Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   163 / 436
(#) Saggitarius válasza Imre hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Semmi extrat nem latok benne, teljesen standard 12V-os szenkefes motor. Nem lehet ilyesmit Magyarorszagon kapni?
(#) Imre válasza Saggitarius hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
De, biztosan! Csak amatőrként kérdem, hogy mégis hol? Szembe a hentesnél biztosan nem . Budapesten mondana nekem valaki egy üzletet?
(#) bankimajki válasza Imre hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Incomp, Lomex, HEstore, HQ.... A kugli a barátod.
(#) Imre válasza bankimajki hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Igen, köszönöm! Már néztem ezeknek a boltoknak a termékeit interneten, de kifejezetten nem volt. Megpróbálom személyesen megkérdezni a boltban.
(#) Saggitarius válasza Imre hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
En mar egy ideje nem Magyarorszagon elek, ezert igazabol nem tudlak sehova iranyitani, de ebay-en mindig van ilyesmi, es ahogy latom nem is draga: Bővebben: Link
Gondolom minidrillben volt, a belinkelt kimondottan oda valo. Idekinn a Maplinban is kaphatoak ilyenek, esetleg segitseg a keresesben az RE360 vagy RE385 illetve az RE540/1 tupusjelzesek. Mindharom 12V-os csak egyre nagyobb teljesitmenyuek. A legutolso 2.8A-es.
(#) Hp41C válasza Imre hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
(#) djlaliboy hozzászólása Okt 13, 2011 /
 
Sziasztok.Hangfal rácsot szeretnék venni de nem tudom hogy hol találok.Én olyan rácsra gondoltam ami az egész hangszóró elejét elfedi.Kérlek segítsetek.Köszönöm előre is.
(#) akos70 válasza djlaliboy hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
(#) djlaliboy válasza akos70 hozzászólására (») Okt 13, 2011 /
 
Ellnézést nem a hangszorót hanem a hangfal elejét mint a reflex mega hangfalaknál.
(#) mzozo95 hozzászólása Okt 15, 2011 /
 
Sziaszok!

A farnell-nél szeretnék vásárolni egy terméket(http://hu.farnell.com/jsp/search/productdetail.jsp?sku=1853793&CMP=KNC-GHU-FHU-GEN-SKU-G12&s_kwcid=TC) de parázok a szállítási költség és a fizetés miatt...
Külföldről sosem rendeltem, és még csak át sem utaltam..
.
A raktárkészlet az Egyesült Királyságban van, a szállíatásra írtak valahol 7000ft-ot(ha USA-ból rendelném) , valahol 1400ft-ot(ekkor azt írták, ha onlyne rendelés akkor ennyi)... A termékemhez meg azt, hogy nincs róla infójuk...

Valaki el tudná mondani, hogy hogy is van ez az egész?

Előre is hálás köszönet!(Elnézést ha valakit zavarok eme 'alávaló' kérdéssel)

Zoltán
(#) reloop válasza mzozo95 hozzászólására (») Okt 15, 2011 /
 
Szia! Nekem jók a tapasztalataim velük. Bankkártyával fizettem, minden korrekt volt. A részletekért hív fel őket, engem is kézségesen tájékoztattak.
(#) Hp41C válasza mzozo95 hozzászólására (») Okt 15, 2011 /
 
Szia!

FDH kft -nél ugyan azon a rendelési számon lehet rendelni 992 Ft+Áfa áron. Budapestre nincs kiszállítási költség.

1853793.JPG
    
(#) mzozo95 válasza Hp41C hozzászólására (») Okt 15, 2011 /
 
Szia!

Köszönöm!!!! Itt még utánvételes fizetés is lehetséges, így utalnom sem kell, Zoli
(#) Saggitarius válasza mzozo95 hozzászólására (») Okt 15, 2011 /
 
En szemely szerint es a cegunk is rendel folyamatosan a Farnelltol, mivel gyorsak. Masnapi szallitassal hozzak a cuccot, DE ha az USA-ban van keszleten az aru, akkor minden esetben €20 extrat kell fizetni per rendeles, es 3 nap alatt er csak ide. Amugy huszenegynehany Euros rendeles felett mar nincs szallitasi koltseg (legalabbis itt nalunk Irorszagban).
(#) urakarpad1984 hozzászólása Okt 16, 2011 /
 
Sziasztok. Ezen az oldalon találhattok rengeteg jó és olcsó alkatrészt.Felteszem ide, hátha valaki talál kedvére valót a választékban.

http://arpialkatresz.hupont.hu/
(#) zolika60 válasza urakarpad1984 hozzászólására (») Okt 16, 2011 /
 
Olcsónak olcsó, de nem nagy a választék.
(#) qvasz2 válasza urakarpad1984 hozzászólására (») Okt 16, 2011 /
 
Háááát. Komolytalan a választék, és vicc az ár.
pl: 7805 80Ft Ez még a HEStore-n is csak 50-60 Ft, pedig ez sokminden, csak nem olcsó hely.
(#) Csupasz hozzászólása Okt 17, 2011 /
 
Sziasztok
Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki olyan helyet ,ahol 80-90 mm belső átmérőjű plexicsövet lehet venni?
Kb. 350mm hosszúságú kellene, de mindenütt csak teljes szálat találtam.
Köszönöm a segítséget.
Üdv:
Csupasz
(#) yohnsee válasza djlaliboy hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
(Lyuk)perforált lemez kell neked, bemész a legközelebbi vas-színesfémboltba, megveszed, méretre vágod/vágatod, lefested, felcsavarozod. Kész!
(#) macera2 hozzászólása Okt 19, 2011 /
 
Üdv mindenkinek!
Néhány nappal ezelőtt, lépésenként vezérelhető dimmer IC-hez (TT 6061, LS 7538) kerestem beszerzési forrást. A forrás megvan, ajánlat megvan. Amit nem értek az, az egyik ajánlatban lévő -05+- kifejezés. Azért másolom az ajánlat lényegét:

LS7538 / LSI / 05+ / DIP-8 / $4.40

Ha valaki járatos a témába kérem küldjön egy kis helpet.

Egyébként más ajánlatban, az ajánlatküldő leírta, hogy a kért 10 db. IC, Mo.-ra való szállítással együtt 50 dolcsi, és kész.
(#) Omega1 válasza yohnsee hozzászólására (») Okt 19, 2011 / 1
 
Hello
Nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy 5db. feletti rendelés esetén.
(#) Omega1 válasza macera2 hozzászólására (») Okt 19, 2011 / 1
 
mellé ment, ide akartam íírni az előzőt...
(#) macera2 válasza Omega1 hozzászólására (») Okt 19, 2011 /
 
Köszi! Koppant a tantusz.
(#) kowi hozzászólása Okt 23, 2011 /
 
Sziasztok!
Mivel lehet helyettesíteni vagy hol kapok laf0001-es íc-t
(#) Saggitarius válasza kowi hozzászólására (») Okt 23, 2011 /
 
Ez nem valami spec IC? Miben hasznaljak? Esetleg egy foto rola?
(#) kowi válasza Saggitarius hozzászólására (») Okt 23, 2011 /
 
lcd monitor tápjába van de sajna több olyan alkatrész van benne ami szinte beszerezhetetlen így feladom a javítását.
(#) CIROKL válasza kowi hozzászólására (») Okt 23, 2011 /
 
Ez gyártói kód ez alapján is vissza lehet követni milyen tipusról van szó ?
(#) mraulajos hozzászólása Okt 23, 2011 /
 
Hali Mindenkinek!

A linkben található műszerhez keresek magyar nyelvű leírást. Bővebben: Link
(#) Saggitarius válasza kowi hozzászólására (») Okt 23, 2011 /
 
Azert meg ne add fel! Mi a monitor tipusszama? Esetleg meg a tap panelen talalhato tipusszam is segit. Biztos, hogy ez szallt el? Legtobbnyire az elkok szaradnak ki illetve szivarognak (a jobbik eset amikor latszik a felpuposodas), illetve a hattervilagitas vegfoka szokott reszlegesen meghibasodni.
(#) kowi válasza Saggitarius hozzászólására (») Okt 25, 2011 /
 
Szia!
Az elkóktól kezdve a táp 30% Felrobbant!
Rajzom is van hozzá de az íc-ről csak ennyit ír kicsit belemélyedtem és már csak az íc-t nem találom.
Következő: »»   163 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem