Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   81 / 172
(#) Pulyka hozzászólása Feb 23, 2012 /
 
Udv.
Ennél a hőbiztinél van egy kis hiba, ugyanis az 50db-os, és a 100db-os megrendelés ugyanannyiba kerül..
Ez szerintem véletlen, ha ugyanannyiba kerülne mind a kettő, akkor nem lenne kettő darabár..
(#) Tocska válasza Pulyka hozzászólására (») Feb 23, 2012 /
 
Köszi az észrevételt. Valóban nem sok értelme van a 100-as lépcsőnek.
(#) ndavid87 hozzászólása Feb 25, 2012 /
 
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy ebből a csatlakozó párból a két érintkezős verziót (NXG-02) is be tudjátok szerezni?
(Jó lenne smd kivitelben is. )
(#) Tocska válasza ndavid87 hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Megoldható, a paletta bővítve ...
Az SMD kivitelűekhez viszont aláírás gyűjtés szükséges, mert szerintem többe kerülne a polc-helye, mint amit a forgalma hozna.
(#) szkrep hozzászólása Feb 26, 2012 /
 
Szeretném megkérdezni, hogy EZ a riasztó kábel árnyékolt? Ha nem, tudtok esetleg árnyékolt verziót beszerezni?
(#) Tocska válasza szkrep hozzászólására (») Feb 26, 2012 /
 
Árnyékolás gyanánt egy vékony fémfólia van rábandázsolva az erekre (a fotó felső részén ki is látszik belőle egy kicsi). Ez nem olyan hatékony, mint a fonott árnyékolás, de a riasztós szakmában - amire készült - ez nem is szükséges. Az árnyékoláson végigfut még egy pár szálas behúzó szál, ami kontaktban van az árnyékolással.
(#) ndavid87 válasza Tocska hozzászólására (») Feb 26, 2012 /
 
Jó lesz akkor a sima is, csak pár darabra lenne szükségem.
Látom, közben bővült is vele a kínálat.
Köszönöm a gyors választ!
(#) Zsolt36 hozzászólása Feb 26, 2012 /
 
Az lenne a kérdésem hogy ez:
http://www.hestore.hu/prod_10024717.html
és ez:
http://www.hestore.hu/prod_10024801.html
komatiplibilisek e egymással? Az alap ötlet az lenne hogy 4 darab adóra adna különböző jelet egy 555 és ezt dekódolná a vevő ami 4 ledet működtetne. Egy távjelző lenne ami 4 csatornás.
(#) lucky hozzászólása Feb 28, 2012 /
 
Kérdésem, hogy 0R1 OR2 0R3 értékű 1-2 W teljesítményű ellenállásokból lesz-e 1%-os tűrésű ?
Jelenleg csak 5%-osat látok...
(#) Tocska válasza lucky hozzászólására (») Feb 28, 2012 /
 
Jelenleg nincs tervben a paletta ilyen irányú bővítése.
(#) nedudgi hozzászólása Feb 28, 2012 /
 
Bár a Ninigi nem gyárt krimpelhető tüskét az NSR csatlakozóházhoz, lehetséges hogy bekerüljön a palettába? Természetesen más forrásból.

Tüske.JPG
    
(#) lucky válasza Tocska hozzászólására (») Feb 28, 2012 /
 
Köszönöm
(#) c4h10 hozzászólása Feb 28, 2012 /
 
Bővebben: Link Ennek a LED kijelzőnek ha rá kattintok az adatlapjára akkor a fő oldal jön be nem pedig az adatlapja.
(#) kadarist válasza c4h10 hozzászólására (») Feb 28, 2012 /
 
Szerencsére a kereső segít: Bővebben: Link
(#) c4h10 válasza kadarist hozzászólására (») Feb 28, 2012 /
 
Köszönöm! Én is megtaláltam a keresővel, csak gondoltam szólok, hogy ha már szerettek volna adatlapot mellékelni akkor működjön is.
(#) Tocska válasza c4h10 hozzászólására (») Feb 28, 2012 /
 
Köszönjük az észrevételt, a link javítva.
(#) Tocska válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 29, 2012 /
 
Megérkezett a válasz a gyártótól (mondhatom nagyon gyorsan). Működik a dolog, csak éppen 30.000 darabot kellene hozni belőle.
Vagy tudnak küldeni 50db-os termék mintát (csak a fuvart kell állni). Viszont ezt mindenki maga oldja meg.
Még futok egy kört, de eddig működik a papírforma.
(#) nedudgi válasza Tocska hozzászólására (») Feb 29, 2012 /
 
Köszönjük!
Már csak meg kell találni azt a 300 embert, akinek kell még
(#) thomas3 hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Szerintem elírás történt a következő termék mennyiségi kedvezményében: Bővebben: Link
(#) janimester hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Sziasztok egyetlenegy gyors kérdésem lenne , ha az előreutalást választom akkor ugye 480ft a postaköltség, de mikor ki kell választanom a futárt akkor mindenképp 800 vagy 900ft a futártól függően. Ezt azért nem értem mivel a hestore.hu-hoz feltettem ezt a kérdést és ott aztmondták hogy csak a 480forintot kell kifizetnem a fizetés kezelési költséget (990ft) pedig nem. Akkor most hogy is van ez ?
(#) janimester válasza janimester hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Valaki legyenszíves segíteni mert még ma fel szeretném adni a rendelést
(#) kadarist válasza janimester hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Szia!
Szerintem a postaköltség meg a futárköltség két különböző dolog, nem keverendő.
(#) Ricsi89 válasza janimester hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Igen 480Ft, ha postán rendeled. Ez nem egyenlő a futárral! Ha postán rendeled, akkor a postás fogja házhoz vinni és nem futár. A futárral való szállítás az pedig a drágább verzió. Tehát ha futárral akarod, akkor kifizeted a több pénzt, ha jó a postás verzió, akkor pedig ne a futáros szállítást válaszd, hanem a postai szállítást.
(#) store92 hozzászólása Márc 6, 2012 /
 
Heló!

Ez a zsugorcső milyen hosszú, mert ezt az információt nem írja...
(#) Tocska válasza store92 hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Konkrétan melyik? Mert azt meg a kérdés nem írja...
Egyébként minden zsugorcső 1m, ahogy a kiszerelési egységből kikövetkeztethető.
Speciális esetben bizonyos típusokból elképzelhető a folyóméter kiszerelés is, de ez ügyben mindenképpen egyeztetni kell a beszerzéssel.
(#) biji válasza Ricsi89 hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Tavaly volt a postaköltség 480Ft.Vagy most is annyi?A szállítási költségeknél 890Ft-ot látok.
(#) store92 válasza Tocska hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Kösz szépen a gyors választ!
(#) pepe091 válasza biji hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Ez szerintem is félrevezető kicsit, mert kint az van írva hogy 890 a Posta, viszont a rendelésnél, mikor postát választasz, akkor 480. Szóval nem tudom mire vonatkozik a 890 a leírásban...
De majd biztos kapunk egy használható információt, a dolgok miértjéről.
(#) Tocska válasza pepe091 hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Hááát, lehet, hogy bennünk van a hiba, de nem tudjuk produkálni a hibát. 890Ft van kiírva és 890Ft megy a kasszába...
A táblázat elég egyértelmű (szerintem). 480 Ft nem is szerepel benne. Azt felejtsük már el, hogy valamikor volt 480 is. Persze, én is vettem valamikor csontlevest 2,80-ért meg túrós csuszát 6,80-ért. (Óh azok a boldog béke idők...)
Aki esetleg konkrét HIBÁT (előidézési leírással) tud produkálni, azt persze megköszönjük, hogy ki tudjuk javítani.
(#) pepe091 válasza Tocska hozzászólására (») Márc 6, 2012 /
 
Akkor bocsánat, nem tudom honnan maradt bennünk ez a 480. De akkor rendben, ha nincs probléma!
Következő: »»   81 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem