Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3583 / 3583
(#) Skori válasza sany hozzászólására (») 10:33 /
 
A macskák imádják a dobozokat. Tegyél ki neki párféle papírdobozt, és nézd meg melyiket szereti jobban
(#) sany válasza Skori hozzászólására (») 10:42 /
 
Tudom.
Csak hideg nekik nem? Lehet megcsinálom és nem megy bele, benne van ez is a pakliban.
(#) Ge Lee válasza sany hozzászólására (») 10:54 /
 
Nem hideg ha kibéleled ronggyal. Az sem jó ha túl nagy a doboz és az sem ha kicsi, akkora kell amibe úgy kényelmesen bele tud gömbölyödni, illetve tud egy picit nyújtózni is ha akar. A bejáratot meg úgy csináld meg (kartondoboz) hogy a karton nyíló részét felül hagyd meg és csak alul vágd le vagy hajtsd vissza, tehát úgy kellejen neki "lehajolva" belebújni.
Inkább a hely megválasztása a lényeg, azt kell megfigyelni már ha mondjuk egy teraszról van szó, hogy hova fekszik le szívesebben és oda kell rakni a dobozt, ha van mondjuk asztal akkor célszerű az asztal alá, ott nincs is útban meg szeretni is fog odabújni.
(#) Gafly válasza Skori hozzászólására (») 10:55 /
 
Ebben neked igazad van.

Tapasztalatom szerint is mindenbe belemásznak, és elfoglalják.
Nagyobb dobozra szoktam vágni lyukat, abba is beköltöznek, és néznek kifelé.
Ugyanakkor hamar ráúnnak, aztán rá se néznek.

Röviden:
Ésszerű méreteken belül, amit kiad az anyag.
Ő esztétikai érzékük más, mint a miénk.
Sértődés ne legyen, ha mégsem tetszik őkelmének, vagy csak simán megúnja.
Szigetelőnyag ne látszódjon ki, mert aztán sepregetheted a hungarocellt (karomerősítés).
Hasonló okból, nagyon erős vegyszerekkel ne impregnáld, mert messze el fogja kerülni...
(#) antikzsolt válasza sany hozzászólására (») 10:57 /
 
Én is tettem ki nekik dobozt. Amíg nagyon nem volt hideg rá se néztek. Hungarocell körben és szalma. Az utóbbi fontos mert az száraz és lehet cserélni. A ruha a levegőből is összeszedi a vizet.
Következő: »»   3583 / 3583
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem