Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1900 / 3562
(#) zolika60 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Én pedig itt, de nem tudom hogyan lehet előcsalni a koordinátákat. Bővebben: Link Meg nem is pontosan teszi be a kiválasztott részt. Rózsa utcát keressetek.
(#) jani1987 válasza minicooper hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Idézet:
„Fólia amiben zöltséget tenyésztettünk”

A növényeket ere felé TERMESZTENI szokták. Az állatokat szokás tenyészteni.
(#) pucuka válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Rózsa Ferenc utcát? A koordinátákat a Google föld programból tudod előcsalogatni, miután feltelepítetted. A kiválasztott helyre viszed a kurzort, és a lap alján levő sávban ott vannak az adatok. Amit linkeltél, az a Google térkép műhold nézete, egy változata az előbbi programnak, frissebb, viszont nincs koordináta, meg magasság.
(#) blackdog válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Én meg itt lakom az erdő alatt.
Bővebben: Link

Az "A" betű feletti házban a fás sarkon. Nem illik kémkedni az asszony napozik
(#) zolika60 válasza pucuka hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Igen. Csak rövidítve szoktam emlegetni, mert így szebben hangzik. Egyébként egy kommunista újságíró volt és nem szívesen veszem a számra a nevét.
(#) zolika60 válasza pucuka hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Telepíteni nem akarom. A Rózsa utcában az a ház amelyik előtt az utcán van egy nagy diófa. A feketének látszó tetejű ház mellett. Valamikor egy két hónapja készülhetett a kép, mert virágzanak a bodza bokrok az udvaron.
(#) pucuka válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Akkor eléggé mellé lőtt a képen, már azt hittem, hogy zölderdőben laksz, persze az sem semmi.
Pedig jó szolgálatot tesz, szerintem érdemes telepíteni.
(#) zolika60 válasza pucuka hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Hiába írtam be a címet, a Linken akkor is ez a kép jelenik meg. Nem is értem miért.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 22, 2012 /
 
Felétek milyen idő volt?
(#) jani1987 válasza blackdog hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Nem bámulunk, csak megtekintünk.
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Akkor a gépek is offolnak. Nálunk a csepergésen kívül semmire nem futja.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Akkor ezért nem voltél délelőtt? Itt rendetlenkedett az egész csapat köbmodi meg sehol. Az idő itt is jó volt kellett már az eső.
(#) lui144 hozzászólása Jún 22, 2012 /
 
Sziasztok!
Túlestem a szakmai vizsgán. 5 modulból 2 nem sikerült. Az egyik az elektronikus áramkörök tervezése, dokumentálása, a másik a mechatronikai rendszerek működtetése modul. Előbbi 50 utóbbi 38% lett. Azzal, hogy most engedtek vizsgázni, tulajdonképpen a mélyvízbe dobtak, mivel 14.-ben több mint 310 órát hiányoztam. Örültem volna, ha csak jövőre vizsgáztam volna jobban felkészülve. Nem csodálkozom, hogy nem sikerült. De nem értem, hogy miért nem adták ki a bizonyítványt holott ezzel a két eredménnyel együtt is több mint 50%-ot értem el átlagban és a bizonyítványba az átlag is bekerül. De megjegyzem: mivel nagyothalló, epilepsziás, diszlexiás és diszgráfiás vagyok kevés esélyem lesz ahhoz hogy munkát találjak a szakmával.
(#) janikukac hozzászólása Jún 22, 2012 /
 
Na, én álltam a szavamat. Ma hivatalosan is befejeződött a sulim, és ennek örömére este amint hazaértem munkának is láttam. A műhelyt kezdtem átrendezni, és folytatom holnap. Sok jó elképzelésem van..
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Ez az az eset, amikor a természet és a technika nincs összhangban egymással.
(#) zolika60 válasza lui144 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Azért többnyire az van amit gondolunk. Ha azt gondoljuk, hogy kevés az esély munkát találni, akkor kevés is. Magam részéről azt gondolom mindig van munka. Ezért aztán van is. Sosem unatkoztam ebben az életben.
(#) jani1987 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Tény hogy ilyenkor jobban ráértek, de apróbb módosításokat a hétvégén is lehet végezni. Én bár már egy éve befejeztem, de most a mellék épületet javítom.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Hajrá @.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Miért? Kint is villám bent is villám. Szerintem ez tökéletes összhang. :yes:
(#) janikukac válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Hát nekem ilyenre hétvégén általában nincs időm...

Zoli bácsi ez hogy jött ide?

Másik Zoli köszi, igyekszem, és természetesen lesznek majd képek, ha kész. Ja, és a pákának új dobozt csinálok, mert akárhogy szigetelek, félek, hogy a fém doboz vezet.

Üdv!
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Ne félj. a legtöbb pákatrafó fém dobozban van. :yes:
(#) mate_x hozzászólása Jún 22, 2012 /
 
Valaki erre a kérdésemre tudja a választ: Bővebben: Link
Idegesít mi ez
(#) jani1987 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Nem dolgozunk. Pihenünk.
(#) janikukac válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
De majd meglátod miért kell így..

Zoli bácsi: Köszi, azt már tényleg megérdemlem. Itthon is meg vannak elégedve. Én is.
(#) mate_x válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
De ha nem tudom meg lehet nem fogok tudni aludni
(#) jani1987 válasza mate_x hozzászólására (») Jún 22, 2012 /
 
Sok kérdésre nem tudom a választ, de idővel ezek is megválaszolásra kerülnek. Nekem a magán életemmel kapcsolatban vannak ilyenek, de erre majd csak a másik féltől kapok válasz. Az elektronikai kérdések nem ide helyezendők.
(#) suvigy válasza Norberto hozzászólására (») Jún 23, 2012 /
 
Kösz Norberto!!!!
(#) jani1987 hozzászólása Jún 23, 2012 /
 
Voltam kint halászni egy kicsit. A kutyának fogtam az aprajából. Egy ... gyerek kért tőlem belőle, de én megtagadtam. Mondtam neki, hogy akik ennyi szemetet hordanak ide annak nem segítek.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 23, 2012 /
 
zolika60: a csaj végleg befejezte, a barátságnak örökre vége.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 23, 2012 /
 
Mondtam, hogy a csajok döntenek. De ne félj, a barátod, ha az volt visszajön. Egy csaj miatt nincs örök harag. :yes:
Következő: »»   1900 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem