Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   814 / 1682
(#) Doszpot válasza H2opok hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Hát ha nem is elvágni, inkább egy jack dugóval ellátott vezetéket az egyik dinamitrúdból kihúzni. (azt nem kell lefekvés előtt újra összeforrasztani. )
Ahogy látom a NYÁK gyártatott?
Az extra funkciók valóban nem lényegesek. Az a lényeg, hogy a te igényeidet kielégítse. (elvégre azért építetted) Az ötlet és a kivitelezés ettől függetlenül nagyon tetszik.
(#) skero válasza H2opok hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Na ez aztán nagyon tetszetős lett így! Gratulálok ,nekem nagyon tetszik !
(#) szarvaspeti válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Mint régi swiftesnek,emlékeim szerint a motortérben csak az AC relé környékén férsz hozzá a vezetékhez.Az utastérben a bal oldalon megy hátra egy köteg a lábtér műanyag boritását kell leszedni a küszöb előtt.Ott találsz ha minden igaz két szál vastagabb huzalt ami fekete zöld csíkkal az megy az AC pumpára.De ezt a tolvajok is tudják és direkt szoktak neki áramot adni a hátsó ülés alatt mert ott megy be a tankba a vezeték!Ha kell neked van komplett szervízkönyvem az összes swift vezetékezése benne van töviről hegyire!
(#) H2opok hozzászólása Okt 20, 2011 /
 
Igen a nyákot melóhelyen csináltam. Ha kell valakinek szivesen adok, van még 4db. Igaz azon (2db)a cd4543 az smd ,nem furatszerelt, a maradék kettőn azon dip-es. Csináltam ilyet is-olyat is. A mérete 100x62mm, szóval elég kicsi. Az eredeti terven külön volt a kijelző nyák, és nagyobbak voltak benne. Én egyben csináltam meg, így furatgalvánosra kellett. A kijelzők innen vannak:
Compatel
Ja, ezt a shop-ot mindenkinek csak ajánlani tudom! Utalás után ,postán másnap nálad a cucc. És nagyon segítőkész a HÖLGY!
A nyákterv,stb. itt található:
Link
(#) vicsys válasza H2opok hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Nagyon király lett, gratula. Pont valami hasonlót terveztem, de az időzítés lejártakor én egy ISD-s hangtárolóból egy Joker röhögést gondoltam lejátszani. Az elvágható zsinórokat pedig szintén jack csatisra terveztem (a többszöri felhasználás végett). A csapda az lett volna, hogy bármelyik kihúzásakor gyorsul egyet a visszaszámlálás.
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
[OFF] Ötletes ! De hol maradt? Nem készült el?
(#) vicsys válasza janikukac hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
A cső már megvan, csak az idő hiányzik!

DSCN0002.JPG
    
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Ha ilyen szép gömbölyített kupakos, ne habozz elküldeni nekem!
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
[OFF] Ezt megértem. Én is időhiányban szenvedek, hogy a hangkártya 3.0 készüljön..
(#) H2opok válasza vicsys hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Ja igen ezekre én is gondoltam. Legalább egy buzzerre, ami másodpercenként csippan egyet, de a csipogása idegesített volna biztos.
Amúgy erre kerestem 1 kisméretű higanykapcsolót, de senkinek nincs. Csak a látvány miatt, és ha elfordítom vagy felállítom kikapcsolt volna.
Ja, a 2db furatszerelt cd4543-as nyáknak már van is gazdája.
(#) Mybuster hozzászólása Okt 20, 2011 /
 
Elkészült a Végleges Szirénám! Mosmár 9 módon tud megszólalni! Bővebben: Link Siren
(#) sooty válasza H2opok hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Szia! Jó lett így összerakva, van még szabad lába a picnek, lehet tuningolni.
(#) Hp41C válasza sooty hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Tényleg jól néz ki, már túlon túl élethű. A visszafele járó óra jó ötlet... Azért egy kis hangjelzés még fokozná az élményt....
(#) sooty válasza Hp41C hozzászólására (») Okt 20, 2011 /
 
Csak másodperc jár visszafelé, hogy megmaradjon az igazi óra funkció Az elválasztó ledre lehetne tenni pittyegést is, a maradék lábakon meg elmenne még egy ébresztés is a beállításával együtt. (ez a bináris óra programja, tényleg csak minimális funkcióval)
(#) Hp41C válasza sooty hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Végülis mindegy, mit olvasunk le: mennyi idő telt le a napból, vagy mennyi van még hátra... A multiplexálás lehetővé tenné, hogy 4 nyomógombot külön láb felhasználása nélkül kezeljünk, ekkor három maradna extra funkciókra... Sőt, még 6 * 4 nyomógomb is kezelhető némi diódák beépítésével...
(#) kiborg hozzászólása Okt 21, 2011 /
 
Most én vagyok béna, vagy miért nem tudok képet feltenni???
(#) szaboi válasza kiborg hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Nekem sem sikrült csak pár napra rá
(#) zsoltee0001 válasza Mybuster hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Ügyes munka! Már majdnem hiányoltam a ledet, de aztán látom, hogy van benne
(#) Mybuster válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Köszönöm ,Igen hát megspékeltem egy 3mm piros leddel mert Volt ott egy lyuk és pont belefért rákottötem a kimenetre így az inpulzusok megfigyelhetők!
(#) Mybuster válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Köszönöm Szépen! Ledbuster ez nagyon jó név Hát hogy idegesítő e ..egy idő után tényleg mindenki falra mászik tőle!
(#) dizi válasza Mybuster hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Szeva, tekerd fel a frekijét úgy 20-25 khz-re és kapsz egy jó egérriasztót.
Az így ősszel épp aktuális....
(#) Mybuster válasza dizi hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Köszi !! De már így is Besípol a fülem
(#) Pulyka válasza Mybuster hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Ha minden igaz, az az emberi fül számára nem hallható..
Egyik hülye osztálytársam elkezdi az egérriasztóra:
"Ha fordítva kötjük be, akkor hívja őket?"
(#) Mybuster válasza Pulyka hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Igenn!!
(#) blackdog válasza Mybuster hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Ez igen.
Én meg azt hittem magamról, hogy valami bajom van, annyi hülyeséget művlek pedig nem lenne rá időm.
Hirdetni kellene egy: Ki a 'betegebb' elme? versenyt.

[off]
Bárcsak az én fülem is sípolna 25kHz hallgatása után
(#) Mybuster válasza blackdog hozzászólására (») Okt 21, 2011 /
 
Hát igen Nem rossz Ötlet lenne!
(#) Mate78 hozzászólása Okt 22, 2011 /
 
Sziasztok

Elkészült a KT88SE csöves erősítőm.Meghajtás ECC83, SRPP,tápegység 5U4GB-vel + CLC szűréssel.
Single Ended, teljesítménye 2x8W, kimenőtrafója EI78.
Köszönet Cirok Lacinak, a fémmunkáért, mayky-nak a kimenőkért, és JZolinak a festési munkálatokért,illetve mindenkinek,aki tanácsokkal segített.
(#) Gafly válasza Mate78 hozzászólására (») Okt 22, 2011 /
 
Szép
(#) vicsys válasza Mate78 hozzászólására (») Okt 22, 2011 /
 
Szép lett, gartula!
(#) Zoli_bácsi válasza Mate78 hozzászólására (») Okt 22, 2011 /
 
Azta mindenit! Ez nagyon szép darab. Gratulálok hozzá!
Következő: »»   814 / 1682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem