Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1848 / 3592
(#) KTobi válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Nagynyomású mérők veszélyesek. A búvárpalackot mikor nyitod meg, ha analóg nyomásmérő van rajta, kötelező a föld felé fordítani (képes felrobbantani az üveglapot a nyomás). olvastam, nem tapasztalat Ha valami a fejére esett, az se játék. Ha épp ő rakta fel, és nem rögzítette jól, akkor még ő is a bűnös
(#) Gafly válasza KTobi hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Ebből a szempontból a hidraulika jámborabb.
Bár ugye van vízsugaras vágó is...
(#) janikukac hozzászólása Ápr 16, 2012 /
 
Ő, én vagy a tahó, hogy most is elutasítottam egy " Lájkold a képem lécci" - facebook butaságot? Minden nap a tini 3,14csák ezzel keresnek meg...
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Már aki. Idejét nem tudom mikor építettem utoljára bármit is.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Ne keseredj el. Nem veled van baj.
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Már kezdtem azt hinni. És akkor ilyenekért fognak rám haragudni aztán ...
(#) KTobi válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Pofozd ki kicsit a gondolatod, mert ez érthetetlen.
Nem kell mindent megcsinálni, sok hülyeség kering a netten. Az ilyesmin megy egyszerűen átmegyek. Lehet nem a legjobb, de nálam van aki már egy éve várólistán van, mert még nem jöttem rá honnan kellene ismernem.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
No és? Ha valakinek nincs esze , de haragszik rád, miért számít?
(#) janikukac válasza KTobi hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Bocsi. Csak az a gond, hogy a 'barátaim' is küldik már, nem csak a kis p.... Bár ezek a 'barátaim'-nak csak akkor vagyok fontos, ha kell valami. Mással meg csak hitegetnek.
Nekem is vannak lassan 100-an akiket vagy azért nem jelöltem vissza, mert gyökér alak, vagy mert nem ismerem. Amúgy szoktam szelektív hulladékgyűjtést is csinálni. Az annyiból áll , hogy az uncsi tagokat kitörlöm.
(#) KTobi válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Aki barátom, attól nem kapok, vagy olyat küld ami tényleg tetszik nekem, mert ismer. Az ismerősök akiktől kapok, és nem érdekel megyek tovább.
(#) mrobi válasza KTobi hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Nekem olyanok is vannak várólistán/tiltólistán akiket ismerek.
(#) zolika60 válasza mrobi hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Nekem ilyen nincs. Ugyanis nem használok arckönyvet.
(#) mrobi válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Az is egy megoldás.
(#) blackdog válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 16, 2012 /
 
Szerintem (is) fölösleges. Én sem használok ilyen arckönyv meg ájviv és társai. Mégis akivel kell megvan a kapcsolat. Másnak meg miköze hozzá? A feleségemmel veszekedtünk ezen korábban. Nekem miért nincs és miért nem vagyunk "ismerősök". Imerősök?? Elvettelek basszus mi kell még?
Amikor én voltan kamasz 90' évek eleje akkor még sem mobil sem internet, de még vezetékes telefon se volt mindenkinek. Mégis mindent megtudtunk beszélni és mindig akkor találkoztunk és ott amikor és ahol megbeszéltük.
Nem hiába a nagytestvér figyel téget! is
(#) vilmosd válasza blackdog hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Mikor en voltam kamasz a 1960-as evek elejen, mikor a hetvegen elmentunk a balba, es ha a matrona engedte, kimentunk "setalni", es ott megbeszeltuk a pofakonyv dolgokat. Persze ha a mama es a baratok hagytak. Nagyobb problema volt az ismerosok kerdese, mert faluhelyen konnyen elokerult a bicska, es utana a buli vege bizony keteselyes volt. Hol van ez mar? Viszont ha nem szoltak kozbe, azert sikeresebb volt, mint a cucial halok 10000 km-es kapcsolatai.
(#) gyerek67 hozzászólása Ápr 17, 2012 /
 
Azért vannak előnyei is az ájvívnek (ha nem is sok).
Pl. a segítségével tudtuk összehozni a huszonöt éves érettségi találkozónkat.
Sajnos a társulat nagyon szétszóródott az idők folyamán...
(#) zolika60 válasza gyerek67 hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Nekünk már a 35. lesz jövőre. Mindenkit minden találkozó előtt megtaláltunk ilyesmi nélkül is. Igaz ez a csapat nem teljesen bomlik fel a köztes időkben sem. Vannak akik jobban összejárnak én is tartom némelyekkel a kapcsolatot és van két felelős az első találkozó óta aki mindenki elérhetőségeit tudja. Ha valakié változik nekik szól. az első öt évben minden augusztus huszadikán találkoztunk. Mostanában már csaj öt évente. Ritka, ha valaki nem jön el és mindig fontos oka van. Persze sajnos már ketten örökre igazoltan hiányoztak legutóbb. :no:
(#) gyerek67 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Idézet:
„sajnos már ketten örökre igazoltan hiányoztak legutóbb.”

Sajnos tőlünk is ketten hiányoznak már...
(#) zolee1209 válasza gyerek67 hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Nálunk még nem volt meg az 5 éves találkozó, de már nem lehet ott egy volt osztálytársunk.
(#) janikukac válasza zolee1209 hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Nekünk meg még 7. be ment el egy....
(#) gyerek67 válasza janikukac hozzászólására (») Ápr 17, 2012 / 1
 
Hát, inkább keressünk más témát, fiúk!
(#) pepe091 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Egy jó párnak szerintem. De azt tudom, hogy a Faterok motoron-ba benne volt, bár gondolom nem erre a filmre gondoltál.
(#) vilmosd válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Easy Rider (1969)
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
(#) sastas01 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Az csalásnak számít, hogyha elolvasom a leírást ?
(#) pepe091 válasza sastas01 hozzászólására (») Ápr 17, 2012 1 /
 
Tényleg... Észre sem vettem..
(#) poros válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Minden szombat este ünnep volt! :yes: Érdekes akkor nem tiportak össze senkit. A túlzottan ittasokat rövid úton eltanácsolták discóbol a rendezők. A dohányzás szabályainak betartását önkéntes tűzoltók felügyelték. Verekedés csak ajtón kívül történhetett. A szomszédságban lakók nem tiltatták be a fiatalok szórakozását mint manapság ,fatornyos kis falunkban. A Chirpy Chirpy Cheep Cheep nótára természetesen kórusban énekeltük b.... a verebek a fa tetején.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Ápr 17, 2012 /
 
Magyarul? Íme.
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 17, 2012 /
 
Ha már a régi zenéknél tartunk.Bővebben: Link
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 17, 2012 /
 
Következő: »»   1848 / 3592
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem