 11, 2011 /
 
Mint a Viktornak is irtam a válaszomban a sablont direkt kézzel rajzoltam és az üveg belső felére homokszórással csináltam .
(#) zolika60 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 11, 2011 /
 
Szép ez így is. :yes: Pedig a sörösüveg kézremegés ellen is jó. Persze csak amíg ki nem ürül.
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 12, 2011 /
 
Először látom a munkád. Nagyon frankó lett ! Tetszik a nyák színe, meg a forrasztás is!
Profi. Mivel égetted a PIC-et? A progit hogyan írtad? Üdv : Jani !
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 12, 2011 /
 
Gratulálok! Nehéz szülés volt, de szép kisgyerek lett. (Hiányzik egy átkötés! A PIC 10-es lába így nem kapcsolódik a 7404 10-es lábához...)
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 12, 2011 /
 
A klónt te csináltad, vagy vetted? Honnan tanulsz programozni? Én ma készítem el az első munkámat...
(#) lesliewednesday válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 12, 2011 /
 
Ebből én kimaradtam. Előosztós frekimérő? Van erről itt valami bővebb, vagy ez kettőtök szerzeménye?
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Máj 13, 2011 /
 
Üdv kedves fórumtársak.

Lehetőségeimhez mérten elkészítettem a 2.7.1 verziószámú labortápot. Minden funkció remekül működik.
Következő: »»   739 / 1680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem