Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3582 / 3582
(#) Frankye válasza Alkotó hozzászólására (») Kedd, 6:53 /
 
Egy komoly fejlesztés előjele. Részleteket hamarosan közzé teszi Topi, addig annyi a kérésünk, hogy használjátok, szokjátok. Csak az új kérdés feltételekor kéri a rendszer a kitöltését a mezőnek. Válasz esetén nincs ilyen.
Köszönjük a türelmet és a közreműködést!
(#) Alkotó válasza Frankye hozzászólására (») Kedd, 12:43 /
 
Köszönjük a fejlesztést. Változásra szükség van, és remélem mindenkinek tetszeni fog.
Én személy szerint óvatos vagyok az örömködéssel. Kellemetlenség, amikorra már megszokok mondjuk egy banki felületet, akkor jön egy "fejlesztés", aminek eredménye, hogy nem találok semmit, nem tudok utalni, nem látom az árfolyamokat, sőt még ki se tudok lépni mert az is eltűnt.
Hasonló érzésem van, amikor a Tesco-ban a megszokott termék helyeit megkeverik, és még a személyzet sem tudja hová került a paradicsomsűrítmény, nem is beszélve a gyufáról.
(#) KBal76 válasza Frankye hozzászólására (») Kedd, 13:12 /
 
Remélhetőleg nem a topikok altopikokká aprózás a végcél, mert úgy ki fog halni az egész oldal. Pont az motivál sok hozzászólást (gondolom sokaknál), hogy előre nem várható témákba botlunk bele. Ha tematikusan szét lesz aprózva, kevesen fognak mindenhová beklikkelgetni, egy aloldal hozzászólásainak olvasottsága töredékre eshet vissza. Pl.: hiába vagyok tájékozott egy témában, ha az éppen nem foglalkoztat, nem kattintok bele, ellenben egy ilyen gyűjtőtopikban, ahol összefolynak a témák, hozzászólok - mert pont a szemem elé kerül. Szerintem.
(#) Udvari Zsombor válasza Frankye hozzászólására (») Kedd, 13:21 /
 
Megnéztem, már nekem is ezt a felületet dobta fel "új kérdés a topikon belül" esetén. A legjobb a "mini topik cím" opcionálissá tétele, mert ennek így nincs sok értelme.
Gondolom, hogy még nem éles a frissítés, aminek a része lesz, mert az "Elosztó" még nem tartalmaz ehhez bejegyzést.
(#) Frankye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Kedd, 13:39 /
 
Egyben az eddigiekre:
@ Alkotó: Igen, ez köztünk is felmerült. Reméljük, hogy tetszeni fog a többségnek, persze biztos, hogy nem mindenkinek.
@ KBal76: Részletekbe egyelőre nem mennék bele, alkalmasint Topi pontosan le fogja írni, mi, mire, hogyan változik majd. Nem szeretnék előre szaladni.
@ Zsombor: Így van, ez kizárólag az új kérdés feltételénél jelenik meg, nem véletlenül. Mivel ez a fórum-motor fejlesztésében van, így mindenkinél ugyan úgy működik, a mögöttes platformtól (böngészőtől) függetlenül. Vannak technikai részletek, amelyek a fejlesztés miatt szükségesek, ilyen az említett "mini topic cím".
(#) sany válasza KBal76 hozzászólására (») Kedd, 14:03 / 1
 
Majd nem kérdezünk, és egybe marad.
(#) szs válasza Frankye hozzászólására (») Kedd, 18:20 / 1
 
Idézet:
„Reméljük, hogy tetszeni fog a többségnek, persze biztos, hogy nem mindenkinek”


Igen. Így szok ez müködni. Ha kötelezővé teszünk valamit (mert anélkül nem lehet), akkor leszűrjük: sikeres, népszerű, hiszen mindenki használja. Azok csak "némelyek", sajnálnivalók, akiknek nem tetszik.
Majd én meg jól beírom a nevem "minitopikcím"-nek, aztan kérdezek, amit akarok.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 18:21
(#) Bakman válasza Frankye hozzászólására (») Kedd, 18:41 / 2
 
Remélhetőleg lesz végre felhasználói avatar is, nagyon hiányzik erről a fórumról.
(#) sany válasza szs hozzászólására (») Kedd, 18:41 /
 
Még várjuk meg mi lesz pontosan, elhamarkodott következtetéseket ne hozzunk.
A világ is így működik, ahogy írod. A rosszat is meg lehet szokni különben.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 18:44
(#) sany válasza Bakman hozzászólására (») Kedd, 18:42 /
 
Szavazzunk!
(#) Udvari Zsombor válasza sany hozzászólására (») Kedd, 18:44 /
 
Én leszavazom! Nem kell "mini topik cím" és kulcsszavak, ezek teljesen feleslegesek!
(#) szs válasza Bakman hozzászólására (») Kedd, 18:49 /
 
Remélem ez komoly volt. Mert viccnek durva.
Borzalmasan hiányoznak a NET-ről kotort viccesnek gondolt avatarképek, meg a megszőrözött rombusz. Előrevisz mindenképp.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 18:57
(#) MajorosL válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Kedd, 19:13 / 1
 
Kedves Mindenki!

Köszönjük az észrevételeket. A jövőben mindenképpen lesz egy több lépcsőben megvalósuló fórum fejlesztés - átalakítás, melynek célja egyértelműen Ti jogosan felmerült igényeiteknek a megoldása. Kérdező könnyebben kereshessen (és találhasson), a válaszolónak ne kelljen huszadjára is leírni ugyan azt, mert a kérdező például nem keresett, stbstb.

Ha szavazásra lesz szükség, akkor mindenképp élni fogunk a lehetőséggel, hogy mindenki segítsen kijelölni a helyes/jónak vélt utat, de jelenleg még nincs miről szavazni.

Ha valakit zavar a "mini topik cím" rendszeresen, az vélhetően teljesen rosszul használja a fórumot, hiszen akkor egyfajta blognak használja. Így nem kell aggódni, hogy bármilyen problémát okoz a fórumot helyesen használók körében.

Ahogy Frankye is részben említette, egy hosszú fórum kereshetőség-követhetőség-kérdezhetőség módosítás van folyamatban, de műszaki feltételein is még dolgozunk, így nem kell semmin aggódni
(#) Gafly válasza Bakman hozzászólására (») Kedd, 19:52 /
 
Nekem személy szerint nem annyira hiányzik az avatar.

Amúgy nagyon támogatom, mert ebben a virtuális világban legalább annyi támpontot kapjak, hogy lássam a búráját. Teljesen másként állok hozzá, pontosan úgy mint aki még irányítószámot sem ad meg a profiljában. Olyanoknak ugye nem segítünk, csak ha nagyon kell.

De céges környezetben "kötelező lenne" a rendes profil képet feltölteni, de a gyakorlatban nem igazán működik. Nekem fent van a "búrám", sokat segít legalább abban, hogy fiú vagy lány a kérdező (indiai esetében már ez is fogas kérdés).
Személyes dolog, hogy a vicces skacokat helyből utolsó helyre/parkolóra szoktam tenni.
(#) sany válasza MajorosL hozzászólására (») Kedd, 19:54 /
 
Mindegy leírom.... Engem zavar, és még nincs is sok mini topik.
Sajnos, inkább így lesz a blog szerűség. Ha eddig is blognak használtam, akkor is szívesen használtam, ha helyesen, ha nem. Egy "mini topik cím", alatta az írással inkább így lesz a blog. Akkor ne is legyenek fórum témák újabbak, csak egy topik, és abban mini topikok.
A fejlesztés jó, de szerintem így a fórum egyedisége veszélybe kerül. De ez csak az én véleményem.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 20:03 /
 
Idézet:
„lássam a búráját.”
Régi igaz mondás "lakva ismerni meg az embert".
Én búrám látásával mellé is lehet fogni, voltak akik elsőre rendes embernek gondoltak .
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:06
(#) Skori válasza sany hozzászólására (») Kedd, 20:08 / 1
 
Azt mondanám várjuk ki mi lesz, és csak utána alakítsuk ki, és mondjunk véleményt róla.
De annyiban igazad van, hogy ami úgy kezdődik, hogy "kötelező" azt alapból nem szeretjük. De ugye mindíg van választási lehetőség - mert használni a fórumot (vagy csak írni bele) végülis nem kötelező. Bár esetemben az a gyakoribb, hogy válaszolok valamire, amit kérdezek, az meg sokszor olyan, hogy más sem tudja a választ.
(#) zolika60 hozzászólása Kedd, 20:19 /
 

Értelmes ez?

Eddig minden rendszer módosítás a felhasználók számának csökkenésével járt mióta a fórumon vagyok. Szükség van erre is?
(#) sany válasza Skori hozzászólására (») Kedd, 20:20 /
 
Mindegy mi lesz, elfogadom a fejlesztést. Én csak egyszerű felhasználó vagyok, nem a közösség.
Én a változástól félek, de lehet nem kell.
(#) szs válasza MajorosL hozzászólására (») Kedd, 20:30 /
 
Idézet:
„ne kelljen huszadjára is leírni ugyan azt, mert a kérdező például nem keresett,”

Aha...
Ebben a hsz-ban benne van ez, ugye:
https://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_post_2626214.html#2626214

Nem, nincs.
Pontosan ugyanúgy nem nézett utána a létező kérdés-válasznak, mintha nem nyitott volna minitopikot.

Rossz érv, no.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:36
(#) klausz18 válasza szs hozzászólására (») Kedd, 20:40 /
 
Szövegértés! Egyértelműen elmondta, hogy ez előfutára egy fejlesztésnek ami majd segíti a keresés és talalást. Nem mondta, hogy ez mától megoldja a lusták ügyét, hanem hogy több átalakítás lesz, és valószínűleg ez az első.

Valószínűleg ez a mostani arról szól, hogy a hozzászólás láncokat jobban tematizálni lehessen. Nem írt sehol olyat, mint amin hőbörögsz.
(#) sany válasza klausz18 hozzászólására (») Kedd, 20:42 /
 
Az AI-nek. De lehet tévedek.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:43
(#) szs válasza klausz18 hozzászólására (») Kedd, 20:43 /
 
Szerintem te nem értesz szöveget.
Nemcsak az enyém, hanem ez övét sem. Es ez a cél.
Idézet:
„Nem írt sehol olyat”

Akkor szerinted honnan idéztem? Tőle bizony.

Hőbörgök????
Nem. Csak (veled ellentétben) saját hozzáállásom van. Nem fújom a kötelezőt.
Úgy érzed, nem mondhatom el, mit gondolok, lebaltázol?
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:50
(#) klausz18 válasza szs hozzászólására (») Kedd, 20:53 / 1
 
Idézet:
„Csak (veled ellentétben) saját hozzáállásom van. Nem fújom a kötelezőt.”


Nem tudom milyen kötelezőről van szó. Én inkább kíváncsian várom a részleteket, ahelyett, hogy egyből ítéletet hoznék, vagy cáfolnám a még semmit.
(#) szs válasza klausz18 hozzászólására (») Kedd, 20:54 /
 
Akkor leszel szíves velem szemben megválogatni a szavaid.
Miközben én kíváncsian váras közben közzétehetem az állaspontom.
Nem hőbörgök
A hozzászólás módosítva: Kedd, 20:56
(#) klausz18 válasza sany hozzászólására (») Kedd, 20:59 /
 
Ha a vége egy jól kereshető, nem többezer oldalas gyűjtő topikok hada lesz, annak én csak örülök. Biztosan okkal kértek már be kulcsszavakat is a topikoknál mint keresés segítés (van ez már talán egy éve is, nem emlékszem), gondolom az is ahhoz kellett / kell.
(#) Bakman válasza szs hozzászólására (») Kedd, 23:19 /
 
Igen, komoly volt. Pár fórumon mozgok és a legtöbb ember normális avatart használ, egy pillantással látható, ki írt. Ugyanakkor kb. minden ilyen fórumon egyénileg kikapcsolhatóak ezek, így nem pár nyavajgó miatt kell lemondani erről a jó dologról mindenkinek.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 23:20
Következő: »»   3582 / 3582
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem